تالار گفتمان مانشت
نتیجه نهایی رشته آی تی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵
RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - hosseini25 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم زیاد ناراحت نباشین منم مثل شما نارحت بودم که چرا خواجه نیاوردم چون امسال ظرفیتای تهرانو کم کردن.ولی الان راضیم چون حتما قسمت نبوده میدونم به قسمت اعتقاد ندارین ولی . . .
میشه بگید شما کجا قبول شدین؟
تجارت دانشگاه اصفهان روزانه

RE: نتیجه نهایی - mojtaba14405 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  آخه چرا باید این طور بشه من به امیرکبیر مطمئن بودم به همه هم گفته بودم

از رتبه من خیلی بدتر پارسال امیر کبیر بودن!!

IT روزانه دانشگاه تهران

سلام هم کلاسی ها

شما میدونید تو تهران گرایش چیه؟

من بیچاره هم به امنیت امیرکبیر مطمعن بودم ولی ...
با ۳۵ باید برم علم و صنعت و شما با ۲۲ بری دلنشگاه تهران.
برای جفتمون متاسفم

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - FAHIMEH2010 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  میشه بگید شما کجا قبول شدین؟
تبریک می گم.من فک کنم لب مرز دانشگاه اصفهان رو رد کردم.فقط یه تست با شک زدم که اونم منفی شد

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - hosseini25 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  میشه بگید شما کجا قبول شدین؟
تبریک می گم.من فک کنم لب مرز دانشگاه اصفهان رو رد کردم.فقط یه تست با شک زدم که اونم منفی شد
شما کجا قبول شدین؟

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - y_amin - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آخه جالبه من هر چی درس با دکتر ها پاس کردم مثل گلابی بود...دکتر ها بهتر نمره میدن..عجب داستانی داریم ها...نمیشه این لیسانسمون رو بسوزونیم از دستش راحت شیم؟؟ تا دم گور میخواد دنبالمون بیاد...این همه ۲۰ تو دبیرستان گرفتیم بابامون هم نفهمید...یه ۴ تا درس رو با ۱۰ پاس کردیم تو دانشگاه اونیکه که خبر دار نشد خواجه بود و بس

حرف دل ما هم بود!اگه میتونستم ۱۰بار تایید میکردم!Big Grin

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - hosseini25 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  
شما کجا قبول شدین؟رتبهتون چند بود گرایش ۱و۴؟

نتیجه نهایی رشته آی تی - ali - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

لیسانس که گذشت واسه ارشد موقع ثبت نام اطلاعات غلط بدید واسه آدرس و شماره تلفن
مثلا یه دانشگاه با آدرس و شماره تلفن خونه چیکار داره ؟

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - Mänu - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  لیسانس که گذشت واسه ارشد موقع ثبت نام اطلاعات غلط بدید واسه آدرس و شماره تلفن
مثلا یه دانشگاه با آدرس و شماره تلفن خونه چیکار داره ؟

دانشگاه ما آدرس میگرفت اگه مشروط میشدی نامه میفرستاد در خونه،بقیه دانشگاه هم همینجورین؟؟

نتیجه نهایی رشته آی تی - arixooo - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ

Smile))) علی جان این حرفا چیه بد آموزی داره...خدای نکره..God Forbid اومدیمو یه اتفاقی واسه کسی افتاد...بچه ها درس میخونن دیگه مشروط نمیشن ایشالا...دانشگاه ما که کلا تقدیر و تشکر هم میکرد از مشروطی ها...آزاده دیگه..

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - asp_vb - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  چقدر این سایت دانشگاه تهران افتضاحه هیچی توش نیست نه سر فصلی نه گروه کامپیوتری و حتی اصلا نوشته نشده ارشد IT داره ای خدا تو بگو من چی کار کنم؟

دوستان هیچ رقمه نمی تونم روزانه تهرانو با امنیت شبانه امیرکبیر عوض کنم؟
یادم باشه راپورتتو به رئیس دانشگاه بدم...جون من کم بزن تو ذوقمون دیگه...کلا اعتقاد دارم وقتی از چیزی به شدت بدم میاد یا به شدت دوسش دارم ۹۹ درصد این احساسم اشتباست..بعدا میفهمی که اگه عمران هم میخوندی همچین فرقی نمیکرد..حالا اینقد گیر دادی که امنیت چرا قبول نشدم...اگه خیلی به امنیت علاقه داری میتونی درسای امنیتی برداری...با استادای امنیتی پروژه برداری..از این حرفها...اینقد اعصاب خودتو خورد نکن...حال مارو هم نگیر هم کلاسی

دانشگاه تهرن بهترین و باحال ترین دانشگاه ایرانه شک نکن هم کلاسی مشکل من گرایشش بود اگه تهران امنیت داشت شک نکن انتخاب اولم بود ولی الان حالم بهتره هرچی خدا بخواد خداییش دانشجو دانشگاه تهران بودن اونم ارشد اندشه Big Grin

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - it866 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  ضمن تبریک به همه دوستان که نتیجه خوبی گرفتن و امسال قبول شدن
آرزوی موفقیت دارم برای دوستانی که امسال نتیجه نگرفتن و انشاا... سال آینده با تلاش بیشتر دانشجوی ارشد میشن

راستش از دیروز تا حالا که نتایجم رو نگاه کردم انقدر حالم گرفته شده که اصلا" حوصله جواب اسمس دوستان دادن رو هم ندارم و همینجوری یکی دو بار اومدم توی مانشت و پستای دوستان رو خوندم و رفتم و و دیدم دوستان پ.خ دادن که کجا قبول شدی؟ ،شرمنده نتونستم پ.خ جواب بدم ...

mrousta:
من میدونم واقعا حقت خیلی بیشتر از اینا بود من فکر نمیکردم دیگه شیراز و اصفهان رو نیاری.خدا سنجش رو لعنت کنه.
ولی ایشالا توی مقطع دکتری موفق باشی جیگر.و قبول شدنت تبریک.

نتیجه نهایی رشته آی تی - arixooo - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

بچه ها این خبر رو نگاه کنید..
زمان ثبت نام دانشجویان مجاز به تحصیل
بر حسب ابلاغ وزارت علوم و تحقیقات و فناوری زمان ثبت نام دانشجویان مجاز به تحصیل به روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۲ و ۱۳ شهریور منتقل شده است .
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۵:۴۶

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منظورش ماها اییم؟؟
فکر نکنم...
حالا زمان ثبت نام ما کی هست؟

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - leilast - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  بچه ها این خبر رو نگاه کنید..
زمان ثبت نام دانشجویان مجاز به تحصیل
بر حسب ابلاغ وزارت علوم و تحقیقات و فناوری زمان ثبت نام دانشجویان مجاز به تحصیل به روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۲ و ۱۳ شهریور منتقل شده است .
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۵:۴۶

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منظورش ماها اییم؟؟
فکر نکنم...
حالا زمان ثبت نام ما کی هست؟

قک نمیکنم منظورش ورودیای جدید باشه

نتیجه نهایی رشته آی تی - asp_vb - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ

آره نباید ورودی جدید باشه

تو این تایپیک گفته شده خانم Bache Mosbat فردا میخواد بره آمار بگیره فکر کنم همون ۱۸ باشه

RE: نتیجه نهایی رشته آی تی - ali - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  Smile))) علی جان این حرفا چیه بد آموزی داره...خدای نکره..God Forbid اومدیمو یه اتفاقی واسه کسی افتاد...بچه ها درس میخونن دیگه مشروط نمیشن ایشالا...دانشگاه ما که کلا تقدیر و تشکر هم میکرد از مشروطی ها...آزاده دیگه..
یک اصل امنیت اطلاعات Cool، به هرکس به میزان اینکه باید بدونه اطلاعات بده نه بیشتر