تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sanaz777 - 26 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

چرا سوالای این سری پارسه اینجوری بود! به نظر شما اسون بود؟

پاسخ : RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  چرا سوالای این سری پارسه اینجوری بود! به نظر شما اسون بود؟
ای تی یا کامپیوتر؟
چجوری بودن مگه؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - khordad.girl - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ

سوالای آی تی چقد غلط داره پاسخ نامه Angry
سوال هوش معماری ....

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sanaz777 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ

ایتی! تا سری پیش اسون بود ، این سری فرق میکرد مدل سوالا به نظرم!

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - gogooli - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

به نطرتون سوالای ۹۰و۹۳و۹۶ جامع دوم پارسه نرم افزار درست حل شدند؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sahar salehi - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

سوالای تخصصی پارسه خیلی وقت گیر بودن.

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - explorer - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سوال ۹۴ معماری به اشتباه حل کرده میشه گزینه ۴
به نظر همون گزینه ۳ درسته
مشابه این سوال در کنکورهای سالهای قبل هم فک کنم بود
البته اینجا جای بحث سوالات پارسه نیست Big Grin

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  سوالای تخصصی پارسه خیلی وقت گیر بودن.
این دیگه هنر شما رو نشون میده که بدونی باید از یک سری سوال گذر کنی حتی با وجود اینکه بلدی

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - gt3000 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

بچه ها بنظرتون امسال که ضریب مشترکا و تخصصیاهر دو تاش ۲ شده، رتبه ها قبولی نسبت به پارسال چه تغییری می کنن؟
میدونم الان وقتش نیست ببخشید. ولی سواله برام

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sanaz777 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ

سوال گراف

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخ : گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ

بچه ها شما ازمونا رو میدی از خودتون راضی هستین؟؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - gogooli - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ

نه، من فردا می خواستم فرم انصراف از دانشگاهی که قبول شده بودم رو بدم به مدیر گروه الان با چه اعتماد به نفسی این کار رو کنم؟!

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - pezhman.m-AI - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ

جالبه که من یک ساعت و ۱۰ دقیقه وقت زیاد آوردم درصورتی که تو آزمون شبیه سازی کنکور ۹۳ که از خودم گرفتم خیلی وقت کم آوردم.. واقعا پارسه چی فک میکنه با خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

ولی من نسبت ب همیشه ی کوچولو وقت کم اووردم!رو یسری سوالا فرصت ررگشت پیدا نکردم!

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - mahayr - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها شما ازمونا رو میدی از خودتون راضی هستین؟؟

نه اصلا Big Grin .Sad

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - milad12321 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ

دوستان پارسه مشترک و تخصصی نرم اشتباه نداشت بنظرتون ؟