تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  این مفهوم و زیرنویس عکساتونم لطف کنید بگید خانم شیدا---
انگلیش ما در این حده:
My Name is Khodam.I am Blackboard
Because Neymadio heartam Terak Khord

Big Grin اینگلیش شما همچینم بد نیستاااااااااااااااا Big Grin شکست نفسی می فرمایید Tongue
موفق باشیدBig Grin

هرچی تو چنتم بود در طبق اخلاص گذاشتم دیگه

مرسی ممنون لطف دارید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  بچه ها شمام با تست های OS مشکل دارین؟!
خودش نه ولی تستاش گیجم میکنن..

بلی داریم ... غصه نخور عادیه Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Helmaa - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ

سلام

دوستی بودن خیلی گله از خواب شون داشتن،شاید کم خون باشن،حالا اگر دکتر هم تشریف نمیبرید پیشنهاد میکنم پسته و شیره انگور میل کنید خیلی خوبه Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - آرتا - ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  بچه ها شمام با تست های OS مشکل دارین؟!

سلام پیام جان .
دقیقتر بگو کدوم فصلاش بیشتر تستاش رو مشکل داری که در حد توان راهنمایی کنم .

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

امشب عروسی نرفتم که درس بخونم. اما با یه نفر شدید بحثم شد! یکی نیست بگه شما که حتی یه دلگرمی ساده نمیدین واسه چی پشت پا میزنین؟
اومدم اینجا دیدم اینجا هم دعوا بوده.
از همین تریبون به تمام عالم اعلام میکنم سعی نکن جلوی منو یگیری خیلی وقته در مسیر موفقیتم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ

دوستان واسه هوش مصنوعی شما هم پوران میخونید؟
یا راسل خوندنش مهم و الزامیه؟

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  امشب عروسی نرفتم که درس بخونم. اما با یه نفر شدید بحثم شد! یکی نیست بگه شما که حتی یه دلگرمی ساده نمیدین واسه چی پشت پا میزنین؟
اومدم اینجا دیدم اینجا هم دعوا بوده.
از همین تریبون به تمام عالم اعلام میکنم سعی نکن جلوی منو یگیری خیلی وقته در مسیر موفقیتم

دقیقا همیشه همینه
تو اوجت بعضی افراد چیزایی میگن که ذهنت همش میره تو فرعیات :-(

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  دوستان واسه هوش مصنوعی شما هم پوران میخونید؟

پوران دقیقا متن راسل رو داره با نصری شیوا تر. نگران نباش چک کردم هیچی کم نداره. جز فصل برنامه ریزی که ظاهرا سوال ازش نیومده تا حالا

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  دوستان واسه هوش مصنوعی شما هم پوران میخونید؟

منم به دلیل حساسیتم به این درس هم پوران میخونم هم راسل اما پوران کفایت میکنه تا فصل ۴ رو کامل از روی راسل خوندم فقط موندم چرا ۱۰ صفحه آخر این فصل توی کتاب پوران نیست؟Exclamation یادمه یه سئوال تو امتحان پایان ترم دانشگاه از این ۱۰ صفحه مطرح شده بود

میگم بچه ها تو سایت سنجش تاکید کرده حتما عکستون رو امسال گرفته باشید حالا نمیشه همون عکس سال قبلو که ثبت نام کردم واسشون بفرستم؟Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ

بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ

اگر از روی پارسه میخونی ی نکته بهت بگم. دکتر حقیقت سعیش بر این بوده که تست هایی رو بیاره که راحت حل نشن . اکثرا وقتی تست ها رو میخونن میبینن هیچکدومو بلد نیستن. اصولا توی آی تی انقدر سخت سوال نمیاد. اما کامپیوتر سوالهایی در همین سطح یا حتی سخت تر داره متاسفانه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

پارسه ۲جلدی طبرسا---روون،جذاب،خلاصه و مفید

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - forouzan - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ

منم امروز مدار منطقی فصل مدارات ترکیبی را بدون تستاش خوندم.آخر فصلش کتاب پوران قبل تستا تمرین داره.لزومی داره اونا را هم حل کنم یا فقط تستا را بخونم کافیه؟
آخه تمریناش پاسخنامه نداره فقط سواله

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - tayebe68 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

کتابهای پارسه، کامل گفته همه چیزو

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - SHF - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ

سلام بچه ها
منابع من برای امسال اینهاست، اگه کسی ورژن جدیدشون رو داره یه تست بزنه آیا با این تاریخی که من دارم متفاوته یا نه؟
خیلی ممنونم.
ساختمان داده هادی یوسفی بهار ۱۳۸۹
مدار منطقی یوسفی تابستان ۱۳۹۰
معماری یوسفی بهار ۱۳۸۹
سیستم عامل موسوی پاییز ۱۳۸۸
پایگاه داده مقسمی ۱۳۸۸

خیلی ازتون ممنونم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ

سلام بچه ها دیروز داشتم سیستم از رو جزوه حقیقت میخوندم به یجایی رسیدم که نوشته بود
مسائل کلاسیکipc از کتاب خوانده شود.
مسئله ص ۱۲۳ دوبار در کنکور آمده است.
غذا خوردن فیلسوف ها :تولید کننده و مصرف کننده خیلی مهم است.
من اینارو ندارم...اگه کسی بتونه از رو کتابش مسایل و فیلسوف ها رو اسکن کنه بزاره...خیلی ممنون میشم.