تالار گفتمان مانشت
فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - peyman.rasouli - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ

دوستان کسی میدونه که پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - arman4343 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه که پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟
فکر کنم علوم تحقیقات ها مدرک رو به اسم خودشون میدن ولی پردیس ها به اسم واحدی که زیر مجموعه اش هستن یعنی خودشون مستقل مدرک نمیدن

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - aatwo - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ

پردیس زیر مجموعه هست هنوز یک واحد مستقل نشده و شنیدم خودش فعلا مجوز نداره!

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - SHF - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ

هزینه اش چی؟
هزینه اش بیشتر از علوم هستش یا عادیه؟

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - Sunshine Off - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ

هزینه پردیس بیشتر از بقیه واحدهاست.میتونید آدرسشون را ازسایت بگیرید زنگ بزنید سوال بکنید.

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - mehdiba3 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ

همینطوری هزینه دانشگاه آزاد زیاد هست!
حالا پردیس هم بریم که خیلی بیشتر میشه!!

یعنی این ارشد اینقدر می ارزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که کلافه شدم اصلا توقع نداشتم.

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - javid_1110 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ

فکر نکنم فرقی داشته باشه هزینه ... پردیس علوم تحقیقات زیر نظر دانشگاه آزاد همون شهر هستش نه اینکه زیرمجموعه علوم تحقیقات تهران باشه ...
درباره هزینش هیچ چیزی تو نت من پیدا نکردم ..

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - kimiagar - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  فکر نکنم فرقی داشته باشه هزینه ... پردیس علوم تحقیقات زیر نظر دانشگاه آزاد همون شهر هستش نه اینکه زیرمجموعه علوم تحقیقات تهران باشه ...

اینجارو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - khalil - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تغییر نام واحد‌های بدون مجوز علوم تحقیقات دانشگاه آزاد به پردیس

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - kimiagar - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)khalil نوشته شده توسط:  

تغییر نام واحد‌های بدون مجوز علوم تحقیقات دانشگاه آزاد به پردیس

امروز عجب کابوسی بودHuh
این دانشگاه پردیس شهریش بیشتره؟ یعنی چقدر؟؟؟؟؟؟؟ چه جوری بفهمیم اینو؟؟؟؟؟؟

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - javid_1110 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  فکر نکنم فرقی داشته باشه هزینه ... پردیس علوم تحقیقات زیر نظر دانشگاه آزاد همون شهر هستش نه اینکه زیرمجموعه علوم تحقیقات تهران باشه ...

اینجارو ببینید

دیدم اینو ... ولی درباره هزینه چیزی ننوشته .. و اینطور که میگن مشکل مدرکش رو هم حل کردند !!

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - kimiagar - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  فکر نکنم فرقی داشته باشه هزینه ... پردیس علوم تحقیقات زیر نظر دانشگاه آزاد همون شهر هستش نه اینکه زیرمجموعه علوم تحقیقات تهران باشه ...

اینجارو ببینید

دیدم اینو ... ولی درباره هزینه چیزی ننوشته .. و اینطور که میگن مشکل مدرکش رو هم حل کردند !!

اینجارو ببین

گفت وگوی صریح با محمدحسین امید، رئیس پردیس بین المللی دانشگاه تهران

میزان شهریه چقدر است؟
میزان شهریه برای دانشجویان متفاوت است چون از هر مدرک کارشناسی می توانند در هر رشته ای برای کارشناسی ارشد شرکت کنند اما باید پیش نیارهایی را بگذراند. اگر دوساله تمام کنند برای رشته های علوم انسانی هر نیمسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و رشته های مهندسی و فنی دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شهریه ثابت است، شهریه متغیر هم بستگی به تعداد واحدها دارد. بنابراین شهریه پردیس در حد دانشگاههای معتبر کشورهای پیشرفته دنیا است و در این ۵ سال اخیر هم رشد شهریه نداشته ایم.

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - javid_1110 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  

اینجارو ببینید

اینجارو ببین

گفت وگوی صریح با محمدحسین امید، رئیس پردیس بین المللی دانشگاه تهران

میزان شهریه چقدر است؟
میزان شهریه برای دانشجویان متفاوت است چون از هر مدرک کارشناسی می توانند در هر رشته ای برای کارشناسی ارشد شرکت کنند اما باید پیش نیارهایی را بگذراند. اگر دوساله تمام کنند برای رشته های علوم انسانی هر نیمسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و رشته های مهندسی و فنی دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شهریه ثابت است، شهریه متغیر هم بستگی به تعداد واحدها دارد. بنابراین شهریه پردیس در حد دانشگاههای معتبر کشورهای پیشرفته دنیا است و در این ۵ سال اخیر هم رشد شهریه نداشته ایم.

من فکر میکنم منظورشون پردیس بین الملل بوده یعنی اون دانشگاهیی که در کشورهای دیگه هستش نه این پردیس های علوم تحقیقات

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - mmd2009 - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

اره منظور بین المللی بوده. یک خبر دیگه دیدم همین متن ولی نوشته بود بین المللی.

RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟ - kimiagar - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)mmd2009 نوشته شده توسط:  اره منظور بین المللی بوده. یک خبر دیگه دیدم همین متن ولی نوشته بود بین المللی.

اتفاقا منم نظرم همینه. ای خداااا.
اگه میدونستیم اخرین تراز قبولی گرمسار چند بوده. خیلی خوب میشد. همه ی ایتی ها از همه جا میزنن شبکه.