تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aka111 - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ

ببخشید کسی میدونه علوم تحقیقات تهران چند نفر میگیره ؟!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)soli نوشته شده توسط:  بچه ها من امروز زنگ زدم مرکز آزمون - گفتم نتایج ارشد کی میاد ؟ - گفتن سه شنبه - یعنی ۲۱ شهریور - بهشون گفتم اخبار اعلام کرد ۲۰شهریور - گفت نه بعید می دونم همون سه شنبه نتایج روی سایت هستش - احتمالا این دیگه درست باشه ......

واقعاً
این همه صبر کردیم سه روزم روش...
انشاالله هممون قبول شیم
دعا کنید
ممنون
موفق باشید...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aka111 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

ببخشید کسی میدونه علوم تحقیقات تهران چند نفر میگیره ؟!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - **sara** - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)aka111 نوشته شده توسط:  ببخشید کسی میدونه علوم تحقیقات تهران چند نفر میگیره ؟!
علوم تحقیقات رو نمی دونم ولی پارسال سه تا دانشگاه تهران جمعاً تا رتبه ۸۲ گرفتن.
مرحله تکمیل ظرفیت هم چهارتا دانشگاه تهران جمعاً تا رتبه ۲۳۰ گرفتن.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  اینایی که گفتی مال کارشناسی بود؟
انشالله ظرفیت هارو بالا ببره و همه قبول شن

آره مربوط به کارشناسی بود
انشاالله ظرفیتهای ارشدو هم بالا ببرن
موفق باشید

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ

نتایج کاردانی هم اعلام شد...و همچنان از ارشد خبری نیست!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ق.ظ

وااااااااااااااااای
جواب کاردانی اومد ، جواب ما نیومد !!!!!!!!!!!!!!
خدا به مت صبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر بده

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سه شنبه میاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاداسلامی روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه اعلام می شود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ

بالاخره خبرش اعلام شد...ساعت ۸ صبح روز سه شنبه.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aka111 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  

سه شنبه میاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاداسلامی روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه اعلام می شود

باز خداروشکر تاریخ دادن!!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ

خدا رو شکر
بچه ها خیلی دعا کنید
انشاالله همه قبول شیم
التماس دعا

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ

من بین الملل گسلان قبول شدم ، آزاد هم قبول میشم !!!
موندم کدومو برم ؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  من بین الملل گسلان قبول شدم ، آزاد هم قبول میشم !!!
موندم کدومو برم ؟
بستگی داره آزاد کدوم شهر رازدی؟وباز به نظرم همون آزاد بهتره چون هزینه بین الملل خیلی زیاده.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

بچه ها من زیاد استرس دارممممممممممممممممممممممممممممممممم

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

۲۱ شهریور؛اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد/افزایش ۳۱ درصدی ظرفیت پذیرش !!!
یعنی رشته ی ما ۲۴ نفر رو در مرحله اول میگرفت ۳۲ نفر رو الان میگیره و درکل به جای ۱۰۴ , ۱۳۷ نفر !!!