تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 11 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام
این سوال رو چند بار پرسیدم دوستان هم جواب دادن ولی واقعا گیج شدم!
برا زبان تخصصی کدوم کتابو بخونم(آخه هر کی یه کتابو میگه)
منم زبانم در حد متوسطه
حالا با این شرایط کدوم کتابو بخرم(پارسه یا راهیان یا مقسمی یا...)؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید
با تشکر
من پارسه رو دارم و خیلی هم ازش راضیم تو صفحات قبلی دلیلشو گفتم.. بقیه رو نخوندم که مقایسه کنم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - csharpisatechnology - 11 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

درس هایی که کنارشون ستاره(*) زده جزو دروس شناور محسوب میشن و آی تی هم جزو ایناست که می تونیم یه کارت دیگه بخرید و توی مهندسی نرم افزار به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنیدش که اگه رتبتون خوب شد و دانشگاه ها از لحاظ ظرفیت مهندس نرم افزار تکمیل بودن شما رو بفرستن آی تی و فکر کنم عکسش هم هست.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ

من که این ۳-۲ روزه همش پای ساختمان دادم وطراحی الگوریتم ۲۵% اول و دوم هستم از روی پارسه و پوران و CLRS.
امروز داشتم تمرینای CLRS فصل درختای دودویی رو کار میکردم یکیشو نمیتونستم حل کنم (حالا انگار بقیو رو تونستم!!!) گشتم تو تستای درختای دودویی کتاب پوران با کمال ناباوری جوابشو پیدا کردم اصلا فکرشو نمیتونید بکنید.. ذوق مرگ شدم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

ماشالله برکت۵صفحه از دیشب تا الان...Big Grin
بچه ها سعی کنید که هر چه زودتر از منابع خودتون رو بکشید بیرون و شروع کنید به خوندنشون...
چقدم رقیب زیاد شده،خدا رحم کنهBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
درس هایی که کنارشون ستاره(*) زده جزو دروس شناور محسوب میشن و آی تی هم جزو ایناست که می تونیم یه کارت دیگه بخرید و توی مهندسی نرم افزار به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنیدش که اگه رتبتون خوب شد و دانشگاه ها از لحاظ ظرفیت مهندس نرم افزار تکمیل بودن شما رو بفرستن آی تی و فکر کنم عکسش هم هست.

Tongue فک کنم اشتباه میکنیدا اینطور نیست که اگه ظرفیت پر بود بفرستنتون آی تی باید هر دو رشته هم اصلی هم شناورو امتحان بدین.

میگم ما که رشتمون شناوره میشه یه رشته دیگه رو اصلی انتخاب کنیم و رشته خودمونو شناور؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam.raz - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  

Tongue فک کنم اشتباه میکنیدا اینطور نیست که اگه ظرفیت پر بود بفرستنتون آی تی باید هر دو رشته هم اصلی هم شناورو امتحان بدین.

میگم ما که رشتمون شناوره میشه یه رشته دیگه رو اصلی انتخاب کنیم و رشته خودمونو شناور؟

نه مشکلی نیست
فقط نباید هر دو رشته شناور باشن

Re: RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Hamed92 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  ببخشید برای آزمون فردای پارسه نباید کارت ورود به جلسه جدید گرفت؟ تو پارسه پورتال چیزی نذاشته

آزمون بعدی ۱۹ آبان هست ، جمعه آینده .

خوب شد گفتیا ...
مگه هر دو هفته نیست ?
مهندسی نرمم ها ...
ویرایش: تو سایت پارسه هست برنامه... دی

Sent from my A500 using Tapatalk HD

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fa_karoon - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ

چرا عین آدم درس نمی خونم، تمام زمان هام داره هدر می ره، نمی دونم چرا اینجوری شدم، در حالی که انگیزه ها و هدف های بزرگی هم دارم، اما هرچیز کوچیکی حواسم رو پرت می کنه، غمگینم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

من که هنوز ثبت نام نکردنم همیشه نفر آخرم.. ایشاالله فردا

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  چرا عین آدم درس نمی خونم، تمام زمان هام داره هدر می ره، نمی دونم چرا اینجوری شدم، در حالی که انگیزه ها و هدف های بزرگی هم دارم، اما هرچیز کوچیکی حواسم رو پرت می کنه، غمگینم
اگه مشکلت صداست که از EAR PLUGS استفاده کن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه افکار آزار دهندست که هممون درگیرشیم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - nina69 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ق.ظ

سلام دوستان
خسته نباشید
من به شخصه دارم کم میارم
خدا رحم کنه بهم
این تعطیلیا کل برنامم خراب کرده
دیگه همه بست میشینند خونه، مهمون، ،جلسات نقد و بررسی فامیل، ................
خلاصه اصن یه وضعی دارم من
(الان بازمیگن اینجا جای درد دل نیست)

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خسته نباشید
من به شخصه دارم کم میارم
خدا رحم کنه بهم
این تعطیلیا کل برنامم خراب کرده
دیگه همه بست میشینند خونه، مهمون، ،جلسات نقد و بررسی فامیل، ................
خلاصه اصن یه وضعی دارم من
(الان بازمیگن اینجا جای درد دل نیست)

همین جا مکان درد و دله ---راحت باش دوست عزیزSmile

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ

منو چی میگید؟
به زور میبرنم عروسی ، میگم شما دست به دست هم دادید که به مهر ، کنکور منو کنید آباد
میگن یه شب هزارشب نمیشه !!!

میگم خاله جان بیخیال من ، درس دارم ، میگه : وااا ، میخوای یعنی ادامه تحصیل بدی؟ چه حوصله ای !

از اونور یه روز درمیون نوه ها میان ،
اسباب کشی کردم طبقه ی بالا ، نوه ها هم دنبال من دو .... : (
اینم شانسه من دارم ؟
اما خب ... به اندازه خودمون میخونیم ، ایشاله به اندازه خودمون هم نتیجه بگیریم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ

به این نتیجه رسیدم با برنامه زمانی پیش رفتن واسه من یکی که فایده ای نداره.. یکمش با خواب و مانشت و افکار آزار دهنده (موقعی که به قسمتای پیچیده کتاب میرسم) هدر میره یکم دیگشم با اتفاقای پیش بینی نشده و خستگیه ذهنو ... Confused
باید همش بشینم بخونم تا جبران وقتایی که از دستم میره بشه Angel
یعنی ممکنه من امسال تو یکی از دانشگاه های ارشد پذیرفته شم Undecided منو این همه خوشبختی محاله محاله محاااله ه ه Tongue

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ

تورو داشتن واسم خواب خیاله خیالهههههههه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - yagh67 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ

در مسائلی که ack نداده دلیل بر نبودن ack نیست بلکه دلیل بر ناچیز بودن آن است/.
اگر دقت داشته باشید در مسائلی که To استفاده می شود در سه مورد است
۱ توقف و انتظار
۲ تکرار انتخابی
۳ برگشت به عقب
که هر سه اگر در دیاگرام هایش نگاهی بیندازید میبینید بر اساس ack است. پس ack حتما وجود دارد ولی به دلیل ناچیز بودن نمی آورند