تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
مشکلات دیروز مانشت - ف.ش - ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۰ ب.ظ

من یه پیشنهاد دارم از همه حق عضویت بگیرید به جز اونی که ارسالاش از همه بیشتره: دی

RE: مشکلات دیروز مانشت - mahdi20 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۰ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد دارم از همه حق عضویت بگیرید به جز اونی که ارسالاش از همه بیشتره: دی
اتفاقا برعکس‌، اونی که ارسالش بیشتره زیاد تو سایت رفت و آمد داشته و باعث بالا رفتن ترافیک سایت شده .

مشکلات دیروز مانشت - arshad91 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۸ ب.ظ

شایدم این چند روز ترافیک رفته بالا بعدش به حال عادب برگرده..اما به نظرم خوبه ها...حق عضویت

مشکلات دیروز مانشت - mosaferkuchulu - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ ب.ظ

دکتر حق عضویت بذارین!اینجوری بهتره!

مشکلات دیروز مانشت - danialfx - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ

منم با حق عضویت موافقم.

مشکلات دیروز مانشت - mohaghegh - 30 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۴ ق.ظ

سلام...
فکر می کنم طرح کاربران ویژه ومعمولی هم منصفانه وهم خوبه

مشکلات دیروز مانشت - -Ali- - 30 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۷ ب.ظ

فکر نکنم حق عضویت درست باشه
انجمن‌ها و سایت های با بازدید و تعداد عضو های بیشتر از مانشت هم همچین کاری نمی کنن
مشکل میزبان سایت هست که شرکت نگاه روشن پارس Parsdev باشه
توصیه می کنم سایت رو به یه میزبان دیگه منتقل کنید. یه سرور مجازی VPS بگیرید خیال خودتون رو راحت کنید‌، اونم سرور اروپایی مثل آلمان‌، هلند و فرانسه که پهنای باند نامحدود دارن و قیمت شون از سرورهای کانادایی و آمریکایی خیلی پایین‌تر هست، اگر حساب پی پال یا مستر دارید خودتون مستقیما بخری که خیلی بهتر هست
یه راه دوم هست که تبلیغات بگیری‌، یا از یه سیستم تبلیغات کلیکی معتبر‌، تبلیغ تو سایت بزارید تا تو هزینه‌ها کمکتون بشه

مشکلات دیروز مانشت - admin - 30 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ

فعلاً پهنای باند مانشت رو دو برابر کردیم. این چند روز شدیداً ترافیک داریم.

مشکلات دیروز مانشت - ف.ش - ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۰۷ ب.ظ

آقای دکتر باید حداقل چقدر به حساب بریزیم که کاربر ویژه بشیم (جهت عدم محدودیت در ارسال پیام خصوصی )

مشکلات دیروز مانشت - fatima1537 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ

دیروز( ۱۹ اردیبهشت )از ظهر تا آخر شب، تالار گفتمان اصلا باز نمی شد و پیام ترافیک سرور رو می داد
برای بقیه هم همینطور بود؟چرا؟
روزهای دیگه اگه پیام میداد یک مدت بعد زود باز می شد نه اینکه از ظهر تا شب راه نده!

مشکلات دیروز مانشت - mehrdel2002 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ

منم دیروز هر کاری کردم نتونستم وارد بشم

RE: مشکلات دیروز مانشت - parsaNA - 19 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ

با نظر علیرضا در مورد نت افراز موافقم . منم باهاش کار کردم ولی یه مشکل بزرگ داره . به خاطر قیمت پایین هاست و در نتیجه تعداد بالای کاربر‌، سرعت لود صفحات سایت خیلی کم می شه . تو گزارش های الکسا می تونید این نکته رو متوجه بشید . وگرنه همه چیزش عالیه خصوصا پشتیبانی ش .

مشکلات دیروز مانشت - موج - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ

حق اشتراک نمیخاد
الان کم کاربر فعال نداره مانشت
یه تاپیک یکی بزنه افراد اعلام امادگی کنن نفری ۵ تومن هم بذاریم خودش میشه کلی و مشکل ترافیک حل میشه

مشکلات دیروز مانشت - ronaldo - 20 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ق.ظ

بنظر من باید کل هزینه رو از آفاق خانوم بگیرن‌، بسی این آفاق خیر نیکو کار بخشنده بزرگوار و............
ممنون بابت زحمتی که میخایید بکشید

RE: مشکلات دیروز مانشت - ف.ش - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  بنظر من باید کل هزینه رو از آفاق خانوم بگیرن‌، بسی این آفاق خیر نیکو کار بخشنده بزرگوار و............
ممنون بابت زحمتی که میخایید بکشید
من یه اندک علمی دارم زکاتشو تمام و کمال میدم اما بقیه چیزهایی که بهش زکات تعلق میگیره ندارم که زکاتشو بدمBig Grin