تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  دوستان بعد کنکور فارغ از اینکه سوالات آسونه یا سخت میایم اینجا میگیم :
"وااااااااااااااااااااای این سختترین کنکوری بود که طیِ ادوار گذشته برگزار شده بوووووووووووود Sad "
دقت کنید که سوالای کنکوره امسال نسبت به سالهای قبل ندید سختتر بوده و دروس مشترک ۲۷ عدد سوالِ غلط داشته. وگرنه ما که تا خرخره درسا رو خونده بودیم!!!
هشدار به همه Exclamation
این دوستمون شدیدا درست میگن.
سنجش تو آخرین آزمون جامعش یه چیزی بیشتر از ۱۵ تا غلط مفهومی و تایپی داشت شاید هم بیشتر و بیشتر
این یعنی چراغ سبز (و شاید هم قرمز) سنجش به ما که کنکور ۹۳ مالامال از غلط خواهد بود، و نمونه اش کنکور ۹۲

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

فارغ از هر نتیجه ای....نیم ساعت بعد کنکور...ساحل...دودو دم...سبک بالی...زندگیییییییییییییBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ

خدایا ارامشی ده که ...
این روزها پر از تلاطمم لحظه ای امیدوار و پر انرژی و لحظه ای مایوس و غمگین....

- خداوند به حضرت موسی(ع) فرمود:
با زبانی که گناه نکرده ای مرا بخوانتا اجابت کنم!
موسی عرض کرد:
کدام زبان است که گناه نکرده؟!
فرمود:
تو با زبان دیگران گناه نکردی ،بگو برایت دعا کنند.

بچه ها دعا کنید...به حق همدیگه دعا کنیم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  سنجش تو آخرین آزمون جامعش یه چیزی بیشتر از ۱۵ تا غلط مفهومی و تایپی داشت شاید هم بیشتر و بیشتر
ا

پس دقیقا چیرو به عنوان سوال داده بودن؟؟Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - shazde kuchulo - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ

دوره آمار ۲روزه وقتمو گرفته تموم هم نمیشه
بیخیال شم فعلا فکر کنم بهتره تو هفته دیگه یه نصفه روز دیگه وقت میزارم براش
الان برم که ساختمان داده منتظرمه شدیدا
همه موفق باشین
به امید پیروزی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

فارغ از هر نتیجه ای....نیم ساعت بعد کنکور...ساحل...دودو دم...سبک بالی...زندگیییییییییییییBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دودو دم رو خوب اومدیBig GrinBig Grin

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  دوستان بعد کنکور فارغ از اینکه سوالات آسونه یا سخت میایم اینجا میگیم :
"وااااااااااااااااااااای این سختترین کنکوری بود که طیِ ادوار گذشته برگزار شده بوووووووووووود Sad "
دقت کنید که سوالای کنکوره امسال نسبت به سالهای قبل ندید سختتر بوده و دروس مشترک ۲۷ عدد سوالِ غلط داشته. وگرنه ما که تا خرخره درسا رو خونده بودیم!!!
هشدار به همه Exclamation
این دوستمون شدیدا درست میگن.
سنجش تو آخرین آزمون جامعش یه چیزی بیشتر از ۱۵ تا غلط مفهومی و تایپی داشت شاید هم بیشتر و بیشتر
این یعنی چراغ سبز (و شاید هم قرمز) سنجش به ما که کنکور ۹۳ مالامال از غلط خواهد بود، و نمونه اش کنکور ۹۲

چــــــــــــــــــــــــــــــه ربطی داره فاز منفی میدین دو نفرم اینو میخونن هرچی نتونن حل کنن میگن اشتباهه سوال سر جلسه بیخیال میشن
اصن طراحای سنجش برای کنکور آزمایشی با کنکور واقعی متفاوته
یکی از دوستام سنجش سوال طرح میکنه دانشجوه اگه فکر میکنین اینا واسه کنکور سوال طرح میکنن بگین زودتر سوال اون درسو ازش بگیرم ۱۰۰ بزنمBig GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Aref Safari - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ

به قول یکی از دوستان مانشتی...
خدایا شکرت که فارغ ار هر نتیجه ای توفیق درست درس خوندن رو به ما تو این چند ماه دادی...شکرت خدا

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tarane1992 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ

سلام

دوستان این سوالات پایگاهی یه نگاهی بندازین ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - El@he - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ

یه حسی به من میگه امسال سوالا خیلی خوبه. نه که آسون باشه، ولی نرماله...

سوالای ۹۲ خیلی بهتر از قبل بود که. چرا اینجوری میگید؟ جدا از محاسبات که همه مینالن ازش و من نخوندم... سوالای سیستم عاملش بد نبود، ساختمان بد نبود، نظریه و مدار هم که خیلی خوب بود. معماری هم متوسط.

تخصصیاش هم خوب بود انصافا.

من اصلا این همه فاز منفی که واسه سوالای غلط کنکور میدیدن و ... رو درک نمیکنم! اگه سوالی واقعا غلط باشه، خب سنجش توی اصلاحیه اش حذف کرده... فوقش یکی دو تا رو نکرده باشه....

به نظرم هیچکس الکی قبول نمیشه. هیچکی ام الکی رد نمیشه...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  به نظرم هیچکس الکی قبول نمیشه
به نظرم امکانش هست یعنی دیدم به چشم

بچه ها به نظرتون سطح سوالای سیستم عامل ۹۱ چطور بود؟
سخت بود یا ادا سختا رو در میاورد؟؟؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

۹۲ خیلی خوبه..واقعا طراحای عزیز چندبار مرور کردن تستارو و سعی نکردن اعصاب دانشجوهارو بسنجن..امیدوارم امسال هم اینطور باشه ..ولی سیستمش ..!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ

بچها اعصابم خرد شد این آزمونایی که از خودم میگیرم به نظرم اصلا خوب نمیدم تو همه سوالا بین ۲ تا گزینه میمونم که بعد از کلی فکر کردن آخر سوالا یا نمیزنم یا اشتباه میزنم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  پس دقیقا چیرو به عنوان سوال داده بودن؟؟Big Grin
من آزمونشو امروز دادم مشترک ۸ تا غلط داشتم ، ریاضی ۴تا ، هوش ۶ تا، بعد از بررسی دیدم از این ۱۸ تا غلط فقط ۶ تا غلط داشتم ، جدایی از اون سوالهایی که خودم فهمیدم غلطه و درست زدم
مدرسان را دیروز دادم اونم غلط داشت ولی در حد شبیه سازی غلطهای کنکور. پارسه هم که مثل این دوتا .

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چــــــــــــــــــــــــــــــه ربطی داره فاز منفی میدین دو نفرم اینو میخونن هرچی نتونن حل کنن میگن اشتباهه سوال سر جلسه بیخیال میشن
اصن طراحای سنجش برای کنکور آزمایشی با کنکور واقعی متفاوته
دقیقا باید همین کارو کرد. سوالی که به نظر میاد غلطه باید از روش رد شد و بعد دوباره بیاییم سراغش و اگه باز جواب نگرفتیم حکما سوال مشکل داره. سوالی راحت باشه ، ولی وقتی حل میکنی و جواب نمیگیری ، به احتمال قوی مشکل از سواله.
در جریان هستم که طراحای سوال کنکور، با طراحای سوال سنجش فرق دارن ولی ربطش اینه که از کوزه همان تراود که درون اوست Angel. ناف سنجشو با سوال غلط بریدن. چه سالی بوده که سنجش کمتر از ۱۰ تا غلط داشته باشه. هرچند سال ۹۲ ، ۵تا سوال حذف کرد ولی بازم ۱۰ تا سوال دیگه غلط داشت و خجالت کشید حذف کنه

بهر حال باید منتظر غلطها باشیم ، خواهی نخواهی. فاز منفی نیست داداش من، واقعیت تلخه Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ

نمیدونم تا حالا به یه حدی از تسلط رسیدین که مثلا هر چی فک میکنم اخه مگه طراحی که تو فکر زنو بچه قرنتینش کردن با این همه استرسش و فکر مشکلات زندگیش بخاد مخشو کار بندازه یه سوالی طرح کنه که من نتونم ج بدم کتاباشم که نمیزارن همراش ببره اصلا روش نمیشه!! تازه اونجا اینترنتم نداره!!!!
.
.
.
.
(اخیرا بخاطر پست هایی که میدم فک کنم دیگه نشه بعد کنکور مانشت اومد!!! :پی)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  نمیدونم تا حالا به یه حدی از تسلط رسیدین که مثلا هر چی فک میکنم اخه مگه طراحی که تو فکر زنو بچه قرنتینش کردن با این همه استرسش و فکر مشکلات زندگیش بخاد مخشو کار بندازه یه سوالی طرح کنه که من نتونم ج بدم کتاباشم که نمیزارن هراش ببره روش نمیشه!! تازه اونجا اینترنتم نداره!!!!
.
.
.
.
(اخیرا بخاطر پست هایی که میدم فک کنم دیگه نشه بعد کنکور مانشت اومد!!! :پی)
از اون طرف هم بگو که حقوق مفت واسه یه مشت سوال غلط میگیرن