تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asiehmohammadian - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ

سلام
گسسته و مدار منطقی پوران چاپ جدیدش با مال ۸۸ خیلی فرق کرده؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - svk7 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ

دوستان من برا ساختمان و الگوریتم پوران میخونم ولی یه حسه بدی دارم نسبت بهشون (فک میکنم در حد کنکور نیستن وباید برا زدن تست مرجع بخونم تا تحلیل و حوصله ی کار کردنم با الگوریتم ها بیشتر بشه.به نظرتون الان وقت مناسبیه برا شروع هورویتز و سی ال ار اس؟ اگه نه به نظرتون بهتر چه کاری بکنم؟کتاب ساختمان طورانی هم مثه پورانه از این لحاظ؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  دوستان من برا ساختمان و الگوریتم پوران میخونم ولی یه حسه بدی دارم نسبت بهشون (فک میکنم در حد کنکور نیستن وباید برا زدن تست مرجع بخونم تا تحلیل و حوصله ی کار کردنم با الگوریتم ها بیشتر بشه.به نظرتون الان وقت مناسبیه برا شروع هورویتز و سی ال ار اس؟ اگه نه به نظرتون بهتر چه کاری بکنم؟کتاب ساختمان طورانی هم مثه پورانه از این لحاظ؟

حست درسته ----همه همینند ---آره وقت مناسبی نیست ---چند دور همین پورانو بخونی بهتر از اینه که کتاب جدید شروع کنی،طورانی هم خ عالی و کامله نکاتش---فقط حل تمرین CLRS رو گیربیار ---واسه ماه آخر تمریناشو بخون ---نگران نباش Smile تک رقمی خواهی شد

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alireza.ghp - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  دوستان من برا ساختمان و الگوریتم پوران میخونم ولی یه حسه بدی دارم نسبت بهشون (فک میکنم در حد کنکور نیستن وباید برا زدن تست مرجع بخونم تا تحلیل و حوصله ی کار کردنم با الگوریتم ها بیشتر بشه.به نظرتون الان وقت مناسبیه برا شروع هورویتز و سی ال ار اس؟ اگه نه به نظرتون بهتر چه کاری بکنم؟کتاب ساختمان طورانی هم مثه پورانه از این لحاظ؟

دوست عزیز مهم اینه که وقتی شما یه موضوعی رو از رو یه کتاب خاصی مطالعه می کنید، تسلط کافی روی اون موضوع کسب کنی و وضعیتت رو با حل مساله و بالاخص زدن تست های کنکور سالهای اخیر بسنجی! اگر رضایت بخش باشه، پس اون کتاب برای شما مفید بوده، در غیراینصورت با توجه به شرایط و زمانی که در پیش دارید بهتر هست که برای کسب تسلط کافی به کتاب مرجع مراجعه کنید.
موفق باشید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - hadimaleki - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  دوستان من برا ساختمان و الگوریتم پوران میخونم ولی یه حسه بدی دارم نسبت بهشون (فک میکنم در حد کنکور نیستن وباید برا زدن تست مرجع بخونم تا تحلیل و حوصله ی کار کردنم با الگوریتم ها بیشتر بشه.به نظرتون الان وقت مناسبیه برا شروع هورویتز و سی ال ار اس؟ اگه نه به نظرتون بهتر چه کاری بکنم؟کتاب ساختمان طورانی هم مثه پورانه از این لحاظ؟

دوست عزیز مهم اینه که وقتی شما یه موضوعی رو از رو یه کتاب خاصی مطالعه می کنید، تسلط کافی روی اون موضوع کسب کنی و وضعیتت رو با حل مساله و بالاخص زدن تست های کنکور سالهای اخیر بسنجی! اگر رضایت بخش باشه، پس اون کتاب برای شما مفید بوده، در غیراینصورت با توجه به شرایط و زمانی که در پیش دارید بهتر هست که برای کسب تسلط کافی به کتاب مرجع مراجعه کنید.
موفق باشید

دقیقا درست میگن البته الگوریتم رو میشه یه کاریش کرد مثلا تست های مقسمی رو بزن ولی گسسته یه کم فرق داره Smile
موفق باشی انرژی +++++++++++میدم بهت برو بچسب به درسا Wink

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zhila67 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ

اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده کتابی وجود داره که فقط تست باشه؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Marcel - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام

گسسته در حد جزئی ، ولی منطقی یه فرقایی کرده.

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده کتابی وجود داره که فقط تست باشه؟

فقط تست ینی چی؟ مدرسان یه دونه داره از کنکور ۷۵ تا ۹۰ .

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها روزی ۶ ساعت مفید کافیه به نظرتون؟
بــــــلـــــــه...
مشاور مدرسان هم میگه روزی ۶ تا ۸ ساعت کافیه!!
فقط یه نکته اینکه زورکی نباید خوند...وقتی سر درد داری ، بی حوصله ای ، خوابت میاد و... اصلا ً نباید لای کتاب رو باز کرد...!!!
بدتر همش حواست پرته و تمرکز نداری...تازه... آدم از درس زده میشه!!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zhila67 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام
فقط تست ینی چی؟ مدرسان یه دونه داره از کنکور ۷۵ تا ۹۰ .
نه تست تالیفی می خوام.یکی هم سوالات آزمون های موسسه هارو می خوام

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mis masi - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

سلام من پس از ۴روز فعالیت در مراسم های عروسی اقوام آمادگی خودم رو برام شروعی پرشورتر از قبل اعلام میکنم.Winkالبته فعلا گشنمه.شکم گشنه هم که درس نمیفهمه.ایشاله پس از شامBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  سلام من پس از ۴روز فعالیت در مراسم های عروسی اقوام آمادگی خودم رو برام شروعی پرشورتر از قبل اعلام میکنم.Winkالبته فعلا گشنمه.شکم گشنه هم که درس نمیفهمه.ایشاله پس از شامBig GrinBig GrinBig Grin

کاش عروسی بود من هر هفته میرفتم . به هیچجا بر نمیخورد. من بدخت رو بگو باید واسه ی فاتحه ی اقوام بیچاره شدم. فعلا عین دومینو اقوام و آشنایان و دوستان و عزیزان دارن فوت میکنن. فلک میخواد من قبول نشم

دوستان اگه کم اومدم ببخشید

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ

دوستان روزی ۶ ساعت مفید خوبه؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - razi_sh - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ

سلام دوستان
من یه سوال داشتم
اینکه شما کی تست میزنین؟
یعنی همزمان با خوندن تست کار میکنین؟
آخه من هنوز تست کار نکردم.وگفتم بزارم وقتی دورم تموم شد ودرسارو خوندم تست کار کنم وخلاصه هایی که نوشتم رو مرور کنم.
آیا اینکار اشتباهه؟
من بعد از تموم شدن درسا ۲۰روز وقت دارم برای مرور وتست زدن.
آیا اونموقع وقت نمیشه؟
آیا همزمان با درس خوندن تست کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Marcel - 06 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  نه تست تالیفی می خوام.یکی هم سوالات آزمون های موسسه هارو می خوام

من که همچین چیزی ندیدم.تست تالیفی کی میزنه آخه!!