تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 17 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)khorshid_sh نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید به همه رقبای عزیز
من از دست این طراحی الگوریتم چیکار کنم؟
کتاب مقسمی که برا هرچی یه فرمول دراورده
کتاب یوسفی تستهای مهم را سمبل کرده و راحت نوشته : "بررسی کنید "
جزوه تایپی سید جوادی غلط داره
خودش هم درس را تو درست حسابی توضیح نمیده و هر مساله را از یه راه حل میکنه با فرمولهای ریاضی که بعد فکر کردن اخر دیده مثلا اگه تو این فرمول بذاره حل میشه، البته اولش تا جلسه ۴ خوبه ، ولی حتی بچه های کلاسش هم میگن که بعدش مدل سمبلیزاسیون !
حالا اینا چجوری سر جلسه یاد ادم برسه خدا میدونه!
من که بعد از اینهمه وقت گذاشتن براش ، اخر کنار گذاشتمش

من قبلا مقسمی رو خونده بودم اما الان که پورانو میخونم واقعا راضیم
توضیح درسش خیلی خوبه
واسه جوابه تستها از جواب هر دو کتاب استفاده کن شاید نتیجه داد!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mehrdad372 - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  بچه ها شما واسه حل ریدینگ های زبان از چه کتابی کار میکنید؟
من پارسه رو خوندم
فقط خواستم ببینم دیگه چی هست!
کلا واسه زبان چی میخونید؟

میتونید از کتاب پارسه که مال آقای دکتر مظفری هستش استفاده کنید
بسیار مفید هستش
تکنیک های بسیار خوبی ارائه کرده اند

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سلام دوستان درس خون
من برا معماری هم از پوران و هم مقسمی اما مقسمی اشکال تو مطالبش هست مثلا فرمول تاخیر ضرب آرایه ای رو اشتباه گفته و تستا رو همون فرمول اشتباه جواب داده...
کسی از دوستان میدونه مقسمی واسه کدوم فصلای معماری قویتر از پوران پژوهشه؟

دوست عزیز از کتابای آقای مقسمی فقط ساختمان و طراحی الگوریتم و پایگاه داده خوبه
البته طراحی الگوریتمشون ناقص هستش و باید در کنارش کتاب پوران رو خوند
معماری رو اصلا از رو مقسمی نخون
معماری مال آقای یوسفی و دکتر اجلالی بخون به صورت ترکیبی

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

پارسه رو خوندم
منظورم چیزای دیگه بود

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

سلامممممم من بالاخره تونستم بیام مانشت بعد ۲ روز که پسورد نداشتم دست این مدیر گرام فرداد خان درد نکنه من رو دوباره به دنیای مانشت برگردوند .Smile خوشحالممممممممممممممممممممممم . دلم برای این تاپیک و شماهااااااااا کلی تنگ شده بود . جدی مانشت منو معتاد کرده. اصلا جاشو نمیشه با هیچی عوض کرد .منی که فیس بوک رو ترک کردم این ۲ روز دیوانه شدم مانشت نمی تونستم بیام . Smile))))

به مناسبت خوشحالیم جک اینجا گذاشتم برین بخونین شماهام . Smile ایشالا همه ارشد قبولیم و رتبه های تاپ مال خودمون .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوب حالا سوال اصلی کی روش بدست آوردن درخت پوشای دوم رو خونده و بلد من تو CLRS خوندمش و نفهمیدم . توی حل تمرین CLRS تمرین Solution to Problem 23-1 هستش . هم اکنون به یاری شما نیازمندیم .

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - atti joon - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بچه ها سلام.من واسه شبکه چی بخونم؟؟؟
شبکه پارسه سال۸۸ رو دارم اما مثه اینکه کمه.لطفا راهنمایی کنید که در کنار اون چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی موفق باشید

بچه ها چرا یه نفر جواب نمیده؟؟؟؟
منو راهنمایی کنید دیگه!!!!!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahi_24 - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان.
من سیستم عامل فصل همزمانی پردازش ها رو اصلا نمیتونم تست بزنم.از مقسمی خوندم و جزوه آقای حقیقت.
نمیدونم چجور باید تست ها حل کنم.Sad چکار کنم ؟؟ گیج شدم خیلی.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mos_hos - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ

سلام بچه ها. من بعد دو ماه تلاش نتونستم آمار پارسه رو گیر بیارم.
به نظرتون آمار مدرسان رو بگیرم؟کتاب کاملی هست یا نه؟ارزش خوندن داره؟
لطفا زود بگین.به راهنمایی تون نیاز دارم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 18 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بچه ها سلام.من واسه شبکه چی بخونم؟؟؟
شبکه پارسه سال۸۸ رو دارم اما مثه اینکه کمه.لطفا راهنمایی کنید که در کنار اون چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی موفق باشید

من پارسه حقیقت رو می خونم هر جا مشکل دارم می رم سر تنن بام . یه جزوه به زبان انگلیسی هم از فروزان دارم که اونم عالی و هر جا نمی فهمم پارسه یا تنن بام رو میرم سرش اما خوب حجمش زیاد و وقت الکب زیاد می گیره . همون پارسه حقیقت خوب .

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 18 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  بچه ها شما واسه حل ریدینگ های زبان از چه کتابی کار میکنید؟
من پارسه رو خوندم
فقط خواستم ببینم دیگه چی هست!
کلا واسه زبان چی میخونید؟

کتاب پارسه که شکی درش نیست واسه تخصصی حرف نداره تکنیک یاد میده در حد تیم ملیBig Grin
اگر ترجمه میخوای کار کنی کتاب مدرسان شریف مجموعه تستش تماممتن ها رو ترجمه گذاشته.

اگر لغت و اینا مد نظرته ، لغاتی که تو ۵۰۴ یاد میگیری برای ۵۰ زدن زبان کافیه.
حالا اگه کتاب دیگه ای برای مطالعه بخوای کتاب "واژه های ضروری برای تافل" و "۱۱۰۰ واژه که باید دانست" هستن که ۱۱۰۰ خیلی سنگینه ولی اگه بخونی خیلی خوب از پس زبان ارشد بر میای.

من توصیه می کنم که همون ۵۰۴ رو بخون و کنارش مثلا ۱۱۰۰ رو بخون.

موفق باشی.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 18 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

وای من ۵۰۴ واژه دارم اصلاً حوصله نمی کنم بخونمش!!!! محبوبه جان الان دیره بخوام ۵۰۴ رو شروع کنم؟؟!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Payam92 - 18 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من بعد دو ماه تلاش نتونستم آمار پارسه رو گیر بیارم.
به نظرتون آمار مدرسان رو بگیرم؟کتاب کاملی هست یا نه؟ارزش خوندن داره؟
لطفا زود بگین.به راهنمایی تون نیاز دارم
من یه جا دیگه اینو گفتم بازم میگم
من تابستون ۲ فصل از مدرسان رو خوندم تا یه جاهایی خوب پیش رفت و دیگه کم کم منو گیج کردم مثلا توی یه صفحه چندین مطلب جدید با فرمول و عدم صفحه بندی مناسب و...
در کل اگه یه چیزایی از امار یادت مونده و وقت نداری پارسه رو گیر بیاری بد نیست ولی بدون که پارسه یه چیز دیگه س درسته هر دو یه چیزو گفتن ولی..

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  ..........
من از خودم شروع میکنم:
امسال ، تهران ، امیررررر کبیر ، ۱۰۰
تو چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا چرا ۱۰۰ ؟؟
اینطور که بچه های سایت میبینم ماشالله همه درسخون و مطمئنم تمام رتبه های زیر ۱۰۰ برای دوستان مانشته . Smile
( ستاد روحیه دهی گروه درسی مانشت Big Grin )

خب یک تا صد برای بچه های مانشته.
منهم صدمیش.Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fifa2020 - 18 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

سلام وقت همه بخیر من بیشتر به صحبت هاتون نگاه میکنم و لذت میبرم که همچین اعضای گل و با شخصیتی داره این سایت
^_^ بعد هم ایشااله همه یه دانشگاه خوب قبول شیم ... دوستان یه نظر یا مشاوره میخوام ازتون اونم اینه که من رشتم نرم افزاره رشته اصلی که امتحان میخوام بدمم نرم افزاره به نظرتون شناور it شرکت کنم یه نه ؟ :| ممنون میشم پاسخ بدید فدا همگی ^_^

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - deh-ab - 18 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  چرا کسی جواب من رو نمی ده؟پایگاه داده پارسه خوبه به نظرتون؟

من در مورد پایگاه داده پارسه اطلاعی ندارم اما من پایگاه داده مقسمی رو میخونم
خوبه بد نیست
سعی کرده هر سه تا مرجع اصلی رو پوشش بده

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  بچه ها می دونم این موضوعی که می خوام بگم تکراریه ها.....(قبلا در موردش بحث شده!)
اما خیلی ناراحتم از دست این سیستم عامل!!! آخه چرا اینجوریه!!!Sadهر چی می خوام تست بزنم غلط از آب در می آد.به خدا احساس خنگی بهم دست داده همش احساس می کنم مشکل از منه.....Huh
(مخصوصا از دست این سمافور ها!!! )تازه سر بن بست ها هم دارم گیج می زنم....(تازه فکرمی کردم بن بست ها راحتن...) ای خدااااااا

با سلام:
اصلا خودتون را ناراحت نکنید اکثرا این فصل را مشکل دارن و به جای این که بفهمن ،حفظ میکنن >>>نتیجه این میشه که اگر یه ذره طراح سوال را بپیچونه نمیتونن حل کنن/...
به نظر من حتما voice سیستم عامل دکتر حقیقت مدرس پارسه را دانلود کنید و از اون گوش کنید بی نهایت مفیده/...(جزوه اون هم تو اینترنت هست اگر ندارید)
اگر voice 89را دانلود میکنید جلسه ۵ و ۶ و ۷ و مربوط به فصل همروندی و انحصار متقابل هست/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...
سلام
من اینکارو کردم ولی متاسفانه کیفیت صداها بسیار ضعیف بود
شما لینکی رو سراغ نداری که صداها از کیفیت بهتری سراغ داشته باشه برا دکتر حقیقت؟

من فکر میکردم فقط خودم تو درسا مشکل دارم
ولی میبینم دوستان هم مشکلاتی رو که من دارم رو دارن
همش مال تدریس استادهای بی سواد توی دانشگاه هاس
من ترم آخرم
ناپیوسته هستم
نظریه پاس نکردم
محاسبات پاس نکردم
کامپیایلر پاس نکردم
معماری استاد فقط فصل ۴ و ۵ رسید درس بده
خلاصه اوضاعمون بد جور داغونه

نه متاسفانه همون voice های سال ۸۹ هست کیفیت انچنا هم بد نیست با هندزفری گوش کنید کیفیتش خوبه/...
البته voice سال ۹۰ هم هست (مطابق کتاب جدید پارسه)من اونا گوش نکردم میتونید از لینک زیر اونا را دانلود کنید/...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بچه ها سلام.من واسه شبکه چی بخونم؟؟؟

مرسی موفق باشید

با سلام:
والا من این کتاب پارسه را ندیدم/...
شبکه چاپ ۹۰ یا ۹۱ پارسه خوبه مسائل کنکور هم پوشش میده ولی عمقی بخونید در غیر این صورت یه تست هم نمیزنید/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zeitun - 18 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ

بچه ها یه سوال:
رشد الگوریتم [tex]3^{n}[/tex] بیشتره یا [tex]n2^{n}[/tex]?

لطفا ببینیئ سوالمو جواب هم بدید
ممنون می شم Rolleyes

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 18 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  ...
من از خودم شروع میکنم:
امسال ، تهران ، امیررررر کبیر ، ۱۰۰
تو چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از راهنماییتون...نکتهی بسیار مهمی برام یاد آوری کردین!!
تقریبا ً بعضی از بچه ها ی مانشت میدونن که من درسم خیلی ضعیفه و زمان کششم هم کمه و از اسفند پارسال دارم روزی ۲ الی ۵ ساعت میخونم...
بنابرین مــــــــنـــــــــــــــم...
امسال ، تهران ، امیررررر کبیر ، رتبه ام هم مهم نیست...شبانه یا روزانه هم فرق نمیکنه...فقط امیر کبیر قبول بشم...هیچی از دنیا نمیخوام...

(۱۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال:
رشد الگوریتم [tex]3^{n}[/tex] بیشتره یا [tex]n2^{n}[/tex]?

مسلما ً a به توان n پیچیدگی کمتری نسبت به b به توان n ضربدر n داره..!!!