تالار گفتمان مانشت
قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه(اگه کسی میدونه راهنمایی کنه) - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه(اگه کسی میدونه راهنمایی کنه) - mnf - 23 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ

با سلام
من تو آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته مهندسی نرم افزار شرکت کردم که در مرحله تکمیل ظرفیت مهر ماه قبول نشدم.تو پردیس کردستان با توجه به اختلاف تراز ۲۲۴ و اختلاف رتبه ۱۲۵ با آخرین نفر پذیرفته شده و تو واحد خمین با اختلاف تراز ۲۰۷ و اختلاف رتبه ۱۹۷با احتساب سهمیه بسیجی فعال که دارم اگر بهمن ماه تکمیل ظرفیت بگیره شانس قبولی دارم؟اگه تو پردیس کردستان در بهمن ماه ۳۵ نفر پذیرش بشن کسایی که سهمیه دارن تا چه رتبه ای شانس قبولی دارن؟
[/size]

قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه(اگه کسی میدونه راهنمایی کنه) - Manix - 23 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

شما مطمئنید حالا تکمیل ظرفیت دیگری خواهد بود؟

البته نمیخام نا امیدتون کنم ولی سال گذشته یعنی ۹۰ تکمیل ظرفیت فقط در مهرماه بود و در بهمن خبری از تکمیل ظرفیت وجود نداشت ، هرچند در سال ۸۹ تکمیل ظرفیت دوم رو اول اسفند گرفتند ، ولی به نظرم شما بهتره زمان رو از دست ندید و بشینید برای سال آینده بخونید . اگر هم انشاالله قبول شدید در تکمیل ظرفیت بهمن چیزی از دست ندادید.

قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه(اگه کسی میدونه راهنمایی کنه) - arminjahan - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ

آخرین تراز ساوه را کسی داره؟

قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه(اگه کسی میدونه راهنمایی کنه) - نم نم بارون - ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ

با تراز ۵۴۴۲ رشته مهندسی معماری کجا قبول میشم؟

با تراز ۵۴۴۲ رشته مهندسی معماری کجا قبول میشم؟

قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه(اگه کسی میدونه راهنمایی کنه) - srb2020 - 24 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ

سلام،
لطفا اگه تراز آخرین فرد قبولی ع.ت آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل رو هم دارید، قرار بدید. خیلی نیاز هست.