تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ

طراح پارسه پایگاه کلا عشق رابطه ایه اونم سوالای چرند پرند ن ی سوال خوب Sad

RE: گروه درسی آبان ماه - Morza - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ

به نظر من سوالات غیر استاندارد نیست و بعضا نکات جالبی توشون هست.در مورد اینکه سوالات از کنکور راحت تره شکی نیست و البته به نظرم بایدم اینطور باشه چون نمیشه که همون اول بسم الله سوالای هم سطح کنکور بذارن جلومون.هدف این آزمونها اینه که آدمو گام به گام به هدف نزدیک میکنه.

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  طراح پارسه پایگاه کلا عشق رابطه ایه اونم سوالای چرند پرند ن ی سوال خوب Sad
منم با پایگاه مشکل دارم.مقسمی رو میخونم ولی...
سوالاش راحته ولی من نمیدونم چرا مشکل دارم

بچه ها من محاسبات رو میخوام از این آزمون بخونم. ترم چهار پاس کردم تا الانم بازش نکردم.واسه شروع پوران خوبه؟صفر کیلومترم
کسی هست واسه محاسبات یه راهنمایی بده؟ممنون میشم

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ

دوستان ۲۵%سوم هوش میشه فصول ۷و۸و۹ از راهیان ارشد؟قریب ۱۴۰صفحه؟

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ

من که کامل از هم باشیده شدم...اصن نمیتونم خودمو جمع و جورکنم.خیلی بد دادم امروز.این همه تلاش و حالا...ای ساختمان داده اش که لهم کرد...
و.هر وقت سوال جدید میبنم مغزم هنگ میکنه و به شدت مقاومت میکنه برای نفهمیدنش...
نه به ماکه درسهارو یه دور خوندیمو حالام یادمون رفته و دور دومیمو بکوب هم میخونیم و نا امید هستیم.نه به یه سری که میگن هنوز شروع نکردم! اعتماد به نفسشون ستودنیه.به منم بدین از این حال خوبتون......
دوستانی که ساختمان بارسه میخونین.راضین ازش؟من مقسمی بیشتر و گاهی بوران میخونم اصن مظالب امروزو نداره توش...بارسه بخرم؟ایا این سوالا را توی کتاب خودش گفته؟خواهشا راهنمایی کنین

RE: گروه درسی آبان ماه - Ametrine - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستانی که ساختمان بارسه میخونین.راضین ازش؟من مقسمی بیشتر و گاهی بوران میخونم اصن مظالب امروزو نداره توش...بارسه بخرم؟ایا این سوالا را توی کتاب خودش گفته؟خواهشا راهنمایی کنین
ساختمان پارسه جزوه هست و فکر نمیکنم بتونید جدای از پک گیرش بیارید.
من آزمون ها رو شرکت نکردم نمیدونم سوالا چطور بوده ولی کتاب پارسه سوال تالیفی نداره و فقط آخرش چندتا از کنکورهای دهه ی ۸۰ رو گذاشته.
پوران هم خوبه + جزوه ای که دوستان در سایت قرار دادن.

RE: گروه درسی آبان ماه - Morza - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من که کامل از هم باشیده شدم...اصن نمیتونم خودمو جمع و جورکنم.خیلی بد دادم امروز.این همه تلاش و حالا...ای ساختمان داده اش که لهم کرد...
و.هر وقت سوال جدید میبنم مغزم هنگ میکنه و به شدت مقاومت میکنه برای نفهمیدنش...
نه به ماکه درسهارو یه دور خوندیمو حالام یادمون رفته و دور دومیمو بکوب هم میخونیم و نا امید هستیم.نه به یه سری که میگن هنوز شروع نکردم! اعتماد به نفسشون ستودنیه.به منم بدین از این حال خوبتون......
دوستانی که ساختمان بارسه میخونین.راضین ازش؟من مقسمی بیشتر و گاهی بوران میخونم اصن مظالب امروزو نداره توش...بارسه بخرم؟ایا این سوالا را توی کتاب خودش گفته؟خواهشا راهنمایی کنین
باید عادت کنی که سولات جدید رو حل کنی مخصوصا تو ساختمان و الگوریتم که سوالات ابتکاریه.من خودم مقسمی خوندم راضی بودم

گروه درسی آبان ماه - fahimeh1234 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ

ساختمان داده پوران و پارسه دوتاش خوبن

گروه درسی آبان ماه - nlp@2015 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ

این آزمون هم خداروشکر ۱ نرم افزار شدم
درصدا:
زبان :۲۵
ریاضی:۲۹
مشترک:۸۶
تخصصی نرم:۶۲
تخصصی هوش :۳۱
پ ن:از درصد تخصصی نرمم اصلن راضی نیستم Sad

RE: گروه درسی آبان ماه - itplus - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  این آزمون هم خداروشکر ۱ نرم افزار شدم
درصدا:
اووووف مشترک ۸۶ درصد زدی؟ باریکلا
تخصصی نرم هم فک کنم همون درصدی که زدی یکی از بزرگترین رویاها و آرزوهای جوانان می باشد.Wink

RE: گروه درسی آبان ماه - Eagle777 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ

آقا سوالات آی تی مدرسان رو از کجا گیر بیارم ؟؟؟ Huh

RE: گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  این آزمون هم خداروشکر ۱ نرم افزار شدم
درصدا:

میشه بگی ساختمان و الگوریتم چی میخونین؟من خیلی مقسمی خوندم اما..موفق نیستم.مخصوصا درختهارا

RE: گروه درسی آبان ماه - nlp@2015 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  این آزمون هم خداروشکر ۱ نرم افزار شدم
درصدا:

میشه بگی ساختمان و الگوریتم چی میخونین؟من خیلی مقسمی خوندم اما..موفق نیستم.مخصوصا درختهارا
برای جفت ساختمان و الگوریتم سی ال آر اس +۶۰۰ مسئله میخونم

RE: گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  این آزمون هم خداروشکر ۱ نرم افزار شدم
درصدا:

برای جفت ساختمان و الگوریتم سی ال آر اس +۶۰۰ مسئله میخونم

ممنونم.فراوان...حل تمرین clrs کتابی سراغ دارین؟

RE: گروه درسی آبان ماه - Ametrine - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  برای جفت ساختمان و الگوریتم سی ال آر اس +۶۰۰ مسئله میخونم
CLRS رو چطوری میخونید؟ فقط تمریناش یا متنشو هم میخونید؟
میشه بگید کدوم تمریناتش مهمه؟ آخه همش رو که وقت نمیشه حل کرد.

گروه درسی آبان ماه - saeidkhan - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ

رتبه ۶۵ شبکه

زبان ۲۱
مشترک ۳۰
تخصصی ۴۲
معماری ۵۰