تالار گفتمان مانشت
اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - shamim_70 - 22 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ

سلام
اواتارتون منو یاد ی مسابقه تلویزیونی قدیمی اگه اشتباه نکنم اسمش سیب بود انداخت!اخه اونم سیبای توی مسابقش این مدلی بودن!!دی:

ادمیزاد ی وقتایی یاد چ چیزایی میافته!!!!!!

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - alwaysPeace - 23 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ

دوستان نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه. کسی هست که ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران بخونه؟ یا اینکه اطلاع داشته باشه تا چه رتبه ای امنیت میگیره؟ ممنون میشم بگید

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - آسیه مرادی - ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ

سلام
من که هرچی به اعلام نتایج نزدیک‌تر میشیم بیشتر استرس می‌گیرمBlushBlush
شما در چه حالین؟؟؟HuhHuh

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - yasmin.jll - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ

کسی می دونه کی می خوان بدن اصلا جوابا رو Smile) تو سنجش سرویس نوشته بود اوایل خردادHuh

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - nlp@2015 - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  کسی می دونه کی می خوان بدن اصلا جوابا رو Smile) تو سنجش سرویس نوشته بود اوایل خردادHuh
واای خدا نکنه اوایل خرداد که خیلی دیرهHuh فک نکنم دیگ نهایتش مثله دو سال اخیر بیستو یکم یا بیستو دوم میدن دلیلی نداره دیرتر بدنUndecided

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - yasmin.jll - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  مال سنجشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سنجش سرویس
سنجش سرویس چیه؟ کجا نوشته؟

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - khordad.girl - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  کسی می دونه کی می خوان بدن اصلا جوابا رو Smile) تو سنجش سرویس نوشته بود اوایل خردادHuh

آره منم دیدم نوشته بود اوایل خرداد منتظر باشین خیلی دیره ک

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  مال سنجشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون.
خبری که گفتید رو پیدا نکردم تو اطلاعیه ها نبود. کجا نوشته؟

تو این قسمت دیدم من

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - iwes - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ

امسال به احتمال زیاد نتایج زودتر از سالهای گذشته میاد .فکر کنم تا ۱۵ یا نهایت ۱۸ اردیبهشت بدن نتایج رو.

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - yasmin.jll - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ

منم همین طور فکر می کنم که دومرحله ای ها به ماه رمضان نخورند

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - iwes - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ

حالا که به سری به اینجا زدم یه درصد هم بزاریم من خودم با وجود اینکه it بودم ولی it رو ازمایشی شرکت کردم و کامپیوتر کنکور اصلیم بود:
زبان:۸۵
مشترک ۴۰(فقط گسسته -طراحی-ساختمان+یدونه سوال شبکه)
تخصصی۴۴
معماری ۳۰

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - khordad.girl - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  حالا که به سری به اینجا زدم یه درصد هم بزاریم من خودم با وجود اینکه it بودم ولی it رو ازمایشی شرکت کردم و کامپیوتر کنکور اصلیم بود:
تخصصی۴۴
معماری ۳۰

قصد دارین کدومشو بزنید؟ کامپیوتر هم خوب بود؟ ماشالا زبان عالیه Smile

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - iwes - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  حالا که به سری به اینجا زدم یه درصد هم بزاریم من خودم با وجود اینکه it بودم ولی it رو ازمایشی شرکت کردم و کامپیوتر کنکور اصلیم بود:
تخصصی۴۴
معماری ۳۰

والاه من که کامپیوتر میرم چون اولا هوش رو دوست دارم دوما کامپیوتر خیلی بهتر بودم فکر نکنم it رتبه ی خوبی بیارم

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - khordad.girl - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  حالا که به سری به اینجا زدم یه درصد هم بزاریم من خودم با وجود اینکه it بودم ولی it رو ازمایشی شرکت کردم و کامپیوتر کنکور اصلیم بود:
تخصصی۴۴
معماری ۳۰

والاه من که کامپیوتر میرم چون اولا هوش رو دوست دارم دوما کامپیوتر خیلی بهتر بودم فکر نکنم it رتبه ی خوبی بیارم

اولا کاملا کار صحیحی میکنید :دی علاقه مهمه Big Grin ولی دوم ...میانگین درصداتون حدودا ۴۶ هستش که دانشگاه علم و صنعت رو به راحتی میتونید قبول شین ولی ایشالا هوش شریف یا امیرکبیر....

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - sanaz777 - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان میشه میانگین درصدارو بگین واسه هر دانشگاهو تو تهران ؟

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی - khordad.girl - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  سلام دوستان میشه میانگین درصدارو بگین واسه هر دانشگاهو تو تهران ؟

سلام عزیز یه فایل آپلود کردم تو همین تاپیک قبولی ها ودرصدای پارسال....بالاخره امسال به دلیل آسونی کنکور اون میانگینا یه چن درصد جابجا میشه ... خوشبین باشیم نباید بیشتر از ۵ درصد مثلا اگه پارسال میانگین ۴۰ علم و صنعت میاورده امسال ۴۵ .... اگه پیدا نکردین بگین بذارم...