تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  من ۱۰ روزی هست که اضلا درس رو گذاشتم کنار، دارم خودم رو رو به راه می کنم تا چند روز دیگه به شدت شروع می کنم به خوندن .حالم داره بهتر میشه

چه خبر خوبی خوشحال شدم Rolleyes

مرسی فرناز جان خبر ها رو تو پیچ قبلی گفتم. خدا رو شکر خوبه همه چیز فقط یکم نیازبه صحبت دارم و مشورت که کامل همه چیز رو به راه شه

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - SarahRad - 09 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  به نظرتون امکانش هست بشه ۲۵%ها رو ۲ هفته ای خوند ؟!!

به نظر من می تونی ! چون درسای زیادی رو خوندی . بعدم خوب به خودت بستگی داره! مثلا من عین مورچه درس میخونم مسلما نمی تونم Big Grin

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  میبینم که همه دارن میخونن و رقابت داره به یک پنجم نهاییش میرسهBig Grin
بابا یه حرفی سخنی...ای کسانی که رفته اید و در اندرونی به مطالعه پرداخته اید قدری هم به آینجا آمده و ما را از پند و اندرز هایتان سیراب نمایید...
ای رتبه های ۹۲ ی مانشتی کجاییددددددددددددددددددBig GrinTongue

من ۲۵% اول رو که خوندم میام اعلام می کنم!Big Grin الان شرایط بدی هست Confused خدا کنه بتونم !
بچه های نرم افزار که زبان های برنامه سازی می خونید!!!!!!!! چه جوری باش کنار اومدید؟ من اصلا بعضی فصل های پرات مثل فصل ۴ رو نمیفهمم چی میگه!!! ترجمه هم سالخورده گرفتم! Angry

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

سلام بچه ها خوشبحالتون که مامانتون براتون غذا درست میکنه بعد از درس میرین تغذیه تپل دارینConfused
من که مامانمینا شهرستانن حالا حالا ها هم نمیان...میگم چرا نمیاین میگه برا تو که خوبه بشین بخون برا کنکورت...میگم آره ولی فک کنم قبل کنکور بیماری سوء تغذیه بگیرمBig Grin
من هم برنامه درسی دارم هم برنامه غذایی...الانم دارم ماکارونی درست میکنم...بفرماییدBig Grin
امروز برای اولین بار گسسته خوندم راضیم...اونم از گرید مالدی....بچه ها چقد مثال داره...میگم اگه کسی حل و تمریناش رو داره لطف کنه بزاره اینجا ازش استفاده کنیمBig Grin

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - white bird - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوشبحالتون که مامانتون براتون غذا درست میکنه بعد از درس میرین تغذیه تپل دارینConfused
من که مامانمینا شهرستانن حالا حالا ها هم نمیان...میگم چرا نمیاین میگه برا تو که خوبه بشین بخون برا کنکورت...میگم آره ولی فک کنم قبل کنکور بیماری سوء تغذیه بگیرمBig Grin
من هم برنامه درسی دارم هم برنامه غذایی...الانم دارم ماکارونی درست میکنم...بفرماییدBig Grin
این که خیلی خوبه
شما در عین حال تو دو تا کار مهارت پیدا می کنید
انشالله به زودی سر اشپز خوبی میشیدBig GrinBig Grin

[/quote]
زبان داخل متن هم هر لغتی رو مشکل داری بخون چون فرار هست. وقت کم داری میتونی ۵۰۴ همراه با ترجمه رو بگیری که خیلی بهتره...
ولی چه دور اول و چه دور دوم همه رو بخون دور اول با دقت معنی ها رو درار توی دور دوم هم اونایی که خوب معنیشون تو حافظت هستن رو نگاه کلی بهشون بنداز و اونایی هم که کمتر یادته رو با دقت بیشتری جملش رو بخون ، فقط خود کلمه رو نخون...
در کل موقع خوندن زبان هر از گاهی یه نگاه هم به درس قبلیش بنداز که کلمات کامل بشینه تو حافظه
[/quote]
زبان خیلی وقتمه میگیره
به نظرتون نخونم بهتر نیست؟
کسی زبان تخصصی تا حالا نخونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این چه جوری می خونید؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - m_gh - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوشبحالتون که مامانتون براتون غذا درست میکنه بعد از درس میرین تغذیه تپل دارینConfused
امروز برای اولین بار گسسته خوندم راضیم...اونم از گرید مالدی....بچه ها چقد مثال داره...میگم اگه کسی حل و تمریناش رو داره لطف کنه بزاره اینجا ازش استفاده کنیمBig Grin

پس ماکه دانشگاه شهرستانیم چی بگیم که سه ساله کارمون اینه .تازه غذا یه قضیه کاملا ساده است .
بازم خداروشکر کنین چندروزهSmile

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوشبحالتون که مامانتون براتون غذا درست میکنه بعد از درس میرین تغذیه تپل دارینConfused
این که خیلی خوبه
شما در عین حال تو دو تا کار مهارت پیدا می کنید
انشالله به زودی سر اشپز خوبی میشیدBig GrinBig Grin

بله حتماBig Grin
زبان خیلی وقتمه میگیره
به نظرتون نخونم بهتر نیست؟
کسی زبان تخصصی تا حالا نخونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این چه جوری می خونید؟
من فعلا هنوز نخوندم ایشالله از این هفته

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوشبحالتون که مامانتون براتون غذا درست میکنه بعد از درس میرین تغذیه تپل دارینConfused

پس ماکه دانشگاه شهرستانیم چی بگیم که سه ساله کارمون اینه .تازه غذا یه قضیه کاملا ساده است .
بازم خداروشکر کنین چندروزهSmile
فعلا که ۲هفته شده...اینجور که بوش میاد ۱ماه میشهBig Grin

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Hamed92 - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ

سلام دوستان خسته نباشید.من هم دارم میخونم.ببینیم چی میشه

پارسه آمار قبولی ۹۱ شو منتشر نکرده ؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Sunshine Off - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ

بچه ها به همه تون میگم خدا قوت وانشاالله که تا کنکور روحیه وانرژی خودتون را حفظ کنید وسخت درس بخونید.
به نظرم زیاد خودتون را درگیر تبلیغات موسسات نکنید چون اصلا مهم نیست تو چه موسسه ای میرید،مهم اینه که چقدر تلاش کنید ومطمئن باشید اگر طبق برنامه پیش برید حتما موفق میشید.

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - shahbazi - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

من شرایطم باهمه فرق داره محاسبات ونظریه روپاس نکردم خوندنش برام مشکله نمیفهممشون انگیزموازدست دادم ازطرفی ریاضی روحذف کردم ازبرنامه ام نمیدونم چیکارکنم.سیستم عامل هم تودانشگاه خوب تدریس نکردن نمی دونم چیکارکنم

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Hamed92 - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  بچه ها به همه تون میگم خدا قوت وانشاالله که تا کنکور روحیه وانرژی خودتون را حفظ کنید وسخت درس بخونید.
به نظرم زیاد خودتون را درگیر تبلیغات موسسات نکنید چون اصلا مهم نیست تو چه موسسه ای میرید،مهم اینه که چقدر تلاش کنید ومطمئن باشید اگر طبق برنامه پیش برید حتما موفق میشید.

البته منظور من اطلاع از این بود که با جه رتبه ای کجا قبول شدن.در لیست قبولیهای مانشت شبانه مشهد و گیلان نبود

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - shima_24 - 09 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

بچه ها من امروز خیلی کم درس خوندم اصلا حالم خوب نبود :-( همش ۲ ساعت شد

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - maryam.raz - 09 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها من امروز خیلی کم درس خوندم اصلا حالم خوب نبود :-( همش ۲ ساعت شد
نگران نباش واسه همه پیش میاد
من هم امروز هیچی نتونستم بخونم باید واسه یه آزمون که فردا دارم درس میخوندم

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 09 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها من امروز خیلی کم درس خوندم اصلا حالم خوب نبود :-( همش ۲ ساعت شد
خوبه که احساس بدی داری...
من که ساعت ۸ بیدار شم روزم اصلا روز نیس...ولی ۷پاشم ریلکس صبحونه میخورم میشینم به پای درسBig Grin
۲ساعت عالیه...البته عالی نیس ولی کاچی به از هیچی Shy
نمیدونم مثال رو درست گفتم یا نهBig GrinTongue

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 09 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ

چرا چی شده؟Sad

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - esisonic - 10 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

ای کسانی که آزمون آزمایشی مدرسان شریف ثبت نام کرده اید
بدانید و آگاه باشید که آزمون ۲۵ درصد اول روز جمعه ۲۸ مهر برگزار خواهد شد..!!