تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - m_gh - 12 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  صفحه های قبلی رو که میخوندم، خیلی دوستان رو اینکه چه موسسه ای رو واسه آزمون ثبت نام کنن دو دل هستن .
اول از همه یه نکته بگم :

ببینید اگه قرار باشه روال مثل سال گذشته باشه و یه سری دروس مثل سیستم عامل که تست هاش رو اگه سیلبرشاتز رو هم میاوردی هنگ میکرد (فضانورد) ExclamationHuhAngry یا مثلا پایگاه از رستم و سیاوش اینا حرف بزنه Dodgy و در کل غیر استاندارد طرح کنن هیچ یک از این موسسات اونوقت با هم فرقی ندارن.

حالا فرض رو بر این میزاریم که ما خیلی خوش شانس هستیم و یه کنکور استاندارد رو شرکت می کنیم

من خودم پارسه نوشتم. اونم به چند دلیل :
۱/ چون کاردانی به کارشناسی پارسه بودم تخفیف ۵۰ درصدی واسه ارشد گرفتم Big Grin
۲/ دوستای خودم پارسال پارسه بودن دو تا نکته از زبون یکیشون که شریف قبول شد میگم
(با محاسبات این دوستم اگه توی آزمون های پارسه میانگین رتبه هات زیر ۱۰۰ بشه مطمئنا توی کنکور هم اگه مشکله خاصی واسه فرآیند آزمونت پیش نیاد می تونی رتبه ی خوبی بیاری "یه جور سنجشه خودته دیگه" ---------- تجربه ی موسسه پارسه هم توی این کار ارزش ثبت نام رو داره )
۳/ از لحاظ جامعه آماری هم من که میگم خیلی خوبه . آخه باور کنید ما رفتیم ماهان کلا ۸ نفر اسم نوشته بود واسه کامپیوتر. ولی تا اول مهر من واسه پارسه پرسیدم ۱۲۰ نفر بودن . اون روزی که خودم واسه ثبت نام رفتم باور کنید سالن پر بود از داوطلبا که می خواستن ثبت نام کنن. از هر کدوم که می پرسیدم اکثرا کامپیوتری بودن. ولی ماهان رفتیم اونجا مسئولاش پشه پر می دادن Tongue

این مدرسان هم که واسه ما شده قوز بالا قوز من موندم کی شماره منو بهش داده که یکسره بهم اس میده. توی کارشناسی که دوستم مدرسان بود باور کنید یَک تست های غیر استانداردی داشت که نگو. از قول آقای شیرافکن که از مولفای کتب کنکورین میگم امسال حدود ۶ میلیارد فقط هزینه تبلیغاتش شده. من که مدرسان رو مثل جریان همین Cocktail party میدونم که تا اندازه ای آستانه تحمل داوطلبین واسش میگیره بعد اون مطمئن باشین که به کلی از دور خارج میشه. چون با تبلیغات زیاد و الکی نمیتونی به رقابت موسساتی بری که دارن توی این راه زحمت میکشن.
بابا توروخدا دیگه از این حرفا نزنین کامل ناامید شدم از اینکه مدرسان نوشتم Angel

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - shima_24 - 12 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  صفحه های قبلی رو که میخوندم، خیلی دوستان رو اینکه چه موسسه ای رو واسه آزمون ثبت نام کنن دو دل هستن .
اول از همه یه نکته بگم :

ببینید اگه قرار باشه روال مثل سال گذشته باشه و یه سری دروس مثل سیستم عامل که تست هاش رو اگه سیلبرشاتز رو هم میاوردی هنگ میکرد (فضانورد) ExclamationHuhAngry یا مثلا پایگاه از رستم و سیاوش اینا حرف بزنه Dodgy و در کل غیر استاندارد طرح کنن هیچ یک از این موسسات اونوقت با هم فرقی ندارن.

حالا فرض رو بر این میزاریم که ما خیلی خوش شانس هستیم و یه کنکور استاندارد رو شرکت می کنیم

(با محاسبات این دوستم اگه توی آزمون های پارسه میانگین رتبه هات زیر ۱۰۰ بشه مطمئنا توی کنکور هم اگه مشکله خاصی واسه فرآیند آزمونت پیش نیاد می تونی رتبه ی خوبی بیاری "یه جور سنجشه خودته دیگه" ---------- تجربه ی موسسه پارسه هم توی این کار ارزش ثبت نام رو داره )
۳/ از لحاظ جامعه آماری هم من که میگم خیلی خوبه . آخه باور کنید ما رفتیم ماهان کلا ۸ نفر اسم نوشته بود واسه کامپیوتر. ولی تا اول مهر من واسه پارسه پرسیدم ۱۲۰ نفر بودن . اون روزی که خودم واسه ثبت نام رفتم باور کنید سالن پر بود از داوطلبا که می خواستن ثبت نام کنن. از هر کدوم که می پرسیدم اکثرا کامپیوتری بودن. ولی ماهان رفتیم اونجا مسئولاش پشه پر می دادن Tongue

این مدرسان هم که واسه ما شده قوز بالا قوز من موندم کی شماره منو بهش داده که یکسره بهم اس میده. توی کارشناسی که دوستم مدرسان بود باور کنید یَک تست های غیر استانداردی داشت که نگو. از قول آقای شیرافکن که از مولفای کتب کنکورین میگم امسال حدود ۶ میلیارد فقط هزینه تبلیغاتش شده. من که مدرسان رو مثل جریان همین Cocktail party میدونم که تا اندازه ای آستانه تحمل داوطلبین واسش میگیره بعد اون مطمئن باشین که به کلی از دور خارج میشه. چون با تبلیغات زیاد و الکی نمیتونی به رقابت موسساتی بری که دارن توی این راه زحمت میکشن.

به به سلام .شما تو مانشت هم میاید ینی؟

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - moha - 12 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ

بچه ها کی کتاب شبکه دکتر حقیقتو داره؟؟
میشه سرفصل ها و تعداد صفحاتشو بهم بگید؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 12 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  صفحه های قبلی رو که میخوندم، خیلی دوستان رو اینکه چه موسسه ای رو واسه آزمون ثبت نام کنن دو دل هستن .
اول از همه یه نکته بگم :

بابا توروخدا دیگه از این حرفا نزنین کامل ناامید شدم از اینکه مدرسان نوشتم Angel
بنظر من مهم خودتی...نه آزمون و اسم و رسم
الان من که دارم خودم میخونم طبق بودجه ی پارسه
آزمون های پارسالش رو هم دارم و طبق اون خواهم زد....برای مهستان هم دارم...
از بچه ها برای امسال پارسه و مدرسان هم میگیرم...
خودتون رو با این چیزا گول نزنید....البته انکار نمیکنم که جامعه اماری خوبی داری ولی خیلی از دوستان میگن که رتبه هاش مجازیه و نباید به اون اتکا کرد....
به امید خدا چن تای جامع مدرسان یا پارسه یا سنجش رو خواهم رفت.... و مطمئنا همه ی کائنات دست در دست هم داده اند تا من به هدفم برسم...Shy
بازم ببخشید اگر حرف بدی زدم

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - skygirl_00 - 12 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار واس زبان های برنامه سازی از رو چی میخونید؟؟ من کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو دارم.اگه از رو پراتم بخوام بخونم رو کدوم فصلا همراه کتاب کنکوری پیش برم؟ همه فصلا رو میخونین؟
و اینکه برای زبان ،من فقط زبان تخصصی می خوام بخونم، حس ۵۰۴ اونم این وقت از روزای کنکور رو ندارم

کتاب راهیان چطوره؟چند صفحه اس؟

۲۲۰ صفحس. ۹ فصل . هر فصلی هم به طور میانگین اگه بخوام بگم ۱۰ تا تست داره. من جعفر نژادم دارم. اما خوب تالیفشه. بهتره کتاب کنکوری رو بخونیم بعد بریم همراه با اون فصلاشو از رو اون کتابا بخونیم.

حالا که تو تبو تاب انتخاب موسسه هستین منم ی چیزی بگم: من خودم به شخصه اصلا فرم سوالای موسسه و جامعه اماریو ... چیزا برام مهم نیس. چون اگه سختی و اسونی سوالا و نوع تستاشو بخوام در نظر بگیرم و بخوام اونجا شرکت کنم شاید بشه از نت هم دانلود کرد مثلا پارسه رو! و جامعه آماری هم نمیگم بده اما واس من ملاک نیس. من فقط میخوام تو جو آزموناش باشم و برام راحت باشه کنکور تا اون موقع و خودمو تو نحوه زدن تستا ،اینکه چقدر منفی میزنم،چقدر میشه ریسک کنم سر جلسه و ... مهمه. واس همینم از همه ارزون ترینو بهترینا واس شرایط من مهستانه. موفق باشید

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - آرتا - ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ

محسن گفت : بنظر من مهم خودتی...نه آزمون و اسم و رسم

انصافا محسن دمت گرم این از اون حرف هایی که خیلی باهاش موافقم

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 12 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  محسن گفت : بنظر من مهم خودتی...نه آزمون و اسم و رسم

انصافا محسن دمت گرم این از اون حرف هایی که خیلی باهاش موافقم

وای خدا مردم از خنده...
میدونی یاد چی افتاد...خنده بازار قسمت مصاحبه هاش بود...دیالوگش اینجور بود...
احمد گفتBig GrinTongue
فدات
خوشحالم که پارسه نوشتی...آزمونات رو کثیف نکنBig Grin بعد آزمون اسکن کن بذار مانشت بچه ها استفاده ببرن
دعات کنن شریف قبول شیAngel

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - آرتا - ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  وای خدا مردم از خنده...
احمد گفتBig GrinTongue
فدات
خوشحالم که پارسه نوشتی...آزمونات رو کثیف نکنBig Grin بعد آزمون اسکن کن بذار مانشت بچه ها استفاده ببرن

آها فهمیدم کدوم بخش خنده بازار رو گفتی راست میگی ها Big Grin

راستی الانم ۵۰ درصد تابستونش تو پروفایل پارسم هست . حتما اون رو میزارم

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 12 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  وای خدا مردم از خنده...
احمد گفتBig GrinTongue
فدات

آها فهمیدم کدوم بخش خنده بازار رو گفتی راست میگی ها Big Grin

راستی الانم ۵۰ درصد تابستونش تو پروفایل پارسم هست . حتما اون رو میزارم
انشالله یک در دنیا ۱۰۰ در آخرت خیرشو ببینیBig Grin

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - m_gh - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار واس زبان های برنامه سازی از رو چی میخونید؟؟ من کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو دارم.اگه از رو پراتم بخوام بخونم رو کدوم فصلا همراه کتاب کنکوری پیش برم؟ همه فصلا رو میخونین؟
و اینکه برای زبان ،من فقط زبان تخصصی می خوام بخونم، حس ۵۰۴ اونم این وقت از روزای کنکور رو ندارم

کتاب راهیان چطوره؟چند صفحه اس؟

پرت(ترجمه جعفر نژاد)و مقسمی میخونم تازه شروع کردم مقسمی به شدت خلاصه اس و پرت هم خیلی زیاده موقعه ی خوندنش خوابم میبرهSleepy
من تازگی یه کتاب دیدم ۲ فصل اولش رو خوندم خیلی خلاصه وخوب بود یعنی نکات مهم کتاب پرات رو فقط داره نه همش رو.
به نظرم خوب باشه ،کتاب تکنیک ها وتاکتیک هادرطراحی وپیاده سازی زبان های برنامه سازی به همراه راه حل ها ورهنمود های کتاب پرات
ترجمه وتالیف حسن رشیدی

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

بچه ها اینجا کسی هست مدار منطقی مقسمی رو خونده باشه و تو کنکور سال قبل از تست های مدار نتیجه ی خوبی گرفته باشه؟؟؟؟؟
من دارم این کتاب رو می خونم و با توجه به اینکه هم توی دبیرستان و هم توی کاردانی این درس واسم مرور شده احساس می کنم که مباحثش رو آسون داره میگه و یکم تست های پیچیده توش نداره یا مثال های پیچیدتری نداره
یا کلا این درس همنجوریه؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی هست مدار منطقی مقسمی رو خونده باشه و تو کنکور سال قبل از تست های مدار نتیجه ی خوبی گرفته باشه؟؟؟؟؟
من دارم این کتاب رو می خونم و با توجه به اینکه هم توی دبیرستان و هم توی کاردانی این درس واسم مرور شده احساس می کنم که مباحثش رو آسون داره میگه و یکم تست های پیچیده توش نداره یا مثال های پیچیدتری نداره
بله مدار مقسمیه عالیه
من تو کنکور کاردانی به کارشناسی ۸۰ زدم..
بنظر من معرکه است

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - atti joon - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .
من درسارو ۵۰%ای پیش میبرم +۱/۵ از تست های هر فصل.
نظرتون چیه؟
۵۰% زیاد نیس؟

نمیدونم ولی اینطور خیالم راحته که تا اخر مهر همه درسامو تا نصفه میرسونم .و از اول ابان هم میخونم واسه ۵۰%دوم.

برنامم اینطوره.نمیدونم خوبه یا..............

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .
من درسارو ۵۰%ای پیش میبرم +۱/۵ از تست های هر فصل.
نظرتون چیه؟
۵۰% زیاد نیس؟

نمیدونم ولی اینطور خیالم راحته که تا اخر مهر همه درسامو تا نصفه میرسونم .و از اول ابان هم میخونم واسه ۵۰%دوم.

برنامم اینطوره.نمیدونم خوبه یا..............
نمیدونم والله ولی اگه به خودت ایمان و باور داری که میتونی...شک نکن و اجراش کن

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - skygirl_00 - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی هست مدار منطقی مقسمی رو خونده باشه و تو کنکور سال قبل از تست های مدار نتیجه ی خوبی گرفته باشه؟؟؟؟؟

من هم پوران دارم هم مقسمی. یه جاهایی واقعا مقسمی روون و ساده با نکات کنکوری که تو پوران شاید نگفته و یا قشنگ بازش نکرده رو نوشته. من مقسمی داشتم ولی بیخود رفتم پوران خریدم. خیالت راحت. کلا فرق ن دا رن