تالار گفتمان مانشت
درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: درصد ها و تخمین رتبه با کلید سازمان سنجش - white bird - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)saharp نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)saharp نوشته شده توسط:  من برم بمیرم با این درصدامConfused
زبان ۰
ریاضی ۴۱/۳۵
مشترک ۹۲/۲۵
تخصصی معماری ۹۱/۲۲
معدل ۹۸/۱۵
مهستان که معماری نداشت اما مدرسان زد ۲۵۷

شما که همه رو ۹۰ زدید
عالیه

ای بابا اگه ۹۰ میزدم که الان تو آسمونا بودم (جک گفتیاBig Grin)درصدا برعکسه قربونت
شرمنده
ولی ایشالله کلیدا طوری بشه که درصداتون بشه ۹۰Smile
امیدوار باشید....

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - navid-p - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

ریاضی سفید
زبان ۲۶/۵
مشترک ۳۳/۵
نرم افزار ۱۲/۵

مهستان ۱۱۰۰
مدرسان شریف ۷۰۰
نظر شما چیه؟امیدی به شبانه هست؟

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - abbassep - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ

نه این که امسال دروس تخصصی خیلی مزخرف بوده و همونطور که می بینین بیشتر بچه درصدای پایینی زدن اصلا امسالو با سال های گذشته مقایسه نکنین قطعا با میانگین پایین تر از سال گذشته می شه قبول شد.

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - Fardad-A - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ

امسال ریاضی کنکور مهندسی آسان بود. اونهاییکه ریاضی خونده بودن سود کردن.بر عکس مشترکهاش بجز منطقی و نظریه زبانها خیلی روتین نبود.همینطور تخصصیها. کنکور همیشه ۵۰ درصدش فرصت طلبی است. من خیلیا را میشناسم که باسوادند و پشت کنکور موندن و خیلیها هم بر عکسش. البته افراد زیادی را هم میشناسم که باسوادند و موفق هم شدن در کنکور. منظورم اینه که کنکور معیار سنجش واقعی نیست. بنابراین خیلی سعی نکنید دانسته ها و زحمات خودتون را با بد دادن کنکور ببرید زیر سوال.
البته کلید سنجش هم خیلی ملاک نیست. با توجه به کم شدن تعداد سوالها سه چهار تا سوال کم و زیاد بشه خیلی تغییر ایجاد میشه. بیشتر الآن سعی کنید اون سوالایی که مطمئنید سنجش غلط زده را پیدا کنید .پیدا کردن درصد واقعی و رتبه را بنظرم بذارید بعد از اعلام کلید نهایی.

نگذارید هیچ چیز و هیچ کس جلوی شما را برای رسیدن به موفقیت بگیرد

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - abbassep - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ

جناب مدیر تعداد سوالات مگه در رتبه نهایی تاثیری داره.
مثلا اینکه زبان ۳۰ سوال بوده و ضریب ۱ و دروس تخصصی که ۱۵ سوال بوده و ضریب دو می شه گفت که با هم برابرن؟

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - yoohanna - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

زبان ۲۱
ریاضی ۲۵
مشترک ۲۰
هوش ۶

هوش هرچی زدم غلط بود Sad

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - arminjahan - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  شما مطمئنین درصداتونو درست وارد کردین
من که درصدای شما رو وارد می کنم با معدل ۲۰ هم رتبتون ۱۵۵ می شه.
چه طور برا شما ۱۳۰ شده؟

این برنامه خیلی جالبه معدلو از دروس مشترک تاثیر گذار تر کرده.

دوباره هم امتحان کردم همین درصد ها رو داد
با معدل کارشناسیم زدم
معدل کارشناسی ناپیوسته ۱۸/۳۸
معدل کاردانی ۱۸/۶۶

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - abbassep - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  شما مطمئنین درصداتونو درست وارد کردین
چه طور برا شما ۱۳۰ شده؟

با معدل کارشناسیم زدم
معدل کاردانی ۱۸/۶۶

این برنامه نویس کی بوده که اینو نوشته آخه
آره راست می گین با معدل ۱۸/۳۸ رتبتون ۱۳۱ می شه و با معدل ۲۰ رتبتون ۱۵۵
خودت یه تست بکن

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - Joonz - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  امسال ریاضی کنکور مهندسی آسان بود. اونهاییکه ریاضی خونده بودن سود کردن.بر عکس مشترکهاش بجز منطقی و نظریه زبانها خیلی روتین نبود.همینطور تخصصیها. کنکور همیشه ۵۰ درصدش فرصت طلبی است. من خیلیا را میشناسم که باسوادند و پشت کنکور موندن و خیلیها هم بر عکسش. البته افراد زیادی را هم میشناسم که باسوادند و موفق هم شدن در کنکور. منظورم اینه که کنکور معیار سنجش واقعی نیست. بنابراین خیلی سعی نکنید دانسته ها و زحمات خودتون را با بد دادن کنکور ببرید زیر سوال.
البته کلید سنجش هم خیلی ملاک نیست. با توجه به کم شدن تعداد سوالها سه چهار تا سوال کم و زیاد بشه خیلی تغییر ایجاد میشه. بیشتر الآن سعی کنید اون سوالایی که مطمئنید سنجش غلط زده را پیدا کنید .پیدا کردن درصد واقعی و رتبه را بنظرم بذارید بعد از اعلام کلید نهایی.

نگذارید هیچ چیز و هیچ کس جلوی شما را برای رسیدن به موفقیت بگیرد
واقعاً درست می گین اکثر کسایی که بالا می شن تخصصی ها رو خوب می زنند اگه توی همین در صد ای امسال نگاه کنین تمام کسایی که واقعاً خوندن تخصصی نهایت ۲۵ زدن ولی کسایی که نخوندن یعنی مشترکا و ریاضی به ۲۵ نمی رسن تخصصی ها رو بالای ۴۰ زدن قبلاً این حرف شما رو چند نفر دیگه هم به من زده بودن تخصصیا ۳۰ در صد سواد ۷۰ در صد شانسه به خدا(حداقل برای امسال که اینطوریه)

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - arminjahan - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  شما مطمئنین درصداتونو درست وارد کردین
چه طور برا شما ۱۳۰ شده؟

با معدل کارشناسیم زدم
معدل کاردانی ۱۸/۶۶

این برنامه نویس کی بوده که اینو نوشته آخه
آره راست می گین با معدل ۱۸/۳۸ رتبتون ۱۳۱ می شه و با معدل ۲۰ رتبتون ۱۵۵
خودت یه تست بکن

درسته اما بقیه رتبه ها میاد پایین مثلا هوش میشه ۹۰ الگوریتم میشه ۷۳

این برنامه برحسب آمار تعداد زیادی کارنامه ارشد پارسال درست شده

نمی دونم کی نوشته اما ۱۰% هم احتمال خطا داره

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - zahra67 - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ

سلام بچه ها
اینم درصدای من
زبان ۲۰
ریاضی ۸
مشترک ۱۸
تخصصی هوش ۲۲
معدلمم ۱۷/۳۰
میدونم هیچی قبول نمیشم
الان خیلی ناراحتم
میشه یکمی دلداریم بدینSad[/code]

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - LordAriana - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ

زبان ۱۷
ریاضی ۲۹/۱
مشترک ۳۳
تخصصی نرم ۱۱
تخصصی هوش ۱۶/۶۶ (لعنتی DSmile

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - abbassep - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ

خوبه شما خانوما این ابزار گریه رو دارین و می تونین یه کم خودتونو سبک کنین. ما چی کار کنیم کیه که ما رو دلداری بده

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - MSsoftware - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ق.ظ

این هم درصدای من :
زبان : سفید
ریاضی : سفید
مشترک : ۲۵
تخصصی نرم : ۲۰

واقعا بعضی از بچه ها رو می بینیم مشترک بالا زدن با خود می گوییم آخه چگونه ممکنه ؟
امسال انگاری ریاضی آسون و خوب بوده ، کاش به جای سیستم عامل و معماری ، ریاضی می خوندیم اووووون همه زمان رو (حیف)
سوال ۵۳ رو شرط میبندم گذینه ۳ درسته از دفترچه A
سوال ۹۱ رو هم می دونم گذینه ۴ درسته از دفترچه A

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - hamid.adldoost - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ

لطفا نظرتون رو در مورد درصد های منم بگین :

زبان ۳۵ (سی و پنج)
ریاضی ۱۴/۵ (چهارده و نیم )
مشترک ۴۲ (چهل و دو)
اختصاصی نرم افزار ۹ (نه )
اختصاصی هوش مصنوعی ۱۲/۵ (دوازده و نیم )

مدرسان شریف زده نرم : ۲۵۵ هوش : ۲۱۰
مهستان زده : نرم : ۴۱۰ هوش : ۳۱۰

لعنت به جد و آباد طراح اختصاصی ها ! من قبل کنکور قسم می خوردم اختصاصی بالای ۵۰ میزنم Sad

معدل : ۱۴/۳۰ (چهارده و سی )