تالار گفتمان مانشت
آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - zari_shamsa - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  من هم تهران جنوب
یک دوستی در سایت phdtest رتبه هایی رو برای آخرین نفر قبولی نرم افزار زده بود. البته چندان قابل اعتماد نیست اما علوم تحقیقات ۳۵ بود

اگر کسی کارنامه مردودی داره اطلاع رسانی کنه لطفا
اینجور که مشخصه همه تهران مصاحبه دعوت شدند اونم تهران جنوب
احتمالا متمرکزه

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - elsatan - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ

۲۶ تیرماه

تهران جنوب انتخاب چندم شما بود؟
به نظر محل مصاحبه هست نه محل پذیرش

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - msaif - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ)elsatan نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ)zari_shamsa نوشته شده توسط:  
۲۶ تیرماه

تهران جنوب انتخاب چندم شما بود؟
به نظر محل مصاحبه هست نه محل پذیرش

ببخشید تاریخ مصاحبه شما کی است

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - karnameh90 - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ب.ظ

بله . گویا محل مصاحبه کامپیوتر و برق تهران جنوب است.

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - damash - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ

۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.
راستی دوستان بیاین در مورد مصاحبه تبادل اطلاعات کنیم. واسه قبول شدن تو واحدهای تهران یا قزوین، رزومه در چه حدی باید داشته باشیم؟
من که ۵ تا مقاله کنفرانسی دارم که ۲تاشون خیلی معتبرن. ولی هنوز مقاله ژورنالی ندارم. چون تازه ترم ۴ هستم و هنوز دفاع نکردم. البته درحال نوشتن مقاله ISI هستم، اما به مصاحبه آزاد نمیرسه. نمیدونم چیکار کنم.

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - msaif - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  بله . گویا محل مصاحبه کامپیوتر و برق تهران جنوب است.

با توجه به تعداد دعوت شدگان به مصاحبه فکر کنم انجام مصاحبه چند هفته ای طول بکشد

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - karnameh90 - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.
راستی دوستان بیاین در مورد مصاحبه تبادل اطلاعات کنیم. واسه قبول شدن تو واحدهای تهران یا قزوین، رزومه در چه حدی باید داشته باشیم؟
من که ۵ تا مقاله کنفرانسی دارم که ۲تاشون خیلی معتبرن. ولی هنوز مقاله ژورنالی ندارم. چون تازه ترم ۴ هستم و هنوز دفاع نکردم. البته درحال نوشتن مقاله ISI هستم، اما به مصاحبه آزاد نمیرسه. نمیدونم چیکار کنم.

با این وقت کم صلاح نیست وقت برای مقاله بگذارید. سعی کنید سریعتر دفاع رو جمع کنید چون این مسئله خیلی مهمه و باید حتما تا تابستون دفاع کنید.

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - mohsen_m - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ

یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - karnameh90 - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

برای من هم جای سواله. یعنی چی اینکه هر واحد تراز و رتبه داره ، بعد میگن سراسریه و واحد ملاک نیست...
کاش کارنامه ها رو میدادن تا این همه ابهام نباشه

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - damash - 10 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.

با این وقت کم صلاح نیست وقت برای مقاله بگذارید. سعی کنید سریعتر دفاع رو جمع کنید چون این مسئله خیلی مهمه و باید حتما تا تابستون دفاع کنید.

اگه آب ببندم به پایان نامه، همین الان هم میتونم دفاع کنم اما فایده ای ندارهDodgy. دفاع من تا پایان تابستون حتما انجام میشه اما اگه مقالات خوبی داشته باشم، نمره بهتری بهم میدنSleepy. واسه همین فعلا تو کار مقاله هستمBig Grin.

چنتا سوال بپرسم وارد چالش شیم با هم تبادل نظر کنیمBig Grin:
۱-روز مصاحبه چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟
۲-کسی خبر از کیفیت مصاحبه و سوالاتی که انجام میشه نداره؟
۳- از دید اساتید، ترتیب اولویت واحدها چه جوریه؟ بعد علوم تحقیقات چه واحدهایی به ترتیب بهترین هستند؟

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - karnameh90 - 11 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ

من اطلاعات قابل استنادی ندارم. اما شنیده ها حاکی از اونه که
۱/برای افرادی که دانشجو هستن کمی سخت گیری دارن علی الخصوص اگه نشناسنشون و حساسیت وجود داره . چون ممکنه قبول کنن و درسشون تموم نشه. البته چند سال پیش یکی از دوستان من قزوین قبول شد و در مصاحبه هم نمره خوبی آورد و نمیشه حکم کلی صادر کرد.
۲/کیفیت مصاحبه خوبه و استایدی مثل دکتر محسن زاده ، دکتر رشادی ، دکتر سید جوادی و خادم زاده و دیگر اساتید در جلسه حاضر هستند و سوال می پرسن از همه چیز. از انگیزه گرفته تا سوال از دروس ارشد.
مدارک رو توی سایت نوشته.
در مورد واحد خیلی اطلاعی ندارم.

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - karnameh90 - 11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ

ترتیب دعوت به مصاحبه بر اساس چی هست؟ واحد ، نام، رتبه؟؟؟

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.

حرف اول نام خانوادگی شما چیه؟

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - msaif - 11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ق.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  من اطلاعات قابل استنادی ندارم. اما شنیده ها حاکی از اونه که
۱/برای افرادی که دانشجو هستن کمی سخت گیری دارن علی الخصوص اگه نشناسنشون و حساسیت وجود داره . چون ممکنه قبول کنن و درسشون تموم نشه. البته چند سال پیش یکی از دوستان من قزوین قبول شد و در مصاحبه هم نمره خوبی آورد و نمیشه حکم کلی صادر کرد.
۲/کیفیت مصاحبه خوبه و استایدی مثل دکتر محسن زاده ، دکتر رشادی ، دکتر سید جوادی و خادم زاده و دیگر اساتید در جلسه حاضر هستند و سوال می پرسن از همه چیز. از انگیزه گرفته تا سوال از دروس ارشد.
مدارک رو توی سایت نوشته.
در مورد واحد خیلی اطلاعی ندارم.
اساتیدی که نام بردید استادان واحد علوم و تحقیقات هستند اما مصاحبه در واحد تهران جنوب است
کسی استادان واحد تهران جنوب را می شناسد

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - damash - 11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

شما کارنامه قبول نشده ها رو دیدی؟ رتبه آخرین افراد دعوت شده چنده؟

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  ترتیب دعوت به مصاحبه بر اساس چی هست؟ واحد ، نام، رتبه؟؟؟

محمد.م هستم Big Grin

RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد - karnameh90 - 12 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

شما کارنامه قبول نشده ها رو دیدی؟ رتبه آخرین افراد دعوت شده چنده؟

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  ترتیب دعوت به مصاحبه بر اساس چی هست؟ واحد ، نام، رتبه؟؟؟

محمد.م هستم Big Grin

پس به ترتیب الفبا نیست. چون من س هستم و ۲۲ تیر