تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - deh-ab - 14 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
داشتم پست ها را میخوندم دیدم بچه ها درباره کتاب مدیریت سوال دارن دوستان من عاشق مدیریت هستم به خاطر همین هم کتاب رابینز هم مبانی رفتار هم مبانی مدیریت را خودم الان دور دومم /....

نظر من اینه فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز را بخونید کفایت میکنه میتونم با صد در صد اطمینان ،بهتون بگم اگر ریتم سوالات همین جوری باشه و شما این کتاب را خوب بخونید حتما ۱۰۰ درصد میزنید/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...
منم کتاب رابینز و دیدم و با یک نگاه متوجه شدم اکثر سوالات ۹۱ از کتاب رابینز اومده و میخواستم برای امسال فقط رابینز بخونم ولی وقتی تمام تستهای ۴ سال اخیرو بررسی کردم به یه نکته جالب بر خوردم.اولا در چند سال اخیر گویا گروه طراحان سوالات مدیریت تغیری نکرده (بر اساس نوع تست ها میشه حدس زد) ولی این افراد شیوه های جالبی برای تست طرح کردن در هر سال دارن (یعنی از قانون عدم پیش بینی پذیر بودن به خوبی استفاده میکنن )یعنی اگه شما قبل از کنکور ۹۰ از یه ادم کنکوری میپرسیدی واسه مدیریت چی بخونم با توجه به اومدن سوالات زیاد از رابینز میگفت کتاب رابینز چون سال ۸۹ رو هم نگاه کنید میبینید مثل ۹۱ از رابینزه ولی سال ۹۰ اگه رابینز خونده بودی و میرفتی سر جلسه باید گریه میکردی چون تنها یک تست رو پوشش میداد و اونم مال مبحثی که تو هر کتاب مدیریتی هست.یعنی به معنای واقعی بیچاره میشدی منم خیلی دوست داشتم فقط کتاب رابینز و بخونم اونجوری خیلی راحتتر بود ولی با سابقه بد طراح سوال ریسک نکردم و تصمیم گرفتم رو بیارم به کتاب مدرسان با اون حجم زیادش چون با بررسی من در هر سالی چه ۹۰ چه ۹۱ و چه سالای قبل تا یه درصد خوبو قشنگ ساپورت میکنه ولی خوب حجمش زیاده ولی از نظر دیگه خوندن مدیریت به خاطر ماهیت حفظیش سریع تره.(نکته من فقط مدرسانو بررسی کردم ولی حدس میزنم کتابای کامل دیگه مثل پارسه یا پوران هم همینجوری باشن) این کل اطلاعات من بود که تو بررسی کامل تست های مدیریت بدست آوردم اگه خودتون هم بررسی کنید به این نتیجه میرسید.امیدوارم دوستان دیگه هم اگه تجربه های این چنینی برای درسای دیگه دارن اینجا مطرح کنن و دیگران استفاده کنن.یادتون باشه آدم ها وقتی به دیگران کمک میکنن (حتی رقیباشون) به قول اون جمله زیبای مجله موفقیت یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی جواب خوبیشونو میده.امیدوارم همتون جواب تلاشاتونو بگیرید.موفق باشید.

با سلام:
دوست عزیز تمام سوالات ۹۰ هم از رابینزه شما کتابا خوندی یا نه ؟؟؟
من هردو جلد را خوندم همه تستا (منظورم کنکور هست رابینز تست نداره)هم حل کردم:
سوال اول ۹۰ صفحه ۱۹ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال دوم صفحه ۱۳۹ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال سوم صفحه ۸۷ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال پنجم صفحه۱۹۱ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال شش هم صفحه ۲۲۲ و ۲۲۳ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال ۴ هم حتما هست من نتونستم پیدا کنم/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...

سوالا از رفتار سازمانی هم اومده یا همش از مبانی مدیریت؟؟

به نظر من این دو کتاب تقریبا یکی هستن البته مبانی مدیریت مطالبش خیلی مفیدتره واکثرا هم از اون سوال میاد/...
منم خودم اول رفتار سازمانی خوندم پشیمون نیستم ولی شما حتما مبانی مدیریت بخونید خیلی مفیدتر و کاملتره /...

مشخصات کامل کتاب:
مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد

اینم لینک خرید کتاب/...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mos_hos - 14 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  عالی خوندید!! می گید خوب خوندید Huh
تو مدت تقریبا ۴۰ روز ۶ تا کتابو خوندید؟حالا چطور خوندید؟
تازه ۳ تا دیگشم دارید تموم میکنید!!!
و روزایی که نخوندیدم ۸ روز بوده پس میشه کمتر از ۴۰ روز اینارو خوندید. خیلی عالیه. من حساب روزایی که خوندم میتونم بگم چون کم هستن اگه نخونده ها رو بگم که ....

آفرین به این پشتکار...

وای خدا کافیه من زیاد جنبه ندارماااااااا!!!! مرسی بچه ها.ولی به نظر خودم خیلی کم خوندم آخه من کتابای مرجع رو نمی خونم و فقط کتابای کنکوری رو می خونم و عقیده من اینه که اگه همین کتابا رو تسلط کامل داشته باشم بهتر از اینه که کتابای مرجع رو هم بخونم ولی به هیچکدوم تسلط نداشته باشم.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - hosnieh - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  کسی اینجا سنجش نمی ده ؟ چرا پاسخ هارو نمی زنه ما ببینیم حوابها چی بوده ؟

کارنامه اولیه رو زده سنجش، لینک دریافت پاسخنامه هم داخل صفحه کارنامه است. البته من که زدم فقط پاسخنامه مشترکا بود، تخصصی نبود.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  
نقل قول: من شهریور امسال درسم تموم شد باید می زدم ۹۲/۶؟
من زدم ۹۱/۶ واسم مشکل پیش میاد؟Confused

مدرکتونو واسه چه تاریخی می دن؟ اگه به تاریخ نیم سال اول می دن مشکل پیش میاد.
مدرکمو دقیقا نمیدونم کی میدن!
الان هم که فرصتی نمونده واسه ثبت نام چیکار کنم
بچه های پشت کنکوری البته از جنس آقا راهنمایی کنین
راستی اگه مدرکمو واسه نیم سال اول بدن شما مطمئنی مشکلی پیش میاد اگه بزنم ۹۲/۶؟
دوستان پشت کنکوری کد وظیفه خدمت رو چی زدین؟
لطفا راهنمایی کنین
شما اگر آخرین واحدی که گرفتی تابستون امسال بوده، ۶ /۹۱ فارغ التحصیل شدی. حتی اگر ۶ ماه دیگه آخرین نمرتو گرفته باشی. ملاک واحد داشتن توی ترمه نه اینکه وقتی که مدرکتو دستت میدن. تاریخ رو اشتباه بزنی واست مشکل پیش میاد. ضمنا معافیت تحصیلی ظاهرا یک ساله و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت. هرچند داخل دفترچه ۶ ماه نوشته ولی یکی از دوستانی که خودش مشکل داشت و پیگیری کرد ظاهرا به این نتیجه رسید که دفترچه ی سال قبل رو تغییر ندادند و همون ۶ ماه نوشته. میتونید تماس بگیرید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeitun - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  

لطفا راهنمایی کنین

مطمئن نیستم اما بهونه دستشون ندید بهتره. آخه هی تو دفترچه نوشته صادقانه پر کنین، الکی نگین. از این حرفا
البته تنها تهدید جدی دفترچه اینه که اگه معدل واقعی نباشه و قبول بشی از ثبت نام محروم می شی. درباره بقیه چیز ها به طور جدی تهدید نکرده فقط گفته صادقانه جواب بدین.
الان پنج واحد دارین واسه فارغ التحصیلی دیگه درسته؟ پس فارغ التحصیل بهمن ماه میشین با این پنج واحد ۱۱/۹۱

راجع به کد نظام وظیفه هم من چیزی نمی دونم Huh

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mos_hos - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ

بچه ها به سوتی سنجش تو صفحه ویرایش اطلاعات ثبت نام توجه کردین:
توجه ویژه : حداقل ۳ مرتبه قادر به ویرایش اطلاعات ثبت نامی هستید !!!!!!!!
کمتر از ۳ مرتبه نمیشه اصرار نکنید!!!!Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - رعنا - ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

سلام و خسته نباشید به همگی بچه های عزیز
خواستم بگم منم هستم(با توکل به خدا دارم سعیمو می کنم و ادامه میدم)
به امید موفقیت ...

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeitun - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  

لطفا راهنمایی کنین
شما اگر آخرین واحدی که گرفتی تابستون امسال بوده، ۶ /۹۱ فارغ التحصیل شدی. حتی اگر ۶ ماه دیگه آخرین نمرتو گرفته باشی. ملاک واحد داشتن توی ترمه نه اینکه وقتی که مدرکتو دستت میدن. تاریخ رو اشتباه بزنی واست مشکل پیش میاد. ضمنا معافیت تحصیلی ظاهرا یک ساله و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت. هرچند داخل دفترچه ۶ ماه نوشته ولی یکی از دوستانی که خودش مشکل داشت و پیگیری کرد ظاهرا به این نتیجه رسید که دفترچه ی سال قبل رو تغییر ندادند و همون ۶ ماه نوشته. میتونید تماس بگیرید.

خب آخرین واحدم تابستون امسال بوده. ولی فعلا مدرک ندارم. گفتم آذر ماه برم واسه کارهای فارغ التحصیلی
پس ۶/۹۱ درسته دیگه؟
الان احساس اینایی رو دارم که هی خنگ بازی در میارن Confused

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mos_hos - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

یه مدت بود صبحا خواب میموندم و بلاخره چارشو پیدا کردم!
چند روزه alarm گوشیمو عوض کردم یه صدای وحشتناک روش گذاشتم صبح وقتی زنگ میزنه تا مرزه سکته میرم!!!!
امتحان کنید حتما جواب میده

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  یه مدت بود صبحا خواب میموندم و بلاخره چارشو پیدا کردم!
چند روزه alarm گوشیمو عوض کردم یه صدای وحشتناک روش گذاشتم صبح وقتی زنگ میزنه تا مرزه سکته میرم!!!!
امتحان کنید حتما جواب میده
چی جواب میده؟ بیدار شدن یا سکته؟ Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ

من ترم بهمن پروژه برداشتم و شهریور دفاع کردم.

حالا تاریخ فارغ التحصیلی رو بزنم ۶/۹۱ یا ۴/۹۱؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zer0ne - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ق.ظ

[quote='asusx59sr' pid='141806' dateline='1352059613']
[quote]
[/quote]
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردین
من در واقع این واحدارو واسه ترم قبل تابستون برداشتم و از دانشگاه واسه همه دانشجوها واسه تحویل پروژه تا ۹۱/۱۰ فرصت دادن بنابه گفته شما اگه من تاریخ آخرین واحدی که گرفتم اونوقت حتی نمیتونم بزنم ۹۱/۶ چون من ترم تابستونی نداشتم و ۸ ترمه تموم کردم حالا موندم کدوم تاریخ رو بزنم! بهمون تو اون اطلاعیه ای که استاد مسئول پروژه ها داده بود گفته بود دانشجویانی که میخوان زودتر فارغ التحصیل شن میتونن زودتر از زمان مقرر پروژه هاشون رو تحوبل بدن من از این جملش اینطور برداشت میکنم که انگار آخرین نمره که قرار داده شه اون موقع زمان فارغ التحصیلیمون هست! نظر شما چیه؟
یه سوال هم راجع به معدل داشتم الان معدلم ۱۷/۰۱ هست ممکنه با دادن نمره های ۵ واحد کم یا زیاد شه من همون ۱۷/۰۱ رو بزنم اگه خدای نکرده کم شه یه موقع گیر ندن؟
راستی نگفتین کد نظام وظیفه رو چی بزنم ۶ رو بزنم یا چی؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeitun - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ق.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  [quote='asusx59sr' pid='141806' dateline='1352059613']
نقل قول: شما اگر آخرین واحدی که گرفتی تابستون امسال بوده، ۶ /۹۱ فارغ التحصیل شدی. حتی اگر ۶ ماه دیگه آخرین نمرتو گرفته باشی. ملاک واحد داشتن توی ترمه نه اینکه وقتی که مدرکتو دستت میدن. تاریخ رو اشتباه بزنی واست مشکل پیش میاد. ضمنا معافیت تحصیلی ظاهرا یک ساله و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت. هرچند داخل دفترچه ۶ ماه نوشته ولی یکی از دوستانی که خودش مشکل داشت و پیگیری کرد ظاهرا به این نتیجه رسید که دفترچه ی سال قبل رو تغییر ندادند و همون ۶ ماه نوشته. میتونید تماس بگیرید.
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردین
من در واقع این واحدارو واسه ترم قبل تابستون برداشتم و از دانشگاه واسه همه دانشجوها واسه تحویل پروژه تا ۹۱/۱۰ فرصت دادن بنابه گفته شما اگه من تاریخ آخرین واحدی که گرفتم اونوقت حتی نمیتونم بزنم ۹۱/۶ چون من ترم تابستونی نداشتم و ۸ ترمه تموم کردم حالا موندم کدوم تاریخ رو بزنم! بهمون تو اون اطلاعیه ای که استاد مسئول پروژه ها داده بود گفته بود دانشجویانی که میخوان زودتر فارغ التحصیل شن میتونن زودتر از زمان مقرر پروژه هاشون رو تحوبل بدن من از این جملش اینطور برداشت میکنم که انگار آخرین نمره که قرار داده شه اون موقع زمان فارغ التحصیلیمون هست! نظر شما چیه؟
یه سوال هم راجع به معدل داشتم الان معدلم ۱۷/۰۱ هست ممکنه با دادن نمره های ۵ واحد کم یا زیاد شه من همون ۱۷/۰۱ رو بزنم اگه خدای نکرده کم شه یه موقع گیر ندن؟
راستی نگفتین کد نظام وظیفه رو چی بزنم ۶ رو بزنم یا چی؟

من چرا فک می کردم چند خط اول این جوابه من بوده؟Dodgy
نبود یعنی؟Wink

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ق.ظ

داشتم از کتاب حقیقت تست سیستم عامل میزدم.

تستهای سراسری رو زدم رسیدم به آزاد.

احساس میکنم تستها برای معلولین ذهنی طراحی شدهBig Grin چرا اینقدر آسونه؟!

ولی خیلی کیف میده تست آزاد رو بزنی. همش درست میزنی کلی خوشحال میشیTongue

اما جدا از شوخی، به نظرتون لازمه تستهای آزاد رو هم بزنیم؟ اگه لازمه چه درسهایی؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ali007 - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ق.ظ

[quote='zer0ne' pid='141832' dateline='1352074131']
[quote='asusx59sr' pid='141806' dateline='1352059613']
[quote]

[/quote]

منم نمره کارآموزی که تابستون گرفتم وارد نشده احتمالا دو هفته دیگه وارد میشه اگه وارد شه معدلم بالا میره ...به نظر شما چکار باید کنم همین معدل فعلیمو وارد کنم؟