تالار گفتمان مانشت
بررسی دوباره کلید - IT - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
RE: بررسی دوباره کلید - IT - pasbag - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)leniom_7 نوشته شده توسط:  طراحی الگوریتم
سوال ۴۳ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۴۸ : کلید سنجش : گزینه ۲ ، کلید پارسه : گزینه ۳ ( منم ۳ زدم ) ( گزینه ۲ با مثال نقض رد میشه. مثالشم در پاسخ پارسه هست.)
مدیریت
سوال ۶۱ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۶۸ : کلید سنجش : گزینه ۳ !!!! ، کلید پارسه : گزینه ۱ و ۲ ( منم ۲ زدم )
سوال ۷۲ : کلید سنجش : گزینه ۱ ، کلید پارسه : گزینه ۲ ( منم ۲ زدم ) ( گزینه ی ۱ و ۴ هر دو یک مفهوم رو بیان میکنن، و سنجش ۱ رو اعلام کرده!!!!)

سوال ٤٣ من گزینه ٤ زدم ولی گزینه درست همین ٣ هست پارسه غلط حل کرده متاسفانه

دوستانی با سوال ۴۳ مشکل دارن فایل یر دانلود کنند فقط ببخشید که مرتب ننوشتم سخته

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی که ٣٢ رو الف نادرست زده ب درست لطفا اعتراض کنه چون حالت درستش بزرگتر نه بزرگتر مساوی به هرحال جمله باید ١٠٠٪ درست باشه تا بهش گفت درست مرسی

با نظرت موافقم و صدرصد اعتراض میزنم گراف ۴ راسی مربعی در نظر بگیر مثال نقض براش

بررسی دوباره کلید - IT - Nfrs - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)leniom_7 نوشته شده توسط:  طراحی الگوریتم
سوال ۴۳ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۴۸ : کلید سنجش : گزینه ۲ ، کلید پارسه : گزینه ۳ ( منم ۳ زدم ) ( گزینه ۲ با مثال نقض رد میشه. مثالشم در پاسخ پارسه هست.)
مدیریت
سوال ۶۱ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۶۸ : کلید سنجش : گزینه ۳ !!!! ، کلید پارسه : گزینه ۱ و ۲ ( منم ۲ زدم )
سوال ۷۲ : کلید سنجش : گزینه ۱ ، کلید پارسه : گزینه ۲ ( منم ۲ زدم ) ( گزینه ی ۱ و ۴ هر دو یک مفهوم رو بیان میکنن، و سنجش ۱ رو اعلام کرده!!!!)

سوال ٤٣ من گزینه ٤ زدم ولی گزینه درست همین ٣ هست پارسه غلط حل کرده متاسفانه

دوستانی با سوال ۴۳ مشکل دارن فایل یر دانلود کنند فقط ببخشید که مرتب ننوشتم سخته

بله دوست عزیز جواب درست همین nk هست منم به این جواب رسیدم ولی تو خونه :دی

RE: بررسی دوباره کلید - IT - khani - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)novinaa نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ)khani نوشته شده توسط:  طبق سئوال ۵۴ نرم افزار و کلید سنجش، دیاگرام شیء (object diagram) جزء دیاگرام های OOA می باشد. در حالی که در هیچ یک از دو کتاب مرجع این درس(پرسمن و سامرویل) چیزی بنام Object Diagram وجود نداره..!!
من تمام ۳۲ فصل کتاب پرسمن رو طی ۹ واحد پاس کردم الان هم نسخه ی زبان اصلی رو جستجو کردم ولی چنین دیاگرامی وجود نداره...

اینم لینک pdf این ۲ کتاب به زبان اصلی ، برای جستجو:

پرسمن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سامرویل:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سنجش گزینه ی ۳ رو درست اعلام کرده که شامل flow oriented digrams هم هست در حالی که flow oriented ها جزء دیاگرام های تحلیل هستند. ولی این گزینه برعکسشو میگه

سوال ۵۴ مهندسی نرم افزار گزینه یک دفترچه Aنادرست است.
منبع کتاب مدرسان شریف صفحه ۵۴ و توضیحات تکمیلی صفحه ۶۰
* روش های مختلفی برای مدل های تحلیل وجود دارد. مولفه های عمومی که بیشتر استفاده می شوند عبارتند از:
۱-مولفه های مبتنی بر سناریو شامل : نمودار مورد کاربرد (usecase diagram) ، نمودار وضعیت و نمودار Swim Lan
۲- نمودار مبتنی بر کلاس شامل : نمودار کلاس (class diagram) و CRC
۳- مولفه های رفتاری شامل : نمودار وضعیت و نمودار توالی و همکاری
۴ مولفه های جریان گرا شامل : نمودار جریان داده dfd و جریان کنترل cfd

بله درسته گزینه ی ۱ هم مشکل داره. دیاگرامی به اسم Business use case نداریم و کاملا من درآوردیه..!!! درستش use case diagram هست که در گزینه ی ۲ اومده.

RE: بررسی دوباره کلید - IT - pasbag - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)itmanesh نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۱ دقیقا مثالش در جزوه ی دکتر اجلالی موجوده اینم مشخصا میشه ۱/۵ (دقیقا ۲۰ تقسیم بر ۱۳) یعنی گزینه ۳ ولی سنجش گزینه ۲ زده
Angry یکی نیست بگه مگه چند تا معماری جواب دادیم که اونایی رو هم که درست زدیم غ اعلام کردین
اونوقت میگن چرا سکته قلبی در جوانان زیاد شده!

با نظرت موافقم و ۱/۵ میشه و حتما اعتراض میزنم
۱۰۰ ثانیه کلاجرای یک برنامه
۷۰ ثانیه اش رو بهبود دادیم میشه یعنی ۳۵
پس ۳۵+۳۰(غیر بهبود یافته)=۶۵
حالا ۱۰۰/۶۵ کنی تقریبا میشه ۱/۵ یکی پیدا بشه من یا سازمان اشتباه میکنه ممنون میشم

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ)f_8169 نوشته شده توسط:  من به سوالات ۳۹ ، ۴۱ و ۴۲ شدیدا اعتراض دارمAngry

سوال ۳۹ گزینه ۱ درسته مثالشم مرتب سازی سریع !!!

سوال ۴۱ گزینه ۲ درسته یعنی یکی درسته وقتی عملگر یکانی داریم مشخصه که گزاره های الف و ب غلطن !!!!!!!

سوال ۴۲ دوتای اول درست اند و با دو تا آرایه میشه پیاده سازی کرد
توی تاپیک اعلام درصدای آی تی صفحه ۱۵ توضیح دادم

RE: بررسی دوباره کلید - IT - mrdkmrdk - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ)mrdkmrdk نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  سوال ۴۹ مهندسی نرم افزار گزینه ۳ میشه پارسه هم همینو زده بنظر من سنجش اشتباه زده واضحه

سلام.دوست عزیز.
افزایشی هست مکانیزم نمونه سازی +ابشاری+ تکرار.
گزینه چهار ،گزینه سه رو تو دلش داره.
در ضمن طبق حرف های استاد خلیلی فر مدل نمونه سازی یک مدل غیرتکاملی هست.
پس صد درصد گزینه سه غلطه.
چون تو یک دوره نمیشه همه نیازها مشخص بشه، اما تو افزایشی توی هر ذور با مکانیزم نمونه سازی نیازها تو طول پروژه کامل و کامل تر میشه.
و طبق سوال نیازها معلوم نیست.
یا علی.

سلام.
در مورد اینکه میگید نمونه سازی تکاملی نیست پیشنهاد می کنم ی نگاهی به صفحه ۴۲ کتاب پرسمن(فارسی) بندازید هم شکل داره هم توضیحات...

در مورد قربانی شدن هم بگم که منم ۴ تا از سوالای ۱۰۰درصدیم تو مشترک با سنجش فرق داره که البته تو یکیش قانع شدم که اشتباه خودم بوده ولی تو بقیش نه...
حالا بماند که تو پایگاه داده و معماری هم اشتباه شده...
۳ تا سوال غلط شدن یعنی ۱۳/۲ درصد از مشترکم کم شده که این یعنی فاجعه، منی که ۶ ماه از همه چیزم زدم تا بتونم تو یکی از دانشگاه های خوب تهران ادامه تحصیل بدم آیا حق ندارم از حقم دفاع کنم و باید به پای اشتباه سنجش بسوزم؟؟؟...

سلام.
دوستان من میگم حق گرفتنیه، نه دادنی!!!! پس اعتراض کنید، ولی گفتم بعضی ها(بعضی هاااااا) از مطالعه کمه، نه همه!!!

RE: بررسی دوباره کلید - IT - khani - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)itmanesh نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۱ دقیقا مثالش در جزوه ی دکتر اجلالی موجوده اینم مشخصا میشه ۱/۵ (دقیقا ۲۰ تقسیم بر ۱۳) یعنی گزینه ۳ ولی سنجش گزینه ۲ زده
Angry یکی نیست بگه مگه چند تا معماری جواب دادیم که اونایی رو هم که درست زدیم غ اعلام کردین
اونوقت میگن چرا سکته قلبی در جوانان زیاد شده!

با نظرت موافقم و ۱/۵ میشه و حتما اعتراض میزنم
۱۰۰ ثانیه کلاجرای یک برنامه
۷۰ ثانیه اش رو بهبود دادیم میشه یعنی ۳۵
پس ۳۵+۳۰(غیر بهبود یافته)=۶۵
حالا ۱۰۰/۶۵ کنی تقریبا میشه ۱/۵ یکی پیدا بشه من یا سازمان اشتباه میکنه ممنون میشم

منم همینطوری حساب کردم. یعنی راه دیگه ای نیس که
یا باید فرض کنیم هر دو قسمت روی پردازنده ی سریعتر اجرا بشن که در این صورت جواب میشه ۲ برابر. که این نیست.
یا همون قسمت اول روی پردازنده ی سریعتر اجرا بشه که جواب میشه ۱/۵۳ برابر که همون ۱/۵ میشه دیگه..

بقول دوستمون مگه چندتا درست زده بودیم؟ Big Grin

RE: بررسی دوباره کلید - IT - shompet - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)shompet نوشته شده توسط:  سوال ۶۸ رو که نزدم ولی این سوال ۷۹ (و به نظر من البته!) با توجه به خاصیت Outer join اونایی که پدر واسشون ثبت نشده تو جدول باقی میمونن و اونجایی که inner join کرده همه ی کسایی که واسشون مادر ثبت نشده حذف میشن، حالا باید دید دوستان چی میگن...
دوست عزیز عین همین دستور رو با داده‌های آزمایشی وارد نرم‌افزار MSSQL کردم جواب همانی بود که عرض کردم

اگه امکانش هست داده های که باهاشون آزمایش کردین رو اینجا بزارین، منم همین الان با visual studio و داده های پایین تست کردم و گزینه ی ۴ درست بود...
[tex]person(pid,\: name,\: mid,\: fid)[/tex]
نمونه داده های بدون پدر و مادر ثبت شده: [tex](1,Ali,100,1000)\: (2,Hosseyn,100,1000)[/tex]
نمونه داده با پدر ثبت شده: [tex](3,\: Morad,\: 100,\: 1001)[/tex]
نمونه داده با مادر ثبت شده: [tex](4,\: Hassan,\: 101,\: 1000)[/tex]
پدر مراد: [tex](1001,\: khan,\: 110,\: 1010)[/tex]
مادر حسن: [tex](101,\: Robab,\: 111,\: 1011)[/tex]
نمونه داده های با پدر مشترک(و ثبت نشده) با رباب(مادر حسن): [tex](1002,\: Karim,\: 112,\: 1011)\: \: (1003,\: Kazem,\: 112,\: 1011)[/tex]
نمونه داده ی با پدر و مادر تیت شده: [tex](113,\: Farideh,\: 120,\: 1020)[/tex]
پدر فریده: [tex](1020,\: Bashir,\: 131,\: 1031)[/tex]
مادر فریده: [tex](120,\: Zinat,\: 130,\: 1030)[/tex]

جوابی که گرفتم: [tex](Hassan,\: NULL,\: Robab),\: \: (Farideh,\: Bashir,\: Zinat)[/tex]

بررسی دوباره کلید - IT - hamidsho - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

بچه ها من این سوال هارو به سنجش اعتراض زدم شما هم اگه تشخیص دادید درست میگم اعتراض بزنید چون یک دست صدا نداره
کنکور ایتی ۹۳
سوال ۲۱ زبان source of news بهترین گزینه هست ولی گزینه دیگری انتخاب شده است
سوال ۳۲ گسسته چون جمله اول درصورتی درست است که شامل دوری به طول حداقل دلتا +۱ باشه ولی سنجش اون رو درست فرض کرده

سوال ۴۰ به نظر من اصلا گزینه صحیح ندارد چون مشه mlogm+nlogm عین سوال در کنکور های گذشته هس با فرض کوچکتر بودن m

سوال ۴۱ گزینه الف که واضح هست نمیتوان درخت را تنها با پیمایش پیشوندیترسیم کرد
گزینه ب هم به دلیل وجود عملگر یکانی این امکان وجود ندارد در صورتی درست بود که همه عملگرها دودویی بودند
گزینه ج هم کاملا درست هست چون حرف از پرانتز گذاری کامل یعنی مشخص بودن اولویت ها دارد پس یک جمله صحیح دارد.

سوال ۴۲ من اعتراض زدم چون نه در کتاب ساختمان داده مقصمی نه پوران چنین داده ساختاری وجود نداشت دوست عزیزی گفتم وجود دارد ولی من قاع نشدم.

سوال ۴۸ به نظر من بهترین گزینه مجزا بودن تعداد یال هاست چون وقتی دو الگوریتم پریم و کروشال درختان یکسا ن تولید میکنند که یال ها باید مجزا باشند وقتی ترتیب انتخاب یکسان باشند پس باید دو الگرویتم درختان یکسان تولید کنند ولی بازهم برای این مثال نقض وجود دارد چون اصل سوال اشتباه هست نباید ترتیب یال را در نظر گرفت باید یکسان بودن درختان در نظر داشت.

سوال ۴۹ )دو گزینه نزدیک بهم دارد ولی طراح سلیقه ای عمل کرده چون وقتی عدم قطعیت وجود داره بهترین پاسخ باید نمونه برداری باشه تا به درک درستی از مسئله رسید

سوال۵۴) این سوال هم نمیگم سنجش اشتباه انتخاب کرده ولی گزینه ۳ هم بی ایراد نیست طراحان محترم نباید طوری سوال بدهند که از بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم باید جواب صحیح بدهند من خودم ۳ را زدم ولی دوس ندارم حق کسی ضایع بشه خودم هم نسبت به این سوال اعتراض زدم

سوال ۶۱) این سوال دقیقا در کنکور پارسال تکرا شده بود خوب سنجشی های محترم به نظرات خودتون هم احترام بزارید گزینه هدف گذاری بهتر سازمان

سوال۶۵) سوال ایراد دارد چون وقتی زیاد-زیاد باشد باعث افزایش بسیار شدید بهره وری میشود و وقتی زیاد-کم باشد باعث افزایش متوسط بهره وری میشود خوب داوطلبان از کجا بدونند باید حد متوسط را در نظر بگیرند یا حد بالای ان

سوال ۶۸ که باید است تبدیل به نیست شود تا گزینه ۳ از دفترچه dدرست شود
سوال۷۰) تعریف دقیق کارایی حتی از بهترین سایت های معتبر رو اگر چک کنید(مقدار منابعی که باید برای تولید یک واحد محصول شود) میباشد نمیگم گزینه انتخابی سنجش غلطه ولی گزینه های بهتری هم وجود داشت یعنی سوال چند جواب دارد

سوال۷۱) به نظر من هیچ کدام از پاسخ ها درست نیست اثر بخشی یعنی انتخاب کارهای صحیح تمامی تعاریف مربوط به کارایی است
سوال ۷۲)سوال ۷۲ هم گزینه صحیح درون ان وجود ندارد علت حل تشریحی اساتید پارسه مدیریت

سوال ۸۰) اصلا گزینه صحیح درون سوالات وجود ندارد زیرا گزینه انتخابی سنجش شامل select ی هست که درون group by آن pid وsid آمده ولی درون select آن فقط sid آمده هست و این از منط پایگاه داده ها خارج است ......

سوال ۹۰ سوال آن ناقص هست اظهارات دکتر حقیقت در حل تشریحی آن فکر نکنم دیگه دکتر حقیقت اشتباه کنند . سوال ایراد دارد.

سوال ۹۴ اصلا درون شکل کلاک های آن مشخص نشده بنده خدا داوطلبااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سوال ۹۶ هم چند گزینه صحیح وجود دارد.
سوال ۱۰۱ هم که من هرجور حل میکنم ۱/۵ میشه اگه کسی با حل به ۱/۳ برسه لطفا اطلاه بده.

سوال ۱۰۵) از نظر من گزینه الف هم میتواند درست باشد . دلیلی برای اشتباه بودن آن وجود ندارد

موفق باشید نظر بدهید اعتراض بزنید چن ماه زحمت کشیدیم. دست سنجش درد نکنه

بررسی دوباره کلید - IT - elham 68 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

سلام
واقعا کنکور نا عادلانه ای بود
شما کجا اعتراض زدین ؟

بررسی دوباره کلید - IT - hamidsho - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ

تو سایت سنجش در قسمت تماس با ما بری مشخصه

بررسی دوباره کلید - IT - hamidsho - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ

کدوم مورداش الکی ب نظر شما هس؟

بررسی دوباره کلید - IT - hamidsho - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ

حساب شدسسسسسسسسسسسس داش من

RE: بررسی دوباره کلید - IT - shompet - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)shompet نوشته شده توسط:  نمونه داده های بدون پدر و مادر ثبت شده: ..................
اشکال دقیقاً همینجاست. شما وقتی می‌گویید که برای کسی موجودیتی به نام پدر و مادر ثبت نشده یعنی فیلد مربوط به Motherid و Fatherid رو باید null بگذارید. شما ۱۰۰ و ۱۰۰۰ گذاشته‌اید. این ۱۰۰ و ۱۰۰۰ به چه موجودیتی اشاره می‌کنند؟

تعریف کلید خارجی:
اگر null نباشد، اشاره به فیلدی دارد که در موجودیتی دیگر (یا همان موجودیت) کلید اصلی باشد.

لازم نیست این دو تا حتما کلید خارجی باشن، فقط یک رابطه داریم، چه لزومی به معرفی کلید خارجی هست؟ تو این حالت چطور میشه تعریف کرد اصلا؟؟
به عنوان دو فیلد مشترک بین سه نمونه ی جدول person و در عملیات outer join و inner join با هم مقایسه میشن، گفته ی شما در مورد NULL بودنشون درسته، من از سوال اشتباه برداشت کرده بودم ولی وقتی این فیلدها رو NULL کردم مشکلی پیش نیومد و باز هم جواب همون بود...، شامل همه ی افراد حتی آنهایی که پدر ثبت شده ندارند، البته بهتر بود میگفت ""فقط"" پدر ثبت شده ندارند چون در این صورت(گزینه ی ۴) کسایی که نه پدر و نه مادر براشون ثبت شده هم میشه جز جواب گرفت در صورتیکه طبق صورت سوال نباید باشن...

بررسی دوباره کلید - IT - f_8169 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

یعنی هر سوالی اعتراض نداشته باشه ۳۹ و ۴۱ دارن!!!

بازم تکرار میکنم کسی هس منو قانع کنه سنجش این دوتا سوال و درست ج داده؟!!!

RE: بررسی دوباره کلید - IT - shvh - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)mrdkmrdk نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ)mrdkmrdk نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  سوال ۴۹ مهندسی نرم افزار گزینه ۳ میشه پارسه هم همینو زده بنظر من سنجش اشتباه زده واضحه

سلام.دوست عزیز.
افزایشی هست مکانیزم نمونه سازی +ابشاری+ تکرار.
گزینه چهار ،گزینه سه رو تو دلش داره.
در ضمن طبق حرف های استاد خلیلی فر مدل نمونه سازی یک مدل غیرتکاملی هست.
پس صد درصد گزینه سه غلطه.
چون تو یک دوره نمیشه همه نیازها مشخص بشه، اما تو افزایشی توی هر ذور با مکانیزم نمونه سازی نیازها تو طول پروژه کامل و کامل تر میشه.
و طبق سوال نیازها معلوم نیست.
یا علی.

سلام.
در مورد اینکه میگید نمونه سازی تکاملی نیست پیشنهاد می کنم ی نگاهی به صفحه ۴۲ کتاب پرسمن(فارسی) بندازید هم شکل داره هم توضیحات...

در مورد قربانی شدن هم بگم که منم ۴ تا از سوالای ۱۰۰درصدیم تو مشترک با سنجش فرق داره که البته تو یکیش قانع شدم که اشتباه خودم بوده ولی تو بقیش نه...
حالا بماند که تو پایگاه داده و معماری هم اشتباه شده...
۳ تا سوال غلط شدن یعنی ۱۳/۲ درصد از مشترکم کم شده که این یعنی فاجعه، منی که ۶ ماه از همه چیزم زدم تا بتونم تو یکی از دانشگاه های خوب تهران ادامه تحصیل بدم آیا حق ندارم از حقم دفاع کنم و باید به پای اشتباه سنجش بسوزم؟؟؟...

سلام.
دوستان من میگم حق گرفتنیه، نه دادنی!!!! پس اعتراض کنید، ولی گفتم بعضی ها(بعضی هاااااا) از مطالعه کمه، نه همه!!!
منم دقیقا مشکل همین ۳ تا سول و ۱۳/۲ رو دارم !!! آخه کمم نیستتتتتتتتتتتتت Sad

با توضیح پارسه درباره سوال ۴۲ موافقید ؟؟؟؟؟
همونو تو اعتراض بگذارم ؟؟؟؟