تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ

ظاهرا ً سازمان سنجش سرکار گذاشته ....نمی دونسته همه شاغلن...Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ۸Operation - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  از روی کتاب ارسطو خلیلی میخونی؟ این کتابو میتونی با پوران واسم مقایسه کنی؟ واسه جواب سوالت به اینجا سر بزن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله من هوش رو از کتاب ارسطو خلیلی فر می خونم.راستش من کتاب پوران رو ندارم که براتون مقایسه کنم.ولی می خوام بدونم اگه پوران تست های خوبی داره برم بخرمش؟Blush

تست زیاد داره میتونی قبل از خرید نگاش کنی

پوران خیلی خلاصه هستش!کتاب خلیلی فر کامل تره!تست های پوران و خلیلی فر عین همن اما خلیلی فر کاملا پاسخ ها رو مو به مو توضیح داده!
همگی موفق و پرانرژی باشید...Undecided

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام برا فصل فرایندهای همکار صداهای فقط اون قسمت دکتر حقیقت رو گوش کنم
کسی از بچه ها میدونه باید چه قسمتی رو ازش داونلود کنم؟
برو سایت yademaneh بعد اونجا هم صدای دکتر و هم جزوه ی همگام با صداشون هست. اول جزوه رو دانلود کن ببین از کجا شروع میشه این بخشش. تا جایی که من میدونم جلسه ۶ تا ۸ بود.

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه ها کمک...یه سوأل فوری
من الآن ترم آخر کارشناسیم
باید تیک معدل ۰ تا ۴ رو بزنم؟؟

فکر میکنم این نمره مریوط به بروبکس طلبه باشه. ما نباید بزنیمش اگه طلبه نیستیم. Big Grin

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ظاهرا ً سازمان سنجش سرکار گذاشته ....نمی دونسته همه شاغلن...Big Grin

جالبه که سازمان سنجش گزینه ای برای افراد بیکار نداره. (یه سایر داره که معنیش این میشه که سایر شغل هارو داری. نه اینکه بیکار باشی). دو حالت وجود داره :
۱ یا تو ایران بیکار نداریم
۲ بیکار نباید ارشد شرکت کنه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - arichoana - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

عکس رو با وبکم گرفتم واسه ثبت نام البته یه سری ویرایش ها کردم روش که پشتش صاف باشه و صورتم واضح باشه ولی تابلوه که عکس اسکن شده نیست به نظرتون گیر نمیدن که چون دیگه نمیتونم عکسمو ویرایش کنم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - kati - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  از روی کتاب ارسطو خلیلی میخونی؟ این کتابو میتونی با پوران واسم مقایسه کنی؟ واسه جواب سوالت به اینجا سر بزن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله من هوش رو از کتاب ارسطو خلیلی فر می خونم.راستش من کتاب پوران رو ندارم که براتون مقایسه کنم.ولی می خوام بدونم اگه پوران تست های خوبی داره برم بخرمش؟Blush

تست زیاد داره میتونی قبل از خرید نگاش کنی

پوران خیلی خلاصه هستش!کتاب خلیلی فر کامل تره!تست های پوران و خلیلی فر عین همن اما خلیلی فر کاملا پاسخ ها رو مو به مو توضیح داده!
همگی موفق و پرانرژی باشید...Undecided

ممنون از راهنمایی هاتون دوستای گلمBlush

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Payam92 - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)arichoana نوشته شده توسط:  عکس رو با وبکم گرفتم واسه ثبت نام البته یه سری ویرایش ها کردم روش که پشتش صاف باشه و صورتم واضح باشه ولی تابلوه که عکس اسکن شده نیست به نظرتون گیر نمیدن که چون دیگه نمیتونم عکسمو ویرایش کنم
نه فکر نکنم زیاد سخت نگیر و فکرتو مشغول نکن . روز کنکور کارت ملیتو باخودت ببر حله.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zer0ne - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان
یه سوالی راجع به ثبت نام داشتم
واسه تاریخ اخذ مدرک کارشناسی من الان فقط پروژم با کارآموزیم مونده که باید تا ۱۰ ام تحویلشون بدم اینجا اگه زمان اخذ مدرک رو بزنم ۹۲/۶ مشکلی که پیش نمیاد؟ چون نمیدونم کی مدرکم به دستم میرسه و نمیخوام تا زمان اعاتم نتایج برم سربازی!
واسه کد وظیفه هم بزنم ۶ دیگه نه؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - skygirl_00 - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ

سلام
یکی از دوستام یادش رفت غیر انتفاعی ثبت نام کنه و انگار زود همه اطلاعاتو وارد کرد و ندید. میشه بعدا کاری کرد؟ ویرایش اطلاعات کی هست! البته من هنوز ثبت نام نکردم و نمیدونم.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - MSZ - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نه تیک اونو نباید بزنین...
اون تیک مال چیه؟؟

بعضی ها ممکنه از جایی فارغ التحصیل شده باشن که نمره معدلشون (یا همون GPA) بصورت ۰ تا ۴ باشه. مثلا کسی که تو یه دانشگاه خارجی لیسانس گرفته و به هر دلیلی میخواد داخل ایران ارشد بخونه و کنکور سازمان سنجش رو ثبت نام میکنه.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ

بچه ها من آخر فصل ۲گسستم از کتاب پوران, فصل ۳ رو نگاه کردم به نظرم سخت بود!!!
نظرون راجع به فصل ۳ چیه ؟؟؟
حذفش کنم ؟؟؟

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ

بچه ها در این مدت باقیمونده قسط دارید چیکار کنید؟Big GrinTongue

[تصویر:  141749_1_1379088121.jpg]

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam.raz - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

سلام و خسته نباشید به دوستان
امروز بالاخره تونستم clrs رو از یه کتابخونه گیر بیارم
البته نشر خوارزمی
شنیدم ترجمش جالب نیست ولی کاچی بهتر از هیچی!Smile
فقط ترجمش کامله که؟ آره ؟ آخه یه جلد بیشتر نیست

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeitun - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه سوالی راجع به ثبت نام داشتم
واسه تاریخ اخذ مدرک کارشناسی من الان فقط پروژم با کارآموزیم مونده که باید تا ۱۰ ام تحویلشون بدم اینجا اگه زمان اخذ مدرک رو بزنم ۹۲/۶ مشکلی که پیش نمیاد؟ چون نمیدونم کی مدرکم به دستم میرسه و نمیخوام تا زمان اعاتم نتایج برم سربازی!
واسه کد وظیفه هم بزنم ۶ دیگه نه؟

من شهریور امسال درسم تموم شد باید می زدم ۹۲/۶؟
من زدم ۹۱/۶ واسم مشکل پیش میاد؟Confused

مدرکتونو واسه چه تاریخی می دن؟ اگه به تاریخ نیم سال اول می دن مشکل پیش میاد.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - آرتا - ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  امروز تستای فصل ۳ (حقیقت) دیدم خلاصه کلی شاکی شدم ۱۰ تا زدم ۱۱ تا غلط!!
نظرت چیه؟؟

سلام ببخشید یه کم دیر جواب دادم.

پیام جان مشکل از تو نیست که نمیتونی تست ها رو خوب بزنی بلکه کتاب حقیقت کلا سیستمش همینه. اگه که کتاب های مقسمی یا حدودی هم پوران رو ببینی مثلا راجب همین مبحث زمانبندی توی خود درسنامه همه فرمول ها رو با مثال توضیح دادن . من واسه کاردانی به کارشناسی مقسمی و فهیمی رو قبلا خوندم و با این الگوریتم ها آشنایی داشتم. امسال که داشتم حقیقت رو میخوندم واسه ارشد همین فصل سه رو که می خوندم خیلی واسم جالب بود که چرا حقیقت هیچی به فرمول های زمانبندی یا مثلا حتی یه مثال هم از الگوریتم های زمانبندی نزده وقتی به تستاش رسیدم دیدم بله کلا حقیقت نصف بیشتر نکته ها رو داره توی تستا میگه . واسه همینه که وقتی میری روی تستا کلا واست ناآشنا هستن یا حداقل ضریب اشتباهات زیاده .
قبلا توی یکی از پستام یه راهنمایی در مورد این جریان حالا خصوصا فصل چهار داشتم که دوباره اینجا یه قسمتش رو تکرار میکنم :

اگه نگاه کنی کتاب حقیقت اول تست های کنکور رو حل کرده بعدش رفته سراغ تست های تالیفی خودش. اگه از اول بری سراغ تست های کنکوری چون یهو تست های خفنی در مورد مبحث مربوطه میبینی مث خودم به مشکل بر میخوری (چون هنوز واقعا ما نصف نکته های کتاب رو نخوندیم و باید توی همین تست ها دنبالشون بگردیم).
پس بهتره اول تست های تالیفی رو بزنی بعد بری سراغ کنکوریهاش . چون آقای حقیقت توی تست های تالیفی مرحله به مرحله شما رو واسه تست های سخت آماده میکنه آخر تست های تالیفیش که کپی تست های کنکوره. بعدش که بری سراغ تست های کنکوری حداقل مزیتش اینه که قدرت تحلیلت نسبت به تستای کنکور بالا میره.

یه نکته ای رو که یادم رفت راجب سیستم عامل بهش اشاره کنم واسه بچه هایی که پشتکار دارن و میخوان کتاب ها رو با استدلال بخونن و نه فقط سطحی و حفظی اینه که : وقتی مطلب رو از کتاب ها میخونی در نگاه اول فک میکنی که مطلب رو کاملا مسلط شدی و واقعا با توجه به کتاب های که ما داریم به عنوان منبع کنکوری مث حقیقت یا موسوی این حسی که داریم اشتباه نیست . یعنی کسی که درسنامه رو به طور کامل و مفهومی یاد بگیره خب واقعا کار ایده آل رو انجام داده . باز تکرار میکنم روی صحبت من با بچه هایی هست که میخوان واقعا استدلالی کتاب ها رو بخونن هستش. کافیه که فقط یه لحظه دیدی بالاتر از سطح کتاب کنکوری به مطلب داشته باشی اگه بخوام دقیق تر بگم یه لحظ سطح درکتون رو از مطلب بالاتر از سطح کتاب ببینید اینجاست که به تناقضات کتاب پی میبرید وقتی که دو سه صفحه کتاب رو نگاه میکنی کاملا پارادوکس رو توی مطالب مرتبط به هم میبینی . بزارید چند تا بخش از کتاب رو بگم واستون که اگه خواستید پیام بدین که در مورد تناقضات کتاب توی این مباحث توضیح بدم :
۱/ وقفه های سنکرون / آسنکرون
۲/ فرآیندهای سبک وزن
۳/ تاثیر نخ ها بر روی حافظه کش
۴/ ارتباط نخ های سطح کاربر و هسته

حالا شاید بپرسید که راه حل این تناقضات چیه :
الف) کافیه که یه مقاله ی زبان اصلیه چند صفحه ای درموردش توی نت گیر بیاری از سایت های مختلف میشه گیر آورد (دانشگاهای معتبر/شرکت های فعال سیستم عامل) . کاملا تناقضات کتاب واستون رفع میشه چون شما به مبحث واقعی و به مثال عینی مبحث دسترسی داری.

ب)اگه دوستی (مانشتی) ، هم کلاسی ، کسی هست که باهاش میخونید حتما بشینید با هم مطالب رو بحث و تجزیه تحلیل کنید این جوری خیلی بهتر مطلب رو درک میکنید (این درس خیلی از مباحثش فرمولی یا اثباتی نیست که با یه فرمول بتونی کلا بحث رو جمعش کنی) و میتونید توی بحث ها به دلیل هایی فراتر از کتاب برسی، فقط باید بحث ها سطحی نباشه و استدلالی و مفهومی بحث بشه.

وقتی یکی از این دو روش رو انجام دادین اینجاست که پی میبری که چرا کتاب های ما اینقدر فرمالیته مباحث رو توضیح میدن و وقتی توی تست ها نگاه میکنیم همش ابهام وجود داره توی جوابهای اساتید و یا خود ما خیلی از سوال ها رو درعین اینکه مطلبش رو بلدیم ولی به راحتی اشتباه میزنیم و بعدش احتمالا قبول هم نداریم که گزینه ی ما اشتباست. Angel Wink

موفق باشید HeartHeartHeart

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 14 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  ۱ یا تو ایران بیکار نداریم
۲ بیکار نباید ارشد شرکت کنه Big Grin
به گفته ی دکتر محمود گزینه ی ۱////////////خخخخخخخخخخخخخخخخ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها در این مدت باقیمونده قسط دارید چیکار کنید؟Big GrinTongue
مترجم از اونا بوده که دیکته رو با تک ماده قبول میشده!!!...Big Grin