تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  بچه ها شمام با تست های OS مشکل دارین؟!
خودش نه ولی تستاش گیجم میکنن..
اگر از روی پارسه میخونی ی نکته بهت بگم. دکتر حقیقت سعیش بر این بوده که تست هایی رو بیاره که راحت حل نشن . اکثرا وقتی تست ها رو میخونن میبینن هیچکدومو بلد نیستن. اصولا توی آی تی انقدر سخت سوال نمیاد. اما کامپیوتر سوالهایی در همین سطح یا حتی سخت تر داره متاسفانه

واسه منم سوالای پارسه خیلی سختن
اما شاید اگه وقت شه در کناره تستهاش،تستهای مقسمی رو بزنم

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

منم پوران میخونم واقعا عالیه
فقط فراموش نکنید که واسه مبانی مدیریته،پس رفتار سازمانی رو از چی میخونید؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  دوستان واسه هوش مصنوعی شما هم پوران میخونید؟
یا راسل خوندنش مهم و الزامیه؟

منم به دلیل حساسیتم به این درس هم پوران میخونم هم راسل اما پوران کفایت میکنه تا فصل ۴ رو کامل از روی راسل خوندم فقط موندم چرا ۱۰ صفحه آخر این فصل توی کتاب پوران نیست؟Exclamation یادمه یه سئوال تو امتحان پایان ترم دانشگاه از این ۱۰ صفحه مطرح شده بود

میگم بچه ها تو سایت سنجش تاکید کرده حتما عکستون رو امسال گرفته باشید حالا نمیشه همون عکس سال قبلو که ثبت نام کردم واسشون بفرستم؟Big Grin

SleepySleepy اصلاً اصرار نکن! وقتی رنجش گفته امسال یعنی امسال Big Grin ای خداااااا!!!! بابا این سنجش دیگه کیه؟! جونه من گفته عکس امسال؟؟؟!!!!!
ببین برو عکس بگیر مثل قضیه معدل نشه هااااا قبول می شی بعدش می فهمن عکست مال امسال نبوده اخراجت می کننااااااا....
از من گفتن.... من که فردا صبح میرم عکاسی! یه عکس دسته جمعی با بچه ها بندازیم Big Grin
ای خدا.....یعنی این همه سوتی ی ی تو این دفترچه بودااااا یکی که ایرانی نباشه و این دفترچه رو ببینه شاخ در میاره!!!!!
Tongue ما دیگه یه عمره با سنجش رفیق شدیم عادت داریم به سوتیاش.....
موفق باشید....

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیروز داشتم سیستم از رو جزوه حقیقت میخوندم به یجایی رسیدم که نوشته بود
مسائل کلاسیکipc از کتاب خوانده شود.
مسئله ص ۱۲۳ دوبار در کنکور آمده است.
غذا خوردن فیلسوف ها :تولید کننده و مصرف کننده خیلی مهم است.
من اینارو ندارم...اگه کسی بتونه از رو کتابش مسایل و فیلسوف ها رو اسکن کنه بزاره...خیلی ممنون میشم.

مگه کتاب چه سالیو میخونید؟ دکتر حقیقت که خوب توضیح دادن این مباحثو تو کتابشونExclamation

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  منم امروز مدار منطقی فصل مدارات ترکیبی را بدون تستاش خوندم.آخر فصلش کتاب پوران قبل تستا تمرین داره.لزومی داره اونا را هم حل کنم یا فقط تستا را بخونم کافیه؟
آخه تمریناش پاسخنامه نداره فقط سواله

تمریناتی که اورده شده تمرینات کتاب مانو هست.
تستهای این فصل رو خوب کار کنید تجزیه و تحلیل کنید.

Re: RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

پارسه ۲جلدی طبرسا---روون،جذاب،خلاصه و مفید

خلاصه؟؟! کجاس خلاصه اس؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  دوستان واسه هوش مصنوعی شما هم پوران میخونید؟
یا راسل خوندنش مهم و الزامیه؟

منم به دلیل حساسیتم به این درس هم پوران میخونم هم راسل اما پوران کفایت میکنه تا فصل ۴ رو کامل از روی راسل خوندم فقط موندم چرا ۱۰ صفحه آخر این فصل توی کتاب پوران نیست؟Exclamation یادمه یه سئوال تو امتحان پایان ترم دانشگاه از این ۱۰ صفحه مطرح شده بود

میگم بچه ها تو سایت سنجش تاکید کرده حتما عکستون رو امسال گرفته باشید حالا نمیشه همون عکس سال قبلو که ثبت نام کردم واسشون بفرستم؟Big Grin

SleepySleepy اصلاً اصرار نکن! وقتی رنجش گفته امسال یعنی امسال Big Grin ای خداااااا!!!! بابا این سنجش دیگه کیه؟! جونه من گفته عکس امسال؟؟؟!!!!!
ببین برو عکس بگیر مثل قضیه معدل نشه هااااا قبول می شی بعدش می فهمن عکست مال امسال نبوده اخراجت می کننااااااا....
از من گفتن.... من که فردا صبح میرم عکاسی! یه عکس دسته جمعی با بچه ها بندازیم Big Grin
ای خدا.....یعنی این همه سوتی ی ی تو این دفترچه بودااااا یکی که ایرانی نباشه و این دفترچه رو ببینه شاخ در میاره!!!!!
Tongue ما دیگه یه عمره با سنجش رفیق شدیم عادت داریم به سوتیاش.....
موفق باشید....

آره بابا تو سایت موقع ارسال عکس اون نکات بامزه رو بخونTongue آخه مگه ما از اینم بزرگتر میشیم که عکس نو میخوانBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیروز داشتم سیستم از رو جزوه حقیقت میخوندم به یجایی رسیدم که نوشته بود
من اینارو ندارم...اگه کسی بتونه از رو کتابش مسایل و فیلسوف ها رو اسکن کنه بزاره...خیلی ممنون میشم.

مگه کتاب چه سالیو میخونید؟ دکتر حقیقت که خوب توضیح دادن این مباحثو تو کتابشونExclamation

من جزوه کنکورش رو دارم....کتابش نیس
جزوه ی من خلاصه ی کتابش هست...برای اموزشگاهشه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

خلاصه؟؟! کجاس خلاصه اس؟

همه جاش --مطالب مهم رو خوب گفته ---اضافه چیزی نگفته ---راضیم از هر ۲جلدش --Smile

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ

مدیریت پارسه ندارم Sad
این خیلی بم ضربه میزنه ؟
آخه شنیدم حجمش زیاده و اینکه با خوندن رابینز و جلد ۱ پوران میشه مدیریت رو جمع بندی کرد با یه درصد خوب

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیروز داشتم سیستم از رو جزوه حقیقت میخوندم به یجایی رسیدم که نوشته بود

من جزوه کنکورش رو دارم....کتابش نیس
جزوه ی من خلاصه ی کتابش هست...برای اموزشگاهشه

من که نمیدونم چقدر خلاصه ست جزوه شما اما به نظرم حیف این کتابه که اونقدر خلاصه بشه که مباحث به این مهمی توش نباشه. اسکنر ندارم که واستون بفرستم اما کاش کتابشو گیر میاوردین

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها دیروز داشتم سیستم از رو جزوه حقیقت میخوندم به یجایی رسیدم که نوشته بود

من فردا عکس میگیرم میزارم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  

خلاصه؟؟! کجاس خلاصه اس؟

همه جاش --مطالب مهم رو خوب گفته ---اضافه چیزی نگفته ---راضیم از هر ۲جلدش --Smile

از بس بچه ها نالیدن از کتاب پارسه من از اینکه نمیخوام مدیریتو بخونم خیلی مشعوفمBig Grin

شما ماشالله خیلی قدرین که این کتاب به چشمتون نمیادTongue هرچند من واقعا نمیدونم چه جور کتابیه لطفا از حرفم کسی چیزی برداشت نکنه شوخی بود

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  [quote='fatemenp' pid='141505' dateline='1351960843']
بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟
از بس بچه ها نالیدن از کتاب پارسه من از اینکه نمیخوام مدیریتو بخونم خیلی مشعوفمBig Grin
شما ماشالله خیلی قدرین که این کتاب به چشمتون نمیادTongue هرچند من واقعا نمیدونم چه جور کتابیه لطفا از حرفم کسی چیزی برداشت نکنه شوخی بود
نه بابا --من درس خوندنی خ دوس دارم ---بچه ها نخوندن فکرکنم --از رو قطرش نظر میدن---وگرنه خ باحاله

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  

من فردا عکس میگیرم میزارم

مرسی داداHeart

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  مدیریت پارسه ندارم Sad
این خیلی بم ضربه میزنه ؟
آخه شنیدم حجمش زیاده و اینکه با خوندن رابینز و جلد ۱ پوران میشه مدیریت رو جمع بندی کرد با یه درصد خوب

منم پوران و رابینز میخونم
انجمن رو گشتم به این نتیجه رسیدم
اما پوران کامله