تالار گفتمان مانشت
شبکه های کامپیوتری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
شبکه های کامپیوتری - jikjik - 18 آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ

سلام نظرتون راجع به شبکه مقسمس چیه؟
بهتر نیست از مقسمی + جزوه پارسه استفاده کنم هرجا مشکل داشتم به استالینگز رجوع کنم؟
لطفا زودتر جواب بدید مهمه ممنون

شبکه های کامپیوتری - yasemi - 18 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۳۶ ب.ظ

من چاپ اول مقسمی رو دارم خیلی اشتباه داره اما از کتابای موجود بهتره البته بازم روش نباید حساب باز کنی

RE: شبکه های کامپیوتری - bijibuji - 19 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

کسی کتاب انتقال داده فروزان رو خونده؟؟چطور کتابیه؟؟

میشه کتاب فروزان و گارسیا رو با هم مقایسه کنید؟؟

کتاب فروزان رو من خوندم
فوق العاده است واسه درک دقیق
اگر مشکل مفهومی دارید و جایی رو از کتابی خوندید و نفهمیدید حتما سراغ اش برید.
کتاب فروزان به دقت همه چیز رو دسته بندی کرده.
واقعا دسته بندی و شیوه و نظم ارائه مطالب اش عالیه و کتاب مثلا تننباوم با اون قابل قیاس نیست از این لحاظ. همینطور گارسیا هم طبقه بندی خیلی بدی داره.
فروزان به جای پریدن از این شاخه به اون شاخه خیلی دقیق همه چیز رو کنار هم چیده.
دوستان خوب مانشتی
می شه لطفا یکی از دوستان بزرگواری کنه و وویس (صدای) کلاس دکتر حقیقت رو بذاره واسه دانلود؟
ینی اگه این کارو بکنی‌ها ایشالا که رتبه ات یک شه.

شبکه های کامپیوتری - fazelian - 19 آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ

سلام دوست عزیز

توی شهرمون فروزان پیدا نمیشه میشه آدرس یه سایتی یا یه جایی رو بهم بدی تا کتابو تهیه کنم.
ممنون

شبکه های کامپیوتری - arshad91 - 20 آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۵۳ ب.ظ

اسم کتاب فروزان دقیقا چی هست؟

شبکه های کامپیوتری - alavinejad - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۳۸ ق.ظ

نظر رتبه ۲۱ آی تی ۸۹:
شبکه: اول پوران رو بخون ولی کافی نیست باید کتاب پارسه شبکه رو هم پیدا کنی تو اون فرمول‌ها رو خوب نوشته ولی کتاب پارسه شبکه خیلی زیاده و تو لازم نیست همش رو نگاه کنی کنی فقط فرمولهای مربوط به خطایابی و پنچرها‌ی Selective رو بخون و بخش های حفظی مربوط به باس و آی پی و لایه شبکه رو بخون( تاکید میکنم اون فرمولهای مربوط به لایه فیزنیک که تو یکی د و سه فصل اول پارسه هست و مربوط به الکترونیک میشه رو نخون‌، به درد ما نمی خوره)+اگر کتاب ۳۰۰۰ مسئله در شکبه فتحی رو پیدا کردی پیدا کن بخون البته اگر وقت کرید

RE: کتاب شبکه پوران پژوهش! - alavinejad - 22 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۱ ق.ظ

چرا شبکه این همه تاپیک داره؟
پوران لازمه ولی کافی نیست
پارسه هم باید مطالعه بشه بعد از اون ۳۰۰۰ مساله،فکر نکنم خوندن منبع تو این وقت کم صلاح باشه چون کتابهای کنکوری خلاصه همین منابع هستند

RE: شبکه های کامپیوتری - bijibuji - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

توی شهرمون فروزان پیدا نمیشه میشه آدرس یه سایتی یا یه جایی رو بهم بدی تا کتابو تهیه کنم.
ممنون

چشم می گردم لینک دانلود می ذارم براتون اگر پیدا کردم

(۲۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۵۳ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  اسم کتاب فروزان دقیقا چی هست؟

Data Communications and Networking
Publisher: Mc Graw Hill
ISBN: 0071254420

RE: شبکه های کامپیوتری - bijibuji - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۵۷ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شبکه های کامپیوتری - bijibuji - 25 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۱۸ ق.ظ

دوستان دیگه اگر کسی صدای Voice استاد حقیقت رو داره (شبکه های کامپیوتری) یه لینک دانلود بذاره

خیلی بش نیاز دارم خواهشا
یا اگر کسی می دونه جزوه پارسه کجاهاش غلط عمده و تعیین کننده داره راهنمایی کنه

شبکه های کامپیوتری - bijibuji - 27 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۵۶ ب.ظ

کتاب فروزان
Data Communications and Networking (4th Edition) - Forouzan
فرمت :PDF
حجم فایل: ۱۱ مگابایت

HeartHeartHeartHeartHeart

HeartHeartHeartHeartHeart

شبکه تننباوم برای پیام نور - alavinejad - 28 آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۲۱ ب.ظ

fazelian درخواست جزوه یا کتاب کرده بود که من شبکه تننباوم ترجمه فارسی برای دانشجویان پیام نور (۳۱۱ صفحه - ۲/۳۰ مگابایت) آپ کردم که می تونید از صفحه ذیل دانلود کنید

RE: شبکه تننباوم برای پیام نور - fazelian - 29 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۲۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۲۱ ب.ظ)alavinejad نوشته شده توسط:  fazelian درخواست جزوه یا کتاب کرده بود که من شبکه تننباوم ترجمه فارسی برای دانشجویان پیام نور (۳۱۱ صفحه - ۲/۳۰ مگابایت) آپ کردم که می تونید از صفحه ذیل دانلود کنید

سلام دوست عزیز

دستت درد نکنه.اگه یه کتاب باشه غیر تننبام خیلی خوب میشه مخصوصا اگه قسمت های انتقال داده در ارشد میاد رو داشته باشه.

RE: شبکه های کامپیوتری - مجید ق - ۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ

سلام میخواستم بدونم نظر تون در مورد این کتاب چیه ؟؟یا اگه کسی خونده بگه چه جوریه ؟؟؟

تئوری و مسایل شبکه های کامپیوتری
اد تایتل، فرشاد صفایی (مترجم)

قیمت پشت جلد: ۸۰۰۰۰ ریال

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: ۳۰۴
* نشر: نوپردازان (۱۴ دی، ۱۳۸۷)

HuhHuhHuhHuhHuh

RE: شبکه های کامپیوتری - nilo_b - 17 دى ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بدونم نظر تون در مورد این کتاب چیه ؟؟یا اگه کسی خونده بگه چه جوریه ؟؟؟

تئوری و مسایل شبکه های کامپیوتری
اد تایتل، فرشاد صفایی (مترجم)

قیمت پشت جلد: ۸۰۰۰۰ ریال

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: ۳۰۴
* نشر: نوپردازان (۱۴ دی، ۱۳۸۷)

HuhHuhHuhHuhHuh

اگه همون کتابه قهوه ای (قد کتاب بلند) منظورتونه من این کتابو داشتم به نظرم کتابه خیلی خوبی بود و مطلبم خیلی خوب گفته کتاب کاملی‌ام بود اما انگار چاپش متوقف شده.