تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 09 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

وقتی هوای بیرون میخوره به کله م ، سردرد میگیریم ، دیگه نمیتونم درس بخونم
آخ که کاش میشد من سر کلاسا نمیرفتم
بدجنسا این ترم همه حضورغیاب براشون مهمه ، پروژه هم دادن : (

نگران پوستم هستم ، اینقد حرص میخورم خراب میشه آخرِ سر :دی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - nasi1391 - 09 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  نگران پوستم هستم ، اینقد حرص میخورم خراب میشه آخرِ سر :دی

وای مامانم اینا ! Tongue

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_sardaari - 09 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  رشته مهندسی کامپیوتر رشته ی اصلی هست و آی تی و علوم کامپیوتر شناور! یعنی کسی که مدرک کارشناسی آی تی داره نمی تونه تو کنکور کامپیوتر شرکت کنه ولی کسی که کارشناسی کامپیوتر داره می تونه هر کدوم از این سه تا رو شرکت کنه!!! یا رشته اصلی خودش + شناور شرکت کنه.
این مثال البته برای بچه های کامپیوتری بود! این که میگن رشته شناور هستش یعنی هر کسی ی ی می تونه شرکت کنه! مثلاً طرف لیسانس تاریخ یا جغرافیا یا ادبیات داره میاد کنکور آی تی میده Big Grin

کی گفته نمیتونیم شرکت کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای دفترچه نوشته؟؟؟؟!!!!
رشته شناور ربطی به مدرک کارشناسی نداره
کلا اگر کسی رشته اصلیش آی تی باشه تو کنکور نمیتونه کامپیوتر شرکت کنه چون کامپیوتر شناور نمیشه
ولی اگر رشته اصلیت کامپیوتر باشه میتونی آی تی وشناور شرکت کنی هیچ ربطیم به مدرک کارشناسی نداره
چرا خبر غلط میدین استرس وارد میکنین؟؟؟؟

دوست عزیز یک سری رشته تو دفترچه نوشته شده با عنوان شناور یعنی هر کسی به غیر از رشته تحصیلی دوره کارشناسی که داره میتونه یکی از این رشته ها رو به صورت شناور ازمون بده.وقتی رشته کامپیوتر در گروه رشته های شناور نیست شما چطوری میخواین کامپیوتر آزمون بدین؟

مطمئن باشید که این صحت داره و خبر غلط نیست.

ولی در مورد اینکه اصلا آی تی آزمون ندین و فقط کامپیتر بخواین آزمون بدین منم نمیدونم. ولی دوتارو با هم نمیشه.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  این روز ها همه از ثبت نام حرف میزنن!!!! شما چطور؟Big GrinTongue

ما نـــــیز هــــــــــــم .....
سنجش دعوا انداخته بین بچه ها و داره پادشاهی میکنه :دی

HeartHeartبچه ها با هم دوست باشیدHeartHeart

عکسمو شونصدبار تا بحال عوض کردم --- چ حوصله ای دارم ،نه؟ یکی نیس بگه برو درستو بخون ....بگین دیگهSmile

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ

دوستان واسه نرم از سامرویل تو چندسال اخیر چجوری و چنتا سوال اومده ؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

دوستان واسه نرم از سامرویل تو چندسال اخیر چجوری و چنتا سوال اومده ؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Sunshine Off - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ

بچه ها سعی کنید به چیزهایی که ذهنتون را درگیر میکنه فکرنکنید وبشینید ودرس بخونید.درضمن مسائلی که دراین تاپیک باید نوشته بشه باید درمورد نحوه برنامه ریزی وساعات مطالعه واینکه چقد درس میخونید باشه،لطفا همدیگه را وارد حاشیه نکنید وسعی کنید بایک برنامه ریزی گروهی با هم رقابت درسی داشته باشید.
موفق باشید.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ

مانشت پره بااااااگ شده که :دی

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - forouzan - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ

واقعا آزمون ۲۵% دومم داره میادا من هنوز سرم به سنگ نخورده درس بخونم.منم ساعت خوابم خیلی بده.زود خسته میشم...نمیدونم چیکار کنم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahsarasht - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ

من Sad
نمیدونم چی کار کنم الگوریتم هر چی میخونم نمیفهممSad

یکی راهنماییم کنه چجوری بخونم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها شما آمار پارسه رو که خوندید الان فصل یکش یا دوش مثلا یادتونه.کامل خوندید و همه فرمولا رو حفظید؟ من الان اصلا امادگی ندارم واس فصلایی که قبلا خوندم!!!

واسه دروس ریاضی باید تست کار کنید حتی اگه فرمولی تو ذهنتون نمیره اول باید تستشو کار کنید بعد قضیه رو یاد بگیرید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alone boy - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  رشته مهندسی کامپیوتر رشته ی اصلی هست و آی تی و علوم کامپیوتر شناور! یعنی کسی که مدرک کارشناسی آی تی داره نمی تونه تو کنکور کامپیوتر شرکت کنه ولی کسی که کارشناسی کامپیوتر داره می تونه هر کدوم از این سه تا رو شرکت کنه!!! یا رشته اصلی خودش + شناور شرکت کنه.
این مثال البته برای بچه های کامپیوتری بود! این که میگن رشته شناور هستش یعنی هر کسی ی ی می تونه شرکت کنه! مثلاً طرف لیسانس تاریخ یا جغرافیا یا ادبیات داره میاد کنکور آی تی میده Big Grin

کی گفته نمیتونیم شرکت کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای دفترچه نوشته؟؟؟؟!!!!
رشته شناور ربطی به مدرک کارشناسی نداره
کلا اگر کسی رشته اصلیش آی تی باشه تو کنکور نمیتونه کامپیوتر شرکت کنه چون کامپیوتر شناور نمیشه
ولی اگر رشته اصلیت کامپیوتر باشه میتونی آی تی وشناور شرکت کنی هیچ ربطیم به مدرک کارشناسی نداره
چرا خبر غلط میدین استرس وارد میکنین؟؟؟؟

دوست عزیز یک سری رشته تو دفترچه نوشته شده با عنوان شناور یعنی هر کسی به غیر از رشته تحصیلی دوره کارشناسی که داره میتونه یکی از این رشته ها رو به صورت شناور ازمون بده.وقتی رشته کامپیوتر در گروه رشته های شناور نیست شما چطوری میخواین کامپیوتر آزمون بدین؟

مطمئن باشید که این صحت داره و خبر غلط نیست.

ولی در مورد اینکه اصلا آی تی آزمون ندین و فقط کامپیتر بخواین آزمون بدین منم نمیدونم. ولی دوتارو با هم نمیشه.

خدایا چرا زود تر من این گروه رو پیدا نکردم خیلی بچه های باحالی ان برم دوستام رو دعوت کنم بیان تو گروه این جا پر از شیشه خورده ها Big Grin
دوستان یه پیشنهاد دارم براتون شما سه تا که همدیگه رو نقل قول کردید با هم تو این گروه طرح رفاقت بندازید ست همید مغزهاتون رو بزارید رو هم یه چیزی میشید حداقل اختراعتون میتونه یه مداد باشه که باهاش هر چی بکشی به واقعیت تبدیل بشه.Big Grin
در ضمن من خودم پارسال هم نرم افزار شرکت کردم هم آی تی
پنجشنبه صبح مهندسی فن آوری اطلاعات
جمعه صبح :مهندسی
نرم افزار

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alone boy - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  این روز ها همه از ثبت نام حرف میزنن!!!! شما چطور؟Big GrinTongue

ما نـــــیز هــــــــــــم .....
سنجش دعوا انداخته بین بچه ها و داره پادشاهی میکنه :دی

HeartHeartبچه ها با هم دوست باشیدHeartHeart

عکسمو شونصدبار تا بحال عوض کردم --- چ حوصله ای دارم ،نه؟ یکی نیس بگه برو درستو بخون ....بگین دیگهSmile
سلام چند وقت پیش عکس آواتارت نمیدونم عکس خودت بود عکس کی بود خلاصه قیافه اش به تحصیل کرده ها خیلی میخورد از این نابغه ها که هر هفته چند تا سمینار دارن (خداییش).جدی میگم Tongue
ولی الان عوضش کردی هر چی فکر میکنم نمیدونم چه ربطی به درس و گروه پشت کنکور داره فکر کنم بچه ها دارن میخونن واسه شریف ولی تو تو فکر بورس شدنی اونور آب اونم کجا (معبد شائولین)Big Grin
دوست عزیز تو از همه با حال تری تو پست قبلی یه پیشنهاد دوستی دادم به چند نفر که نبوغشون تو این گروه هدر ندره حیفه به خدا Cool
دوست عزیز لطف میکنی (نری درستو بخونی) بری اون گروه رو تکمیل کنی به نظر من بزرگترین اختراع تاریخ رو میتونید رقم بزنید
یه چیزی میسازید که آدم میتونه باهاش بره به آینده!
یا مثلا یه چیزی که زمانو نگه داره..
فک کنین،یه چیزی که خارج از ماهیت زمان!Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)mahta نوشته شده توسط:  سلام
من بین سیسم و معماری میخواستم یکی رو کنار بزارم با این وضعیت چیکار کنم(کلا با این ۲درس مشکل دارم)؟؟؟ برای معماری ویس یوسفی بهتره یا اجلالی یا نامور ؟؟ سیستم عامل مقسمی روون تر گفته یا حقیقت ؟؟

معماری: ویس و جزوه اجلالی+ پوران از یوسفی. اگه نمیرسی فقط کتاب یوسفی رو بخون و تست کار کن(‌راجب معماری تو پستای قبلی زیاد بحث کردم)
سیستم عامل: مقسمی رو نخوندم ولی پارسه دکتر حقیقت همه چیو با زبان قابل فهم گفته

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - sara_sb92 - 09 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  دوستان ترتیب زمانی برگزاری کنکورها چیه ؟

من رشته اصلیم نرم افزار هست.

میخوام از بین علوم و آی تی یکی رو به عنوان شناور شرکت کنم.دوست دارم اونیکه بعد از نرم برگزار میشه رو شرکت کنم.

سلام.
پارسال پنج شنبه صبح آی تی بود و جمعه صبح کامپیوتر بود. علوم کامپیوتر رو هم نمی دونم.Cool