تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - نسخه‌ی قابل چاپ

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - javad94 - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان مانشتی
در ابتدا به همه پذیرفته شدگان کنکور ارشد امسال چه آی تی باشه چه کامپیوتر تبریک عرض می کنم...
به دنبال قرار دادن فایل های پذیرفته شدگان نهایی رشته کامپیوتر و درخواست داوطلبان کنکور آی تی من هم فایلی رو که قبلا آماده کرده بودم در رابطه با لیست پذیرفته شدگان نهایی رشته آی تی سال ۹۱ در اینجا قرار میدم .
امیدوارم که دوستان آی تی هم راضی و خشنود باشند. و هم اینکه یه مرجع و منبعی برای داوطلبان آی تی سال ۹۲ باشه.
امیدوارم که پذیرفته شدگان دیگه نرن و اینطور نباشه که به پشت سرشون هم نگاه نکنند و سایت مانشت و داوطلبان رو فراموش کنند.
امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشن و به سایت مانشت هم سری بزنند و به داوطلبان در رابطه با مشکلاتشون کمک بکنند.
برای نمونه مثل کاری که علی آقا بعد از قبولی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر کردن و یا می کنند که جزوه های این دانشگاه رو در اختیار داوطلبان قرار می دهند و از اینجا از ایشون هم قدر دانی و تشکر می کنم.
اگه دوستان دیگه ای که رتبشون در این فایل نیست اعلام کنند تا فایل رو آپدیت کنم...
در ضمن رتبه ها و کارنامه های قبولی در لینک زیر قابل دانلود است: (ببخشید به خاطر سرعت افتضاح اینترنتم نتونستم همه رو در یک فایل جمع آوری کنم و به لینک زیر ارجاع دادم ) و ممنونم از پروا خانم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشین....

یا علی مدد

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - انرژی مثبت - ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

ممنون بخاطر زحمتی که کشیدید Smile ممنون می شم شما که لطف کردید اگه براتون ممکنه نام کاربری فرد یا لینک کارنامه یا این مواردی از این دست رو اضافه کنید که در صورتی که کاربران خواستن اطلاعات دقیق تری بدست بیارن امکان مراجعه براشون باشه.
با تشکر مجدد

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - The_Alchemist - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ

ممنون بابت جمع آوری و زحمتی که کشیدی ...

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - Parva - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ

ممنون از بابت فایلتون
وقتی که کارنامه ها اومده بود من یک فایل جمع بندی کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و قرار بود محل قبولی ها بعد اعلام نتایج اضافه بشه، که فقط برای علوم کامپیوتر فرصت شده ویرایش کردم اونهم به این دلیل طول کشید که بچه هایی که اعلام رتبه کرده بودن ؛ بعضی هاشون محل قبولی رو اعلام نکردن.

امیدوارم برای ایتی فایل من بتونه کمکتون کنه، اگه بخوایین فایل Word رو براتون میل بزنم، آدرس ایمیلتون رو پ.خ بزنین.

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - javad94 - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

به روز شد.

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ممنون بخاطر زحمتی که کشیدید Smile ممنون می شم شما که لطف کردید اگه براتون ممکنه نام کاربری فرد یا لینک کارنامه یا این مواردی از این دست رو اضافه کنید که در صورتی که کاربران خواستن اطلاعات دقیق تری بدست بیارن امکان مراجعه براشون باشه.
با تشکر مجدد

به روز شد . نام کاربری ها رو اضافه کردم.

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - ali - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ

رتبه ۱۶ گرایش ۲و۳ شده امنیت روزانه امیرکبیر
رتبه ۲۱ گرایش ۲و۳ باسهمیه رتبه اولی از پیام نور شده امنیت روزانه امیرکبیر

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - javad94 - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ

به روز شد.

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - ali - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ

رتبه ۴۲ گرایش ۲و۳ با سهمیه رتبه اولی شده ۱۹ و امنیت روزانه امیرکبیر قبول شده.

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - مخصوص - ۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ

من رتبه ۶۹ شدم آی تی معماری سازمانی شهید بهشتی

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - mrpking - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ

سلام
یه سوال داشتم
با سهمیه شاگرد اولی و معدل بالای۱۸ حداکثر باید چن شد تا بشه روزانه یا شبانه امنیت و شبکه تو دانشگاه های تهران قبول شد؟

نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF - Happiness.72 - 01 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

ممنون بابت کارنامه ها