تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

راستی بچه ها...یه راه حل پیدا کردم واسه اینکه بشه صبح زود در ساعت دلخواه بیدار شد :
..
۱-بعد از کوک کردن گوشی آنرا در دور ترین نقطه ی اتاق میزاریم تا وقتی صداش در اومد مجبور بشیم برای قطع صداش یکمی فعالیت انجام بدیم . اینجوری از رخت خواب بیدار میشیم و دوباره خوابمون نمیبره!!!
۲- بعد از بلند شدن باید یه فعالیت بدنی سبک انجام بدیم مثل دوش گرفتن یا نون گرفتن!! ( البته ورزش نکنید چون بدن هنوز آماده نیست)
۳- شما کاملا ً بیدا شده اید..!!! :-p

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - azad_ahmadi - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من میخوام کتابها و مطالب خوبی که درمورد موفقیت میخونم رو اینجا هم بذارم
امیدوارم بتونه برا شما هم مفید باشه

دانلود کتاب قوانین جهانی موفقیت و ۱۲۰ قانون اساسی برایان تریسی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب Discovering Your Talents :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب Goals :

خیلی ممنون از لطف شما بابت قرار دادن این کتاب ها و مطالب زیبا؛ اما بهتر نیست بجای خوندن کتاب های درسی تا پایان کنکور و هزینه کردن زمان برای خوندن مطالب درسی، به ارزوی این باشیم که "برایان تریسی" تستای مدار منطقی رو برامون پاسخ بده ؟
درضمن جای این مطالب تو قسمت سرگرمی هاست نه اینجا.
موفق باشید.

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)**mahsa** نوشته شده توسط:  سلام

ثبت نام ارشد شروع شده یا تموم شد؟ Sad
کجا باید رفت برای ثبت نام؟

Huh

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeinab - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ

سلام. من باز سوالم رو اینجا میذارم لطفا جواب بدین. تشکر

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - شبگرد - ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ

بچه ها ۲۵درصد دوم مهندسی نرم افزار از کتاب پوران برای ازمون مهستان کدوم فصل ها میشه

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

یه امروزو اومدیم استراحت کنیم جمال آشپزخونه رو که دیدم دلم سوخت شروع کردم به آشپزخونه تکونی Big Grin اوه از کمر درد داشتم میمردم یکی نبود بگه مثلا امروز آفی خیر سرت.
دقت کردین گاهی چند ماه میشه نه خبری از عروسی هست نه جشن تولدی نه تفریحی اد همین الان که ما کنکور داریم تند تند ملت عروسی گرفتنشون گرفته از شانس هم خانواده عروس هم داماد دعوت کردنBig Grin
بعد از بوقی یه کنسرت دعوت شدم که این یکیو با شجاعت تمام رد میکنم ده ههههههه چه خبره این همه عامل هواس پرتی؟؟؟؟؟؟

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من میخوام کتابها و مطالب خوبی که درمورد موفقیت میخونم رو اینجا هم بذارم
امیدوارم بتونه برا شما هم مفید باشه

دانلود کتاب قوانین جهانی موفقیت و ۱۲۰ قانون اساسی برایان تریسی:

کتاب Discovering Your Talents :

کتاب Goals :

خیلی ممنون از لطف شما بابت قرار دادن این کتاب ها و مطالب زیبا؛ اما بهتر نیست بجای خوندن کتاب های درسی تا پایان کنکور و هزینه کردن زمان برای خوندن مطالب درسی، به ارزوی این باشیم که "برایان تریسی" تستای مدار منطقی رو برامون پاسخ بده ؟
درضمن جای این مطالب تو قسمت سرگرمی هاست نه اینجا.
موفق باشید.

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)**mahsa** نوشته شده توسط:  سلام

ثبت نام ارشد شروع شده یا تموم شد؟ Sad
کجا باید رفت برای ثبت نام؟

Huh

ای بابا نزنین تو ذوق دوستمون هدف کمک به روحیه بچه ها بوده دیگه. ولی سعی کنید زیاد درگیر این کتابا نشین به قول آزاد الان وقت خوندن کتابای درسیه Undecided

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_sardaari - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان به نظرتون این npda که برای این زبان نوشته شده درسته؟
من شک دارم چون راه حل راه حل خود کتاب لینز میگه به ازای a اول و دوم به حالت q1 میریم ولی اینجا در حالت q0 تمام aها تولید میشن.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

بچه ها تو سایت مهستان هرچی گشتم بودجه بندی آزمونا رو نذاشته کسی داره بهم بده؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ

امروز میخواستم هوش مصنوعی بخونم تازه کتابش گیرم اومده
اما هوا اونقد خوب بود که ما رو به سمت دریا کشوند ...
و ما همچنان اندر خم یک کوچه ایم ....

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  سلام دوستان به نظرتون این npda که برای این زبان نوشته شده درسته؟
من شک دارم چون راه حل راه حل خود کتاب لینز میگه به ازای a اول و دوم به حالت q1 میریم ولی اینجا در حالت q0 تمام aها تولید میشن.
چک نویس دم دستم نیست حل کنم...ولی سادس..شما فقط ببین به رشته ی aaabbbbbb میرسی یا نه...همین!!
ضمنا ً...
خواهش میکنم سوأل های درسی رو در تاپیک های درسی مطرح کنید...!!!
متشکرم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - shark - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  بچه ها تو سایت مهستان هرچی گشتم بودجه بندی آزمونا رو نذاشته کسی داره بهم بده؟

میتونید مستقیما از لینک زیر دانلود کنید. (برا کامپیوتره)

یا اگه ماله رشته های دیگه رم میخواین، میتونید از لینک زیر، رشته رو انتخاب کنید و فایل مربوطه رو دانلود کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ

Dodgy DodgyDodgy

دارم ساعتا و روزایی که تند تند میگذره و من اصلا نمی رسم به اجرای کامل برنامه ام چپ چپ نگاه میکنمExclamation

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ

ههه...قبلنا بهتر نگاه میکردی:دی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fars_ir - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  امروز میخواستم هوش مصنوعی بخونم تازه کتابش گیرم اومده
اما هوا اونقد خوب بود که ما رو به سمت دریا کشوند ...
و ما همچنان اندر خم یک کوچه ایم ....
ای ول دمت گرم،بازم شما که دریا دارید.من که باید بزنم به کوه،اونم از نوع زاگرسش....

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ

مثل اینکه اینجا ماهانی نداریم...
این همه میگن کافیست ماهانی شوید گوش نمیکنید
سطح آزمونش خیلی خوب بود. درسهای تخصصی یدوووونه سوال از سالهای قبل توش نبود. خوشم اومد. حالا به ما گفتن ساعت ۳ کارنامه حاضره. کلا سایت داون شده.
تخصصی ۴۰%.(شایدم بیشتر) سوالاش بینهایت سخت بود.
پایگاه ۶۱%
هوش ۷۷%
سیستم عامل ۷۷%
معماری ۶۱%

میتونست بهترم باشه مخصوصا تخصصی ها. با ۲۰ واحد درصد هام بد نبوده ها .دفعه بعد بهترم میشه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - شاپری - ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  راستی بچه ها...یه راه حل پیدا کردم واسه اینکه بشه صبح زود در ساعت دلخواه بیدار شد :
..
۱-بعد از کوک کردن گوشی آنرا در دور ترین نقطه ی اتاق میزاریم تا وقتی صداش در اومد مجبور بشیم برای قطع صداش یکمی فعالیت انجام بدیم . اینجوری از رخت خواب بیدار میشیم و دوباره خوابمون نمیبره!!!
۲- بعد از بلند شدن باید یه فعالیت بدنی سبک انجام بدیم مثل دوش گرفتن یا نون گرفتن!! ( البته ورزش نکنید چون بدن هنوز آماده نیست)
۳- شما کاملا ً بیدا شده اید..!!! :-p

من دقیقا همیشه موبایلمو دورتر میزارم که صیح بلند شم دنبالش بگردم تا خوابم بپرهBig Grin
وگرنه اگه نزدیکم باشه درجاااااااااااااااااا خاموش میکنمو جوری میخوابم انگار اول شبه Wink