تالار گفتمان مانشت
خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - m_z - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ

وای خداSadSadقبل کنکور فک میکردم تهران قبولم.اماالان ....ConfusedConfused
خییییلی بده مشترکام خیلی بد شده.....:-((((((((

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - ali0281 - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ

من مشترک جساب کردم ۴۳ زدم تخصصی هم ۵۵ معماری فقط ۴ تا زدم درست ۳۳ زبان سفید به نظرتون کجا میشه قبول شد اصا میشه !؟

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - navid_itboy - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)m_z نوشته شده توسط:  وای خداSadSadقبل کنکور فک میکردم تهران قبولم.اماالان ....ConfusedConfused

اخه دوست من این کلیدا که ملاک نیس شما باور کن من به عنوان پشت کنکوری دارم بهت میگم حتی شده بود بچه ها با کلید سنجش تصحیح کنن و بعدا موقع اومدن رتبه کلی تغییرات داشته تو درصداشون نگران نباش هیچ کس جز سنجش هیچی از درصدات نمیدونه .......

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  من مشترک جساب کردم ۴۳ زدم تخصصی هم ۵۵ معماری فقط ۴ تا زدم درست ۳۳ زبان سفید به نظرتون کجا میشه قبول شد اصا میشه !؟

شما کارت درسته داداش بین ۷۰ تا ۱۵۰
ایشالا بهترم بشییییی

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - ali0281 - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)m_z نوشته شده توسط:  وای خداSadSadقبل کنکور فک میکردم تهران قبولم.اماالان ....ConfusedConfused

اخه دوست من این کلیدا که ملاک نیس شما باور کن من به عنوان پشت کنکوری دارم بهت میگم حتی شده بود بچه ها با کلید سنجش تصحیح کنن و بعدا موقع اومدن رتبه کلی تغییرات داشته تو درصداشون نگران نباش هیچ کس جز سنجش هیچی از درصدات نمیدونه .......

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  من مشترک جساب کردم ۴۳ زدم تخصصی هم ۵۵ معماری فقط ۴ تا زدم درست ۳۳ زبان سفید به نظرتون کجا میشه قبول شد اصا میشه !؟

ایشالا بهترم بشییییی

پس اینطوریه به جای خوب نمیشه امید داشت نه!؟ Huh

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - m_z - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ

آخه انگاری بچه هاامسال ترکوندن. همه میگن مشترک راحت بوده.بااین اوضاع اگه من هرچیم که زدم درست باشه باز بیچاره شدم....Sad(((((((((((((((

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - navid_itboy - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)m_z نوشته شده توسط:  وای خداSadSadقبل کنکور فک میکردم تهران قبولم.اماالان ....ConfusedConfused

ایشالا بهترم بشییییی

پس اینطوریه به جای خوب نمیشه امید داشت نه!؟ Huh

داداش از تهران بهترم داریم مگه؟قبولی منو تو هم دانشگاهی میشیم مطمینم.....منم همین حولو حوش میچرخه درصدام

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ)m_z نوشته شده توسط:  آخه انگاری بچه هاامسال ترکوندن. همه میگن مشترک راحت بوده.بااین اوضاع اگه من هرچیم که زدم درست باشه باز بیچاره شدم....Sad(((((((((((((((

نه بابا بچه ها زیاد حرف میزنن کلید که بیاد میبینی چه سکوتی میشه مانشت......نگران نباش

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - m_z - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ

بااین اوصاف من رفتم کتاباموبیارم دم دست برا سال بعد....Undecided

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - m_z - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ

بااین اوصاف من رفتم کتاباموبیارم دم دست برا سال بعد....Undecided

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - yagmur0022 - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  کسی میدونه که ایا گزینه های سوال ۳۷ تو دفترچه ها ترتیبش یکی بوده یا فرق داشته؟....من E بودم یادم نیس همین ترتیب بود یا نه ...
شما چطور؟

همین ترتیب بود
ببخش شما ترتیب سوالای نرم افزار یادتون میاد؟ترتیب سوالا همین بوده مل دفترچه f بود؟
یا گزینه سوال قواعد طلایی؟ویا سوال ۵۰ ترتیب مثل همین f بوده؟

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - afrooz-OMD - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ق.ظ

وای چرا پاسخنامه پارسه اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همش ک شد غلط
خدایا....

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - ziba.O - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ

سلام بچه ها
لینک حل سوال پارسه رو میشه بگین؟

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - afrooz-OMD - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اصن من نمیدونم اینا چطوری حل کردن...
هرچی اینجا با بچه ها چک کرده بودم غلط از آب دراومده..Sad

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hrh_fourtyseven - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

مدرسان هم بالاخره پاسخ زد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - shamim_70 - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

اصن من نمیدونم اینا چطوری حل کردن...
هرچی اینجا با بچه ها چک کرده بودم غلط از آب دراومده..Sad

منک تخصصی هام همه غلط شدن..بیشترم پایگاه اینجور شده!!..ازشما هم همینطوره؟؟
اصلا افسردگی گرفتم درصدامو حساب کردم!!ConfusedSad

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - bazardeh - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ

کلیدای پایگاه ، نرم افزار و شبکه پارسه با دفترچه f است دوباره چک کنید دفترچه f تو مدرسان پیدا میشه