تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فردوسی فردوسی Sad ااای فردوسی Sad
شریف شریف شریف Smile
البته پردیسش

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فردوسی فردوسی Sad ااای فردوسی Sad
یه بار از دوستی شنیدم که دوستی بهش گفته بوده دانشگاه فردوسی خیلییییییییی توپه! Big Grin کلی امکانات تفریحی به غیر از آموزشی هم داره! حتی سوارکاری! ولی نمیدونم چقدر این آخری راسته! انشاالله قبول شی فردوسی Smile

توروخدا دعا کنید همگی Sad Tongue
اصلا بد هم باشه من فردوسی میخوام Big Grin بیابونم باشه مارو از هر تفریحی هم محروم کنن من فردوسی میخوامBig Grin
من درصدامو حساب نکردم و اصلا نمیدونم اوضاع از چه قراره ولی فقط فردوسی میخواااام Big Grin
من چاکر امام رضا هم هستم Heart
هر کی دعا کنه و من فردوسی برم یه شله مشدی مهمونش میکنمBig Grin

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شریف شریف شریف Smile
البته پردیسش
حالا همون اموزش محورشم قبوله ولی پردیس خیلی ستمه Sad

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - maryam.raz - 16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فردوسی فردوسی Sad ااای فردوسی Sad
آاااای شیراز ، آااااای صنعتی شیرازUndecided

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ

آقای بلک شما که شریف درس خوندین! شریف چه جور جاییه؟ همیشه دلم میخواسته بدونم دانشگاه شاگرد اولهای کنکور جو و محیطش مخصوصا دانشجوهاش چجورین؟

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  آقای بلک شما که شریف درس خوندین! شریف چه جور جاییه؟ همیشه دلم میخواسته بدونم دانشگاه شاگرد اولهای کنکور جو و محیطش مخصوصا دانشجوهاش چجورین؟
چی بگم والا. یه باز بلند شید برید ببینید چطوریه. اگه رفتید ظهر برید که از رستوران پیتزا هم بگیرید. Big Grin

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شریف شریف شریف Smile
البته پردیسش
حالا همون اموزش محورشم قبوله ولی پردیس خیلی ستمه Sad
نه فقط پردیس، هیچ راهی نداره.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - maryam.raz - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  آقای بلک شما که شریف درس خوندین! شریف چه جور جاییه؟ همیشه دلم میخواسته بدونم دانشگاه شاگرد اولهای کنکور جو و محیطش مخصوصا دانشجوهاش چجورین؟
بابا چیه شریف بیکارین هی عین جیگرBig Grin بخون صبح تا شب
همش استرس همش جو رقابت و حسادت ، بودم که میگمااا
برید یه دانشگاهی صفا کنید خوش باشید حالا اون وسطا یه مقاله ای هم کپی کنید بدید والا Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ

شریف چیه. بگوو بچه های فردوسی بیان تعریف کنن. والا بخدا Cool

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ

Big Grinممنونم از پاسخ کوتاه و مفیدتون کلی بار معنایی داشت این سه کلمهBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - afrooz-OMD - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ

چه اعتماد به سقف هایی اینجا میبینمBig GrinBig Grin
آفرین
Dodgy

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  Big Grinممنونم از پاسخ کوتاه و مفیدتون کلی بار معنایی داشت این سه کلمهBig Grin
ویرایش کردم توضیحات بهش اضافه کردم. Smile

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ

وای مردم از خنده اومدم اینجا یه چیزی بنویسم رفتم گذاشتمش تو صندلی داغ: DBig GrinBig GrinBig Grin

من خودم هیچ وقت طرف اسم شریف نرفتم چون میدونم عمرا بتونم از یه حدی بیشتر درس بخونم! تو دوران مدرسه یاد ندارم درسی رو بیش از یه بار برای امتحان خونده باشم دوهفته اگه تعطیلی داشتیم واسه یه امتحان من ۲ روز مونده تازه کتابم میوردم اینم مال وقتی بود کهخیلییی درس نگینی بود! بعضی درسام از ۶ شب تا ۶ صبح روز امتحان میخوندم!!! کلا ته ته پشتکارم! Big GrinBig GrinBig Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه فقط پردیس، هیچ راهی نداره.
حالا که دقت میکنم اه اه اه فردوسی خوب نیست همش مامانمینا میگن برو فردوسی. نطرتون چیه؟Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه فقط پردیس، هیچ راهی نداره.
حالا که دقت میکنم اه اه اه فردوسی خوب نیست همش مامانمینا میگن برو فردوسی. نطرتون چیه؟Big Grin
من میگم دختر باس به حرف بزرگترش گوش کنهBig Grin برو که ثوابم داره! تازه خونوادتون اگه بیان بهت سر بزنن میرن یه سر زیارت ثوابم داره ! والا فردوسی عالیه من اگه قبول میشدممممممممممممم ولی نگران نباش من رقیبت نیستمBig Grin روزانه قبولی اگه به قانونجذب و کائنات اعتقاد داری و اسمش چی بود راز بود؟Big Grin یادم نمیاد به خودت بگو قبول میشی

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه فقط پردیس، هیچ راهی نداره.
باشه پس شد همون پردیش شریف.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  من میگم دختر باس به حرف بزرگترش گوش کنهBig Grin برو که ثوابم داره! تازه خونوادتو اگه بیان بهت سر بزنن میرن یه سر زیارت ثوابم داره ! والا فردوسی عالیه من اگه قبول میشدممممممممممممم ولی نگران نباش من رقیبت نیستمBig Grin روزانه قبولی اگه به قاونو جذب و کائنات اعتقاد رای و اسمش چی بود راز بود؟Big Grin یادم نمیاد به خودت بگو قبول میشی
قرررررربونت
والا ما پیش دانشگاهی هم همش میگفتیم امیرکبیر نشد که نشد Big Grin
من شبانشم میپسندم حتی Big Grin
اهای کائنات گوووش کننننننن من فردوسیییییییییییی میخواما
بیاین این چند شب روو مخ کائنات لی لی بریم به خواستمون برسیم Big Grin

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باشه پس شد همون پردیش شریف.
کائنات واژه ی پردیس رو نگاه نکن باقیشو بچسب Big Grin