تالار گفتمان مانشت
دانلود مقاله از IEEE - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
RE: دانلود مقاله از IEEE - -Ali- - 22 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط:  خیلی ممنون
بعد از وارد کردن IP,Port برای یوزر و پس چی بزنم؟

نیازی به یوزر و پس نیست
باید تصویری مثل پایین ببینید

[تصویر:  Untitled.jpg]

RE: دانلود مقاله از IEEE - نگین ارشد - ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ

متوجه نمیشم .من پس از تیک گزینه manual proxy configuration و نوشتن IP,Port پیغام زیر را می بینم.

RE: دانلود مقاله از IEEE - -Ali- - 23 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط:  متوجه نمیشم .من پس از تیک گزینه manual proxy configuration و نوشتن IP,Port پیغام زیر را می بینم.

آی پی و پورت دیگه ای رو امتحان کنید

دانلود مقاله از IEEE - hasti30c - 13 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام
متاسفانه من ازهیچ کدام از این ای پی ها نمیتونم استفاده کنم انگار از کار افتاده است

RE: دانلود مقاله از IEEE - bme_021 - 16 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

SmileHeartآقا خیلی خیلی ممنون

دانلود مقاله از IEEE - vahdati - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

با عرض سلام و تبریک سال نو
میشه این مقاله رو واسم دانلود کنید؟
The Study of Hierarchical Branch Prediction Architecture

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم از لطفتون

RE: دانلود مقاله از IEEE - Saoshiyant - 22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ق.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)vahdati نوشته شده توسط:  با عرض سلام و تبریک سال نو
میشه این مقاله رو واسم دانلود کنید؟
The Study of Hierarchical Branch Prediction Architecture

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم از لطفتون

بفرمایید
[attachment=10323]

دانلود مقاله از IEEE - M*Gh - 22 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ

از لطفتون ممنون. واقعا خدا خیرتون بده.

دوستان سایت زیر ، یوزر پسورد دانشگاههای مختلف را داره. اول باید ثبت نام کنید. و بعد وارد انجمن شوید. در انجمن یوزر و پسوردهای به روز وجود دارد.

دانلود مقاله از IEEE - rosesiah - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ب.ظ

سلام
من تازه عضو این سایت شدم و میخوام چند تا مقاله جدید از سال ۲۰۱۰ به بعد در مورد احراز هویت و رمز نگاری به صورت رایگان دانلود کنم میشه راهنماییم کنید. ممنون

RE: دانلود مقاله از IEEE - M*Gh - 29 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ب.ظ)rosesiah نوشته شده توسط:  سلام
من تازه عضو این سایت شدم و میخوام چند تا مقاله جدید از سال ۲۰۱۰ به بعد در مورد احراز هویت و رمز نگاری به صورت رایگان دانلود کنم میشه راهنماییم کنید. ممنون

در خود سایت بخش پسورد رایگان دانشگاهها در بالای صفحه را بزنید. وارد لیست دانشگاهها می شوید. فقط دقت کنیدکه پسورد ها مخفی هستند و شما باید روی دکمه پاسخ کلیک کنید و یک پاسخ ارسال کنید تا پسورد برای شما ظاهر شود. توجه کنید که در پاسخهای کاربران قبلی، ببینید که گزارش خرابی نداده باشند، بعد اقدام به ارسال پاسخ کنید. چون یک کاربر عادی فقط یک بار در هفته می تواند پاسخ ارسال کند. و اگر پسوردی که شما پاسخ دادید و ملاحظه کردید منقضی شده باشد. شما دیگرتا یک هفته نمی توانیدپسورد دیگری را ببینید. سایت زیر هم رایگان مربوط به یکی از دانشگاهها است. شاید به دردتون بخورد.

RE: دانلود مقاله از IEEE - rosesiah - 31 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ

خیلی ممنون از راهنماییتونSmile

دانلود مقاله از IEEE - a-iman - 16 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

هیچ یک از این ip ها دیگه کار نمیکنه ip جدید ندارید ؟

دانلود مقاله از IEEE - Saoshiyant - 11 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)a-iman نوشته شده توسط:  هیچ یک از این ip ها دیگه کار نمیکنه ip جدید ندارید ؟

از سایت زیر می تونید ایپی هر کشوری رو که دوست دارید ، بگیرید. فقط با ف ی لتر شکن باید باز شه.

دانلود مقاله از IEEE - انرژی مثبت - ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ق.ظ

فقط خواستم بگم که دوستانی که دانشگاهشون عضو سیستم اسما هست می تونن از این سایت هم برای دانلود مقالات کمک بگیرند البته به جز ieee برخی پایگاه های دیگه رو هم پوشش میده.

دانلود مقاله از IEEE - 007girl - 04 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ

این سایتو
بایدچیکارش کنیم؟
میشه یکی واضح بهم بگه...
:-(