تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - nader618 - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان.راستش من دارم برای هوش می خونم تا حالا معماری گسسته هوش ساختمان نظریه و مدار رو خوندم.اما از محاسبات عددی هیچی نمیدونم و تاحالا هم نگاش نکردم.خواستم بدونم چطور درسیه میشه خوندش یا وقتمو حدر ندم.آخه ریاضیم ضعیفه.ریاضی مهندسی رو هم کنار گذاشتم.توروخدا راهنمایی کنید....

شما تا حالا درسای به نسبت سختر را خوندی.محاسبات پیش اونا چیزی نیست.حتما میتونی بخونی درس راحتیه.خیلی شیرینه.چون تا حالا نخوندیش چنین احساسی داری.پورانم خیلی خوب توضیحش داده.میتونی یادش بگیری موفق باشی

ممنون از دوستانی که جواب دادن.من کتاب محاسبات پوران رو دارم کتاب دکتر قلی زاده رو هم گرفتم.پوران انگار خیلی خلاصه گفته آخه ۱۲۰ صفحه هست.اما کتاب دکتر قلی زاده ۳۰۰ صفحه.به نظرتون کدوم رو بخونم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - talash - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

سلام.بچه ها یه سوال دارم.من که میخوام ۳ تا کارت اعتباری برا کنکوربگیرم.(اصلی-شناور-غیرانتفاعی) چه جوری باید از این سایت سنجش بخرم؟
چرا نمیشه هر ۳ تاشو با هم خرید؟
باید ۲ بار خرید کنم؟
یعنی یکدفعه کارت اصلی یا شناور رو انتخاب کنم و تعدادشو بزنم ۲تا و یکبار دیگه دوباره وارد شم کارت غیرانتفاعی رو بخرم؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها یه سوال دارم.من که میخوام ۳ تا کارت اعتباری برا کنکوربگیرم.(اصلی-شناور-غیرانتفاعی) چه جوری باید از این سایت سنجش بخرم؟
باید ۲ بار خرید کنم؟
یعنی یکدفعه کارت اصلی یا شناور رو انتخاب کنم و تعدادشو بزنم ۲تا و یکبار دیگه دوباره وارد شم کارت غیرانتفاعی رو بخرم؟

بخاطر اینکه از radio button در طراحی استفاده شده و خاصیتش اینه فقط یکی هر بار انتخاب بشهBig Grin

جدا از شوخی فکر کنم بخاطر اینکه اشتباها کسی خرید اضافه انجام نده اینجور گذاشتن و فقط دست خریدار رو واسه تعداد باز گذاشته Shy

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ

سلام بچه ها

چطور پیش میرین؟
نمیدونم چرا وقتی نرم میخونم انرژیم زود ته میکشه؟ از روی پوران میخونم کلی نکته داره هر صفحه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - moha - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  به نظر من این دو کتاب تقریبا یکی هستن البته مبانی مدیریت مطالبش خیلی مفیدتره واکثرا هم از اون سوال میاد/...
منم خودم اول رفتار سازمانی خوندم پشیمون نیستم ولی شما حتما مبانی مدیریت بخونید خیلی مفیدتر و کاملتره /...

مشخصات کامل کتاب:
مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد

اینم لینک خرید کتاب/...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی عزیزم

منم خودم اول رفتار سازمانی خوندم :دی

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ

بچه ها اگه روی مرتبه های زمانی، روابط بازگشتی یا کلا رو درس طراحی الگوریتم اشکال دارید جزوه طراحی الگوریتم سید جوادی رو حتما دانلود کنید مطلبو واستون جا میندازه کلی تستو نکته هم داره اینم لینک دانلودش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اون اولی رو دانلود کنید که دست نویسه و با خودکار رنگی نوشته شده

میدونید که تو درس ساختمان داده هم مرتبه های زمانی، روابط بازگشتی و درخت ها هر سال سوال بوده که ۲ تای اولی رو میتونید با این جزوه تقویت کنید

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)mrasoul نوشته شده توسط:  سلام
من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون از الان که نیمه ی آبان هم رد شده، شروع به خوندن واسه ارشد کنم فایده ای داره؟؟؟؟؟؟؟
لطفا نظرتون رو بگید

اگه منابعتو درست انتخاب کنی و با ساعات مطالعه بالا شروع کنی بله میرسی

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا کمک کنید !!!
من خُل شدم دیگه Sad

Big Grin باید بگم تو مرحله حساسی هستی و تا موفقیت فاصله ای نداری
من که هنوز به این مرحله نرسیدم Sad یعنی ممکنه با این گرایشی که ما انتخاب کردیم کارمون به اینجا نکشه Confused من که بعید میدونم Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها اگه روی مرتبه های زمانی، روابط بازگشتی یا کلا رو درس طراحی الگوریتم اشکال دارید جزوه طراحی الگوریتم سید جوادی رو حتما دانلود کنید مطلبو واستون جا میندازه کلی تستو نکته هم داره اینم لینک دانلودش

اون اولی رو دانلود کنید که دست نویسه و با خودکار رنگی نوشته شده

میدونید که تو درس ساختمان داده هم مرتبه های زمانی، روابط بازگشتی و درخت ها هر سال سوال بوده که ۲ تای اولی رو میتونید با این جزوه تقویت کنید

ممنونم ازت من تو این مبحث خیلی گیر میکنم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها یه سوال دارم.من که میخوام ۳ تا کارت اعتباری برا کنکوربگیرم.(اصلی-شناور-غیرانتفاعی) چه جوری باید از این سایت سنجش بخرم؟
باید ۲ بار خرید کنم؟

بخاطر اینکه از radio button در طراحی استفاده شده و خاصیتش اینه فقط یکی هر بار انتخاب بشهBig Grin

جدا از شوخی فکر کنم بخاطر اینکه اشتباها کسی خرید اضافه انجام نده اینجور گذاشتن و فقط دست خریدار رو واسه تعداد باز گذاشته Shy

بابا برنامه نویس ... بابا حرفه ای Big Grin
تمام سخنان محبوبه تایید

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  Big Grin باید بگم تو مرحله حساسی هستی و تا موفقیت فاصله ای نداری
من که هنوز به این مرحله نرسیدم Sad یعنی ممکنه با این گرایشی که ما انتخاب کردیم کارمون به اینجا نکشه Confused من که بعید میدونم Smile

دقیقا در مرحله حساسی هستم!
اصلا ۲-۳ روزه که ثبت نام کردم اون انگیزه قبلی رو ندارم Sad نمیتونم خوب بخونم
حس میکنم اونقدر وقتم کمه دیگه فرصت ندارم درسا رو خوب بخونم فقط مدار منطقی و گسسته و ساختمان داده و سیستم عامل کامل یه دور خوندم
البته سیستم هنوز تست های حافظه و همروندی بلد نیستم!
آمار که فصل اخرش مونده
معماری که جزوه اجلالی خوندم اما سراغ تستها میرم باز حافظه سوالای تکنیکی که میرسم درجا میزنم!
نظریه ۴ فصل خوندم
الگوریتم و زبان برنامه سازی و پایگاه و محاسبات جدی نخوندم Sad

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
نقل قول: بخاطر اینکه از radio button در طراحی استفاده شده و خاصیتش اینه فقط یکی هر بار انتخاب بشهBig Grin

بابا برنامه نویس ... بابا حرفه ای Big Grin
تمام سخنان محبوبه تایید
فاطمه جان خجالت زدم نکن دیگه Smile

اینم سند خُل شدنم Big Grin فرناز جون
از بس دور و برم حرف حرف از اشتغال و ایناس اصلا ... چی بگم اخه Sad

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zer0ne - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ

دوستان پشت کنکوری کد نظام وظیفه رو چی زدین؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - MSZ - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  دوستان پشت کنکوری کد نظام وظیفه رو چی زدین؟

کد ۴

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)یگانه نوشته شده توسط:  خوب دیگه ساعت حدود۸:۴۵ است.منم مسواکم را زدم ،دارم میرم بخوابم .قابل توجه جغدهای مانشتی صبح خواستند بخوابن من را از خواب بیدار کنن Big Grin
عجب بارونی میاد!Shy

چه خبره؟؟؟؟؟ گفتن زود بخوابین نه ساعت ۹ ... من که فعلا باید ۲ ساعت دیگه بخونم، پروژه ی طراحی وب انجام بدم ، تمرین هوش مصنوعی بنویسم. کاش روزها ۳۰ ساعت بود یا حداقل خواب ما یک ساعت بود.
هرچند من دو ساله خودمو عادت دادم ۶ ساعت بیشتر نخوابم. Cool

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - deh-ab - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

با سلام به همه:
دارم داغون میشم تا الان زیاد تست نزدم الان که میخوام تست بزنم از ۱۰ تا یکی اونم شاید درست بزنم اگه این جحوری پیش بره دیگه نمیخونم اخه بدبختی اینه که این ترم هم مرخصی گرفتم به همه هم گفتم دارم برا کنکور میخونم تازه افه اومدم گفتم رتبه تک رقمی میام حالا دارم میبینم ای داد بیداد چه کاری کردیم الان به ۵۰ هم راضیم /...
کلا شبکه و نرم افزار اعصابم را به هم میریزن/...
امتحان پارسه هم رتبم ۲۵۵ شد اصلا راضی نبودم کلی تو روحیه ام اثر بد داشت/....

امیدوارم هیچکس مثل من نشه همه خیلی خیلی خیلی خوب پیش برن و با توکل به خدا برن برای رتبه ۱ /...

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ۸Operation - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)یگانه نوشته شده توسط:  خوب دیگه ساعت حدود۸:۴۵ است.منم مسواکم را زدم ،دارم میرم بخوابم .قابل توجه جغدهای مانشتی صبح خواستند بخوابن من را از خواب بیدار کنن Big Grin
عجب بارونی میاد!Shy

چه خبره؟؟؟؟؟ گفتن زود بخوابین نه ساعت ۹ ... من که فعلا باید ۲ ساعت دیگه بخونم، پروژه ی طراحی وب انجام بدم ، تمرین هوش مصنوعی بنویسم. کاش روزها ۳۰ ساعت بود یا حداقل خواب ما یک ساعت بود.
هرچند من دو ساله خودمو عادت دادم ۶ ساعت بیشتر نخوابم. Cool
asusx59sr جان معلومه آدمه هدفمندی هستی....دعا می کنم همیشه پرانرژی و موفق باشی....یعنی همه دوستان موفق و پرانرژی باشند.........Wink

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ

دوستان دو تا سوال لطف کنید جواب بدید فوریه.

اولیش اینکه من بهمن ۹۰ پروژم رو براشتم و شهریور دو ماه پیش دفاع کردم و کارای فارغ التحصیلیم رو کردم. تاریخ فارغ التحصیلی رو بزنم ۶/۹۱ اوکیه؟

سوال دوم اینکه موقع تست زدن به نظرتون تستهای کنکور آزاد رو هم بزنم یا نه؟

تشکر.