تالار گفتمان مانشت
طریقه پیدا کردن الگوریتم های تکاملی کار شده بر روی یک موضوع - نسخه‌ی قابل چاپ

طریقه پیدا کردن الگوریتم های تکاملی کار شده بر روی یک موضوع - mona23 - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ

سلام.میشه راهنماییم کنید که چه طوری میشه برای یه موضوع بفهمم که الگوریتم های تکاملی کار شده روی اون چی هست و سال کار کردن اون ها و نام اشخاصی که کار کردن رو هم پیدا کنم .میدونم که شاید شیوه خاصی نداشته باشه.اما اگه راهکار خاصی دارین راهنماییم کنید بچه ها .ممنون میشم.

RE: طریقه پیدا کردن الگوریتم های تکاملی کار شده بر روی یک موضوع - Lonely Palm - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)mona23 نوشته شده توسط:  سلام.میشه راهنماییم کنید که چه طوری میشه برای یه موضوع بفهمم که الگوریتم های تکاملی کار شده روی اون چی هست و سال کار کردن اون ها و نام اشخاصی که کار کردن رو هم پیدا کنم .میدونم که شاید شیوه خاصی نداشته باشه.اما اگه راهکار خاصی دارین راهنماییم کنید بچه ها .ممنون میشم.

سلام
من چند تا مقاله با روش های موجودی که میشد دانلود کرد رو از گوگل اسکالر می گرفتم، بعد می رفتم سراغ reference هاشون، معمولا تو رفرنس های چند تاشون رو که بخونی، اکثر مقاله هایی که با روش های محاسبات تکاملی انجام شدند رو می تونی ببینی.
سال کار کردنشون هم معمولا تو خود مقاله نوشته میشه. اگر نه، توی گوگل اسکالر عنوان مقاله رو سرچ کن، سالش زیر عنوان با رنگ سبز می نویسه.

طریقه پیدا کردن الگوریتم های تکاملی کار شده بر روی یک موضوع - equilibrium - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ

مثلا evolutionary algorithms+X رو سرچ کنید (گوگل اسکولار)، X عنوان موضوع خودتونه؛
اگه نتایج خوب نبود، به جای evolutionary هر بار اسم الگوریتم های تکاملی رو دقیق بنویسید مثلا GA، PSO، ACO ... و سرچ کنید؛
وقتی نتایج رو میاره سال انتشار مقاله و اسم نویسنده ها و کسایی که به اون مقاله ارجاع دادن (عبارت cited by) هم زیر هر کدوم میتونید ببینید؛
دو سه تا مقاله خوب (با تعداد ارجاع بالا) که پیدا کنید، میتونید مقاله هایی که اون مقاله رو مورد ارجاع قرار دادن دنبال کنید؛

طریقه پیدا کردن الگوریتم های تکاملی کار شده بر روی یک موضوع - mona23 - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  مثلا evolutionary algorithms+X رو سرچ کنید (گوگل اسکولار)، X عنوان موضوع خودتونه؛
اگه نتایج خوب نبود، به جای evolutionary هر بار اسم الگوریتم های تکاملی رو دقیق بنویسید مثلا GA، PSO، ACO ... و سرچ کنید؛
وقتی نتایج رو میاره سال انتشار مقاله و اسم نویسنده ها و کسایی که به اون مقاله ارجاع دادن (عبارت cited by) هم زیر هر کدوم میتونید ببینید؛
دو سه تا مقاله خوب (با تعداد ارجاع بالا) که پیدا کنید، میتونید مقاله هایی که اون مقاله رو مورد ارجاع قرار دادن دنبال کنید؛
ممنون از راهنماییتون.لطف کردین