تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zer0ne - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سوال دیگه ای هم راجع به سوالات ۲ سال اخیر سیستم عامل هست یعنی این سوالهارو خود طراح های ایرانی طرح میکنن یا از سایت دانشگاه های خارجی یواشکی میدزدن و تغییر میدن! کسی خبری راجع به این موضوع داره؟
من سعی میکنم از استادم بپرسم راجع به این موضوع شما هم از استاداتون حتما بپرسین ببینیم این سوالای سختو کدوم ... میده!

وقت خودتو تلف این موضوعات نکن دوست عزیز --- بالاخره شرایط یکسانه واسه همه Smile
ولی اگه من همچین نمونه سوالهایی داشتم همراه پاسخ هاشون سوالای ۱۰ سال اخیر کنکور ور همراه این سوالها حل میکردم حداقل کمی خیالم راحت میشد
ولی شما درست میگین نباید زیاد وقتمونو صرف این موضوعات بکنیم ولی خواستم بپرسم ببینم دوستان اطلاع دارن یا نه چون اینجا از دانشجویان دانشگاه های خوب هم عضو هستن ممکنه این طراح سوال سیستم عامل همون استاد اونا باشه!
باز به هر حال ممنون

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

از اینکه همه برنامشونو گفتن متشکریم.
من الان خواستم بگم دیدم هیچکی نگفته

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ

از پارسه میخونم و مقسمی تستا سختن درسته اما خوندنش واقعا لذت بخشه نقل قول انگار عمل نکرد :دی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - forouzan - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان واسه زبان های برنامه سازی چه کتابی خوبه ؟؟ من یکم پارسه خوندم خیلی چرته. خیلی بد گفته. یه کتابی می خوام که حجمش کم باشه ولی کلیاتو گفته باشه دیگخ. شنیدم مقسمی خوبه.درسته آیا ؟ نمی خوام همه ی مطالبو حالا داشته باشه چون وقت زیادی نمی خوام روش بزارم ولی خوب گفته باشه حداقل. لطفا اگه کتابی معرفی می کنید بگید چند صفحه اس. مرسی

منم همون کتاب راهیان ارشد خلیلی فر را دارم خوبه.۲۲۲ صفحه هم هست.مختصر و مفیدSmile

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

امروز روز ساختمان داده است...!!!
به شدت سرما خردم...ولــــی...
پیش به سوی ساختمان دادههههههههههههههههههه!!!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

سلاااااااام به همه میبینم که دارین عالی پیش میرین بزنم به تخته
بچه ها جزوات پارسه کدوما تغییر کردن؟ ارزش خرید مجددو داره؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - forouzan - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ

منم امروز ۲ ساعت ساختمان داده فصل ۶ مقسمی را تموم کردم.میخوام الان فصل اعداد مختلط ریاضی مهندسی بخونم تا هر جایی کششا داشتم چون من روزانه حداکثر ۴ ساعت بتونم بخونم.زود خسته میشم

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  از اینکه همه برنامشونو گفتن متشکریم.
من الان خواستم بگم دیدم هیچکی نگفته

خوب آخرش یکی باید شروع کنه به گفتن که بقیه هم بگند.شما که اینطور تصورته بقیه هم همینه.برا همین کسی نمیگه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سوال دیگه ای هم راجع به سوالات ۲ سال اخیر سیستم عامل هست یعنی این سوالهارو خود طراح های ایرانی طرح میکنن یا از سایت دانشگاه های خارجی یواشکی میدزدن و تغییر میدن! کسی خبری راجع به این موضوع داره؟
من سعی میکنم از استادم بپرسم راجع به این موضوع شما هم از استاداتون حتما بپرسین ببینیم این سوالای سختو کدوم ... میده!

وقت خودتو تلف این موضوعات نکن دوست عزیز --- بالاخره شرایط یکسانه واسه همه Smile
ولی اگه من همچین نمونه سوالهایی داشتم همراه پاسخ هاشون سوالای ۱۰ سال اخیر کنکور ور همراه این سوالها حل میکردم حداقل کمی خیالم راحت میشد
ولی شما درست میگین نباید زیاد وقتمونو صرف این موضوعات بکنیم ولی خواستم بپرسم ببینم دوستان اطلاع دارن یا نه چون اینجا از دانشجویان دانشگاه های خوب هم عضو هستن ممکنه این طراح سوال سیستم عامل همون استاد اونا باشه!
باز به هر حال ممنون

خواهش---درسته حرف شما متین ... منم فقط خواستم نظرمو بدم ....ناراحت نشده باشی ازم هاHeart

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - skygirl_00 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان واسه زبان های برنامه سازی چه کتابی خوبه ؟؟ من یکم پارسه خوندم خیلی چرته. خیلی بد گفته. یه کتابی می خوام که حجمش کم باشه ولی کلیاتو گفته باشه دیگخ. شنیدم مقسمی خوبه.درسته آیا ؟ نمی خوام همه ی مطالبو حالا داشته باشه چون وقت زیادی نمی خوام روش بزارم ولی خوب گفته باشه حداقل. لطفا اگه کتابی معرفی می کنید بگید چند صفحه اس. مرسی
منم کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو خریدم، حتی بعضی از مثالها و توضیحاتش و جداولی که گفته ،مثال خود پرات هست خوبه کتابش. من اگه پرات نداشتم تنها راهیان میخوندم چون دارمش رو هر دو دارم تمرکز میکنم. کافیه. تست زیادی نیاورده از هر فصلی به طور میانگین مثلا ۱۰ تا

مننم صبح تا الان فصل ۸ کتاب پراتو یه نگاه کردم. و جند تا تست معماری زدم. الانم میخوام فصل ۹ پراتو بخونم.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zhila67 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ

سلام
دوستان عزیز من بسته های پارسه رو گرفتم ولی تست طبقه بندی شده نداره
کسی اطلاع داره کتاب فقط تست هست یا نه؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - hadimaleki - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ

زبان تخصصی فناوری اطلاعات رو با کدوم کتاب میونید میگن کتاب سعید مظفری خوبه؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ

من که امروز گسسته پوران رو گرفتم دستم باید ۴ فصل اولشو بخونم همه چیو با جزئیات گفته احساس می کنم اینو بخونم دیگه نیازی به گریمالدی نداشته باشم. کلا این ریاضیا خوب پیش میرن ولی حفظیا و تحلیلیا کلی وقت آدمو میگیرن.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  زبان تخصصی فناوری اطلاعات رو با کدوم کتاب میونید میگن کتاب سعید مظفری خوبه؟

واسه این خاطر به خوب بودن معروفه که تکنیک یاد میده واسه سوالات درک مطلب من راضیم ازش

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  منم کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو خریدم، حتی بعضی از مثالها و توضیحاتش و جداولی که گفته ،مثال خود پرات هست خوبه کتابش. من اگه پرات نداشتم تنها راهیان میخوندم چون دارمش رو هر دو دارم تمرکز میکنم. کافیه. تست زیادی نیاورده از هر فصلی به طور میانگین مثلا ۱۰ تا
من هنوز کتاب کنکوری واسش نگرفتم کتاب پرات هم از ترم تابستون مونده پیش دوستم!!!
فقط یه کتاب داشتم مهندسی کامپیوتر راهیان چاپ قدیم که درسای تخصصی هست بطور خیلی خلاصه یه چیزایی ازش داره

گفتم مقسمی بگیرم ! نمیدونم یعنی میگید راهیان بهتره؟؟!!

یه سوال تخصصی دیگه کتاب نظریه راهیان کسی خونده؟!! چه نظری دارید من یکم بانظریه مشکل دارم کلاس کارگهی دیگه حوصله ندارم کامل گوش بدم میخواستم واسش کتاب خوبی بگیرم موندم جبل عاملی بگیرم یا اکبری یا راهیان؟؟!!
لینز دارم ولی میبینمش اصلا دستم سمتش نمیره!!

مدرسان دارم ولی خیلی چاپ قدیمه در حد سال ۸۴!Big Grin

اگر یه درجه بود که امید به قبولی ارشد رو اندازه گیری میکرد واسه من همیشه نوسان داشت!!
یه روز در حد ۱۰۰% یه روز ۵۰% یه روز هم منفییییییی!

خلاصه اینکه اومدم بگم امروز با خودم عهد بستم حال سیستم عاملو بگیرم Big Grin فقط با فصل همزمانیهاش مشکل دارم گفتم دلیل نمیشه که واسه یه فصل احساس من نسبت به اون تغییر کنهShy البته هنوز یکم از فصل حافظه مونده.

کم کم حال درسا رو میگیرم و نمیزارم اونا حال منو بگیرنTongue

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  زبان تخصصی فناوری اطلاعات رو با کدوم کتاب میونید میگن کتاب سعید مظفری خوبه؟

آره عالیه ----
اینم ۲۱۰ صفحست لغات خوبی داره،ی نگاهی بنداز :
IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea
... English for the students of Information Technology
دکتر وحیدرضا میرزائیان
انتشارات سمت
۲۹۰۰تومان SmileBig Grin

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ

بچه ها روزی ۶ ساعت مفید کافیه به نظرتون؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2