تالار گفتمان مانشت
فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - rad.bahar - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ

سلام دوستان
برای اخر هفته می خواهم چند تا فیلم دانلود کنم تا با خانواده تماشا کنیم. می توانید چند تا فیلم خوب و جالب معرفی کنید. خواهشا صحنه دار نباشه و اگر ایرانی باشه هم بهتره. ممنون

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - sinaaaaa - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ق.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای اخر هفته می خواهم چند تا فیلم دانلود کنم تا با خانواده تماشا کنیم. می توانید چند تا فیلم خوب و جالب معرفی کنید. خواهشا صحنه دار نباشه و اگر ایرانی باشه هم بهتره. ممنون
سلام این فیلمارو دانلود کن قشنگه:
The Conjuring- اگه می ترسی نبین :دی
We Are What We Are
The Past
انیمیشن ملکه یخی- frozen
the lone ranger

RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - goodcrazygirl69 - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ

من دیدم Sad

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk

Melena

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - زهرا سادات - ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ

چه فیلم هایی می بینن دوستان Big Grin

من بین همه ی فیلم هایی که جدیدا دیدم حوض نقاشی رو یه جور دیگه دوست داشتم .

خسته نباشید هم طنز خوبی بود

RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - neilabak - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام
فیلم خوب بی صحنه جدید:
the book thief

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - atenaa - 18 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ

فیلم the game
فیلم وکیل مدافع شیطان و بوی خوش زن آل پاچینو هر سه عالی هستن
فیلمهای آل پاچینو همه عالی اند مخصوصا وکیل مدافع شیطان
فیلمی میشه معرفی کنین ک مثه the game معمایی باشه و اخرش سورپرایز کننده باشه
من عاشق فیلمهایی هیتم که معمایی باشن غیر واقعی نباشند ترسناک باشند نه ترسناک الکی

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - explorer - 18 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ

The Departed

با بازی Leonardo DiCaprio
به کارگردانی Martin Scorsese
پلیسی-جنایی-درام

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - mcse2010 - 18 فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ

سریال نیکیتا واقعا زیباست

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - nlp@2015 - 18 فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ

the shawshank redemption
جدید نیست ولی خیلی فیلم قشنگیه

- - ashkan_d13 - 20 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

سلام
منم چندتا فیلم و انیمیشن معرفی می‌کنم، باشد که آخر هفته‌ی خوبی داشته باشید Big Grin
البته بیشتر قدیمین ولی چون کسی نگفته میگم کسی ندیده ببینه!

۱۲Angry Men 1957 - IMDb-Rating: 8.9/10
پیشنهاد ویژه!
هیئت منصفه‌ی ۱۲ نفره‌ی یک دادگاه، درباره‌ی فردی متهم به قتل تصمیم گیری می‌کنند، بی‌گناه یا گناهکار؟
تقریباً کل فیلم در یک لوکیشن اتفاق می‌افته

Fermat's Room 2007 - 6.7
شما به عنوان یک نابغه به اتاق آقای فرمت دعوت شده‌اید! فیلمی اسپانیایی مخصوص دوستداران معما، ریاضی و هیجان!

Gravity 2013 - 8.1
بازگشت به زمین! برنده‌ی هفت جایزه‌ی اسکار ۸۶ام

Monsters, Inc. 2001 - 8.1
Monsters University 2013 - 7.5
به سرزمین هیولاها خوش آمدید! برای تولید انرژی باید بچه‌ها را بترسانید!

Tarzan 1999 - 7.2
تارزان رو همه می‌شناسید دیگه، مناسب برای آموزش زبان انگلیسی!!

و
بیشتر ببینید!
I, Robot 2004 - 7.1
The Terminal 2004 - 7.3
Elysium 2013 - 6.7
Despicable Me 2010 (7.7) - Despicable Me 2013 (7.6)l

RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - alirezad - 18 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ

فیلم her قشنگه.
داستان در زمان آینده اتفاق میافته و در مورد یک مرد هست که عاشق سیستم عاملش میشه!
البته سیستم عامله خیلی هوشمنده.

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - Falcon - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ ب.ظ

The Village
فیلمی در ژانر درام/راز آلود که ۵ دقیقه آخر متوجه میشید تمام فرضیاتتون درباره این فیلم غلت بوده.

موسیقی متن بسیار زیبایی هم داره که اثر آهنگ ساز معروف James Newton Howard هست جداگانه موجوده و بی نهایت زیباست

RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - neilabak - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ

فیلم ضد گلوله خیلی خیلی خیلی قشنگ بود !یه فیلم با نگاه واقع بینانه به دفاع مقدس ، جبهه و آدمها ،بدون اون همه اغراق و شعاری که ده نمکی تو فیلماش داره.
بالاخره بعد از چند وقت یه فیلم خیلی خوب ایرانی دیدم .

RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - sahar salehi - 14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ

کسی این جا، سریال game of thrones رو می بینه؟
به نظرم حرف نداره.

RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! - Amir V - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)sara azadi نوشته شده توسط:  کسی این جا، سریال game of thrones رو می بینه؟
به نظرم حرف نداره.

ما بیشتر اسپارتاکوس میبینیم Tongue