تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - آلبالو - ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  شرمنده بخاطر موج منفی که اینجا فرستادم Sad
خواهش

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - moha - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

من شبکه فعلا فقط یه جزوه از دکتر حقیقت گیرم اومده از سال ۹۰ که ۱۰۰ صفحه هست.کتابش گیرم نیومد

چیکار کنم؟؟به جز این جزوه چی بخونم؟؟

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام
بچه ها من دارم درسها رو می خونم و فعلا تست نمی زنم و فقط تست هاش رو یه نگاه میندازم
فعلا هم سیستم عامل ، نظریه رو کامل خوندم
مدار منطقی هم تا فصل ۴ خوندم
ساختمان داده هم شروع کردم می خونم.
به نظرتون کارم اشتباه هست که تست نمی زنم فعلا و تست رو گذاشتم واسه بار دوم؟؟؟؟
می خوام دور دوم هم تست بزنم هم خلاصه برداری کنم...
نظرتون چیه؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من شبکه فعلا فقط یه جزوه از دکتر حقیقت گیرم اومده از سال ۹۰ که ۱۰۰ صفحه هست.کتابش گیرم نیومد

شما همین جزوه+ویس هاش و ۵فصل اول کتاب احسان ملکیان رو بخون...
وای تو جزوه ش چقد فرمول های محاسباتی و سری فوریه داره...
همین جزوه ش رو توپ بخونی کمتر از ۵۰ نمیزنی

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - ana_ana - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من دارم درسها رو می خونم و فعلا تست نمی زنم و فقط تست هاش رو یه نگاه میندازم
فعلا هم سیستم عامل ، نظریه رو کامل خوندم
مدار منطقی هم تا فصل ۴ خوندم
ساختمان داده هم شروع کردم می خونم.
به نظرتون کارم اشتباه هست که تست نمی زنم فعلا و تست رو گذاشتم واسه بار دوم؟؟؟؟
می خوام دور دوم هم تست بزنم هم خلاصه برداری کنم...
نظرتون چیه؟؟؟؟

کار اشتباهی نیست ولی چند تا نمونه حل کنید تا دستون بیاد چه به چیه

Re: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Amir V - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

برو بچه های آی تی، مدیریت از رو چی میخونین؟؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - jameshenas - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برو بچه های آی تی، مدیریت از رو چی میخونین؟؟

ما که پارسه میخونیم و از خوندنش لذت واحی رو میبریم...
ایشالله شما هم لذتش رو از اون کتابی که میخونین ببرین

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - ana_ana - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من شبکه فعلا فقط یه جزوه از دکتر حقیقت گیرم اومده از سال ۹۰ که ۱۰۰ صفحه هست.کتابش گیرم نیومد

میشه بگین از کجا دانلود کردین؟؟!!

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - m_gh - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام در مورد کامپایلر یه توضیح مختصر در حد توان واسه دوستان نرم افزاری میدم.

یکی از کاملترین کتاب های کنکوری واسه این درس همین کتاب آقای آل شیخ انتشارات پوران هستش. من خودم دوبار این کتاب رو خوندنم یه بار توی دانشگاه یه بار هم پارسال تابستون. تقریبا همه چی رو در مورد کامپایلر گفته فقط اگه یه کم توی نظری هم آشنایی داشته باشی خیلی کارت راحت میشه. کلا فصل سوم کتاب پوران میشه خلاصه مبحث کامپایلر.

اصلیترین مبحث این درس رو میشه توی پارس کردن گرامرها خلاصه کرد که همون فصل سه پوران میشه اونم خیلی مباحثی مثل First و Follow توش نقش مهمی دارن که اکثر الگوریتم هاش به این دو مبحث ربط دارن. اگه بتونین این دو مفهوم رو خوب یاد بگیرین فک نمیکنم واسه ادامه کارش زیاد مشکلی اساسی داشته باشین (اگه توی یادگیریشون مشکلی داشتین توی مانشت بچه ها قبلا مشکلات رو برطرف کردم. منم در حد توان در خدمتم)
حتما اون ۲۵۰ تا تست فصل سومش رو کار کنین خیلی توی تسلط به این درس کمکتون میکنه

در مورد کتاب پیام نور باید بگم که اونم کتاب خوبیه ولی یه کم مباحث رو به صورت فرمالیته و خیلی مباحث رو بهش نگرش حرفه ای نداره. و اکثرا هم به همون مباحث نظریه زبان ها توجه کرده. یادمه یه استاد داشتیم ترم بعدی که ما پاسش کردیم این درس رو گرفت. یکی از بچه ها که صنعتی اصفهان هم قبول شد با این استاد پاس کرد، میگفت واسه اینکه بچه ها رو به قولی دودره کنه و کار خودش هم راحت باشه این کتاب رو معرفی کرده بود. من پارسالم یه نگاه بهش انداختم به نظر من کامل نیست.

در مورد جزوات باید بگم که جزوه ی آقای کارگهی خیلی جزوه ی خوبیه ولی خوب شاید بتونین با خوندن بیشتر از یه بار کتاب پوران دیگه خوندن این جزوه رو بیخیال بشین.
ولی یه جزوه هست که واسه استاد جابری پور، بچه ها باور کنین ۵۰ صفحه درست و حسابی نمیشه ولی توی کنکور فک کنم ۸۹ یا ۹۰ بود که دو سه سوالش مستقیما از همین جزوه اومده بود. من خودم که باورم نمیشد. مثلا یه مبحث بود راجب بهینه کردن جداول پارسینگ که اصلا توی کتاب های کنکوری بهش اشاره نشده ولی توی این جزوه کامل توضیح داده شده. توی مانشت فک کنم این جزوه واسه دانلود موجوده.

کتاب آهو رو به نظر من نیاز نیست که بخونین چون همه ی مطالبش رو اولا که به صورت خیلی جزئی طراحی کامپایلر گفته که کمر من یکی توی خوندنش خم شد. همه ی مباحثش رو کتاب پوران خلاصه و کنکوری و مفید گفته.
فقط یه نکته ی پایانی هم مونده اونم اینیکه توی کنکور پارسال اون سوال دومش که در زیر سوالش رو گذاشتم

این مبحث رو متاسفانه کتاب پوران پوشش نداده و فک کنم توی فصل آخر کتاب آهو توضیح داده. حتما توی کتاب آهو این فصل رو بخونین.
واسه ترجمه فارسی کتابشم من قُلزُم رو پیشنهاد می کنم. به نظر من بد ترجمه نکرده. حداقل این مبحث آخریش رو می فهمین.
آره دکتر جابری پور که کارش درسته .اون ترمی که من کامپایلر داشتم جابری پور ارائه نداد،الان جزوه اش رو از کجا می تونم پیدا کنم؟!!
جواب این سوال ارشد امسال هم توی هیچ کتاب کنکوری نمیشه پیداش کرد جز خود ایهو!!اگه باز ازاین سوالا بیاد چه کار کنیم!!!Huh

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
آره دکتر جابری پور که کارش درسته .اون ترمی که من کامپایلر داشتم جابری پور ارائه نداد،الان جزوه اش رو از کجا می تونم پیدا کنم؟!!
جواب این سوال ارشد امسال هم توی هیچ کتاب کنکوری نمیشه پیداش کرد جز خود ایهو!!اگه باز ازاین سوالا بیاد چه کار کنیم!!!Huh

خودم جزوه رو پیدا کردم.ممنون.ولی جزوه استاد ما خیلی بهتر از این بودSmile

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - sara_sb92 - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)ana_ana نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من شبکه فعلا فقط یه جزوه از دکتر حقیقت گیرم اومده از سال ۹۰ که ۱۰۰ صفحه هست.کتابش گیرم نیومد

میشه بگین از کجا دانلود کردین؟؟!!

سلام. اگه منظور دوستان جزوه طرح ۹۰ پارسه که ۱۱۱ صفحه است، باشهHuh.Cool
جزوه خوبیه.
منم جدید پارسه رو ندارم. یه نگاهی به این میندازم.
اینم لینکش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - آرتا - ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  خودم جزوه رو پیدا کردم.ممنون.ولی جزوه استاد ما خیلی بهتر از این بودSmile

فلفل نبین چه ریزه ---- بخون ببین چه توپه Wink

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - mohammadali1990 - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  خودم جزوه رو پیدا کردم.ممنون.ولی جزوه استاد ما خیلی بهتر از این بودSmile

فلفل نبین چه ریزه ---- بخون ببین چه توپه Wink
لوووول ....

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برو بچه های آی تی، مدیریت از رو چی میخونین؟؟

پارسه ۲جلدی و کتاب تئوری مدیریت نوشته حسان و پرگان

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - maryam.raz - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  اومدم کافی نت دانلود کنم ویس جلسه ۵ و ۶ اجلالی رو از مدیا فایر دانلود اینم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
!!!
باید عضو بود؟ sign up رو میزنم اما راستش نمیدونم کجا ثبت نام کنم؟! دانلود نمیشه اینجوری ! repair download میده
من که میتونم دانلود کنم عضو هم نیستم.

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  برای نظریه بعد از اینکه کلاس کارگهی تمام بشه چه پیشنهادی دارید؟؟!! فعلا جلسه چهارمش تمام کردم!

دوباره جزوه رو بخونم یا ااینکه از یه کتاب کنکوری و خلاصه شده؟!!

من هم تقریبا شرایط شما رو دارم بعدش کتاب نظریه مدرسان رو میخونم حجمش کمه و بچه ها میگن خلاصه
گفته.
من نظریه مدرسان دارم الان فصل ۲هستم.کلا ۳فصل هست.ولی خیلی مثال حل کرده و تقسیم بندی خوبی داره
من که راضیم ازش

من یه کم نگرانم
احتمالا تا آخر آبان نتونم یه دور بزنم
نمیخوامم هم جوری بشه که تموم کردن مهمتر بشه تا درک کردن!!
آخر آبان دیر نیست؟
چندنفر تا الان یه دور زدن؟

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 14 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ

یه چیز بگم؟
نمی دونم چرا تو درس مدار منطقی شکل های ترانزیستور اینها رو نمی تونم درک کنم. با گیت ها من می تونم درک کنم که چه عملی باید انجام شه.
مثلا کتاب مدار منطقی مقسمی فصل چهار تست ۷ رو مشکل دارم

Re: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Amir V - 14 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ق.ظ

بچه ها فصل منطق هوش رو از رو چی بخونم بهتره؟

مقسمی و پوران خوندم اما هنوز اوکی نیستم باهاش!