تالار گفتمان مانشت
گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - -Ali- - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ

دبیرکارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کرد:دو سایت گوگل و جی میل به دلیل اهانت سایت متبوعشان یعنی یوتیوب به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) و درخواست های مکرر مردمی تا ساعاتی دیگر فیلتر خواهند شد.
دکتر خرم آبادی در گفتگوی اختصاصی با وبگردی ۲۰:۳۰ گفت: پس از وصول درخواست های مردمی برای واکنش در قبال سایت های اهانت کننده و هتاک به ساحت پیامبر اسلام ، لحظاتی قبل به این نتیجه رسیدیم که سایت های وابسته به شرکت گوگل که به اصرار خود برای اهانت در سایت یوتیوب (سایت وابسته به گوگل)ادامه میدهند تا اطلاع ثانوی پالایه شوند تا اعتراض ملت ایران را به دست اندرکاران این اقدامات موهن اعلام کنیم.
وی افزود : دستورات لازم به مراجع ذیصلاح ابلاغ شده و این سایتها از ساعاتی دیگر از دسترس خارج خواهند شد.

منبع
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - blackhalo1989 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ

پس با چی سرچ کنیم؟

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - MarkLand - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

یعنی اخر راه رو برای اعلام اعتراض انتخاب کردن!

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - Payam92 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ

گوگل سرچ دیگه بالا نمیاد همین الان امتحان کنید.
واقعا نمیدونم اسم این کارشونو چی باید گذاشت،آخرت ظلمه من کل کارای اینترنتیم رو گوگل سرچ میچرخه آخه
به قول دوستمون یعنی اخر راه رو برای اعلام اعتراض انتخاب کردن! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کم کم اینترنتو رو خارج از دسترس میکنن و اینترنت ملی رو راه میندازن،خدایا به دادمون برس
همین کارارو میکنن که وی پی ان لازم میشیم دیگه

RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - s.sadri - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس با چی سرچ کنیم؟
سرچ هیچی حالا، من چی جایگزین google translate کنم؟Huh

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - ۸Operation - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

دیگه چی میشه گفت....؟!

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - Payam92 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

شایعه پراکنی چیه!! خودشون توی ۲۰/۳۰ اعلام کردن که این کارو میکنن!
و گوگل برای من باز نمیشه.فیلترش نکردن ولی نمیدونم با ترافیک و یه سری کارایی که کردن دیگه نمیشه رفت توش!

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - kavehn - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ

فعلا که بازه ... دارن بازخورد انجام این کار میسنجن.

درکل اگر این حرکت بزرگ انجام بدن ---> مطمئنا نصف مشکلات اقتصادی ایران حل خواهد شد.

شب خوش

RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - asusx59sr - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ

باز نمیشه اما با فیلترشکن باز میشه.

یاد اون موضوع افتادم توی شبهای برره واسه اعتراض شیشه های خونه ی خودشون رو میشکستن. یعنی یکی نیست بهشون بگه با اینکارا هیچی از گوگل کم نمیشه؟ خدا همه ی بیماران رو شفا بده انشاءالله

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - ۸Operation - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ

سمت ما که فیلتر شده!قابل توجه دوستان عزیز این فیلترینگ از نوع Content Filtering یا URL filtering نیست!
جی میلو چیکار کنیم!ای دا بیدا!بریم از ابزارهای ... استفاده کنیم دیگه!
هنوز اینترنت ملی نیومده !باش تا صبح دولتمون بدمد!!!!بابا من کل زندگیم وصله به جی میل!

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - yasemi - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ

برای ما که داره کار میکنه و مشکلی هم نداره !! به نظرم بهترین کار رو کردن در کل گوگل با این کار حتما زمین گیر خواهد شد و بعد از مدتی مطمعنا ورشکست می شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - diligent - 03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

برای من فقط جیمیل باز نمیشه .. واقعا هم با این کار هیچی از گوگل کم نمیشه

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - Mahbanoo313 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

بالاخره باید نسبت به این توهین ها و توجیه های بی موردشون یک اقدامی انجام میشد .
برای هر چیزی میشه جایگزین پیدا کرد . البته فرصت خوبی هم هست که بشه تکنولوژی های دیگه ای غیر از گوگل رو هم امتحان کرد .
فقط مشکل جی میل هست که این روزا همه از پروکسی و ف .... شکن استفاده میکنن .

بالاخره کسایی که به بهانه ازادی بیان به بقیه توهین میکنن بد نیست طعم آزادیه انتخاب رو هم بچشن . شاید کمی نظرشون در مورد نحوه و حدود آزادی بیان تغییر کنه .
انجام یک اقدام عملی به نظرم خیلی بهتر از بی خودی شعار دادن و کوری خوندن و .... هست.

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  برای من فقط جیمیل باز نمیشه .. واقعا هم با این کار هیچی از گوگل کم نمیشه
مطمئنا توی ارزش سهامش و رقابتش با بقیه رقیبانش کاملا تاثیر داره و اگر این تحریم برای مدت بیشتری اعمال بشه . مطمئن باشید رقیبان به سرعت از این فضا به نفع خودشون و ارائه تکنولوژی هاشون استفاده خواهند کرد .

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - MarkLand - 03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  خدا همه ی بیماران رو شفا بده انشاءالله
آمین!

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند - aatwo - 03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ

من واقعا نمی دونم چی بگم آخه
دارم شاخ در میارم از دسته بعضی حرکات