تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - sanaz5 - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها . درصد و رتبه پارسه

مشترک : ۵۶
تخصصی : ۲۳
ریاضی : ۱۵
زبان : ۳۵

رتبه نرم : ۹

خدا رو شکر بد نبود ولی باز باید تلاش کنم که توی آزمون های بعدی بهتر بشه چون هنوز کامپایلر ، نظریه و PL رو شروع نکردم و قراره چهار شنبه تازه استارت نظریه رو بزنم.

یه نکته ای دیدم صفحات قبل یکی از بچه ها گفته بود واقعا باهاش موافقم . این آزمون ها به نظر من رتبه هاش و اینکه تا چه سطح سوالاش رو میتونی بزنی زیاد مهم نیست چون در هر صورت ما توی کنکور اصلی سوال غیر استاندارد و اشتباه داریم که کسی نتونه بزنه . مهم توی این آزمون های آزمایشی حالا هر موسسه ای میخواد باشه اینه که توی بتونی مرحله به مرحله اشتاباهات رو کم کنی و تجربه آزمون دادن رو زیاد کنی . یه مثال از خودم میزنم :
این آزمون ۲۵ درصد دوم من سعی کردم طمع زدن همه تست ها رو که به اشتباه توی آزمون قبلی داشتم کنترل کنم . یعنی تا یه تستی رو مطمئن نباشم نزنم . سر آزمون جمعه از همون تست اولی که شروع کردم فقط این نکته جلو چشام بود که تا مطمئن نباشم تست رو نزنم . مثلا توی مشترکا حدود ۲۲ تا رو روشون کار کردم و تقریبا جواب رو بدست آوردم ولی فقط ۱۵ تاشون رو زدم یعنی باور کنید فقط تست هایی رو میزدم که صد در صد مطمئن بودم ، خدا رو شکر میکنم کارنامه رو که دیدم هر ۱۵ تا درست بود . هر چند که سه تا از اونایی که نزدم باز درست بودن ولی به اونچه که توی آزمون میخواستم یعنی کنترل طمع زیاد زدن تست رسیدم

پ.ن : یکی از دوستان که متاسفانه بعضی وقتا صحبت های غیر منطقی میکنن گفته بود که آزمون های پارسه اینقدر آسونه که وقتی سر جلسه کنکور میری از آسونی تست ها ، کنکور اصلی نمیتونی هیچ کدوم رو بزنی . من به این دوستمون میگم که به نظرتون سوالای سیستم و معماری پارسال سخت بود یا غیر استاندارد. اگه یادت نیست تا هم سوالای پارسال پارسه رو واست بفرستم هم سوالای کنکور پارسال تا یادآوری بشه سوال سخت یا غیراستاندارد یعنی چیDodgy

موفق باشید

سلام ببخشید میشه به من بگید دروس مشترک رو چه طوری میخوند من افتضاح زدم کنکور سازمان سنجش هیچ کدوم از سوال های معماری رو بلد نبودم سیستم عامل هم همین طور ۳ درست زدم اونم از نظریه ۴ تا هم غلط زدم رفتم رو مدار منطقی لصلا نمیتنستم حل کنم حالم خراب بود سر کنکور

سلام ببخشید شما که ۵۶ درصد دروس مشترک زدید میشه به من روش خوندنتون رو بگید من تو کنکور سازمان سنجش افتضاح تست زدم خیلی افتضاح با اینکه من از تابستون هم شروع کردم ولی به درسام نمیرسم من از این ویس های نظریه و معماری هم استفاده میکنم خیلی وقتمو میگیره ۳/۵ کلاس ۴ ساعت گوش دادنش طول میکشه مدار منطقی همه میگن راحت میشه زد سوالاش خیلی راحت بود ولی من نمیتونستم بزنم فکر کنم مضطرب بودم راه که طولانی میشد نمیتونستم تمرکز کنم رو جواب

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اختلاف مهم و برجسته ی دیگه ای هم که دارن به نظر من سطح آزمون های پارسه خیلی خیلی بالاتر از سطح کنکوره!!

بازم در جوابتون لطفا یه بار مراجعه کنید مثلا به سوالات ۹۰ یا ۹۱ (ساختمان - سیستم عامل - معماری) حالا مهندسی یا آی تی ، تا فرق بین سوال سخت و خیلی سخت و غیر استاندارد جا بیفته

(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  جوری که من خیلی وقت ها از روی سوالات ساده میگذشتم و مطمئن بودم که اینا سوالات کنکوری نیستن!

به قول رفیقمون ما نفهمیدیم اگه سوالا سخت بودن پس سوال ساده کجا بوده. هر چند شاید منظورتون تست های به غیر پارسه باشه که ان شالله منظورتون همین باشه

(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اما سر جلسه در کمال تعجب دیدم سوالات فوق العاده ساده!!! اما واقعاً از اون سوالات ساده نتیجه ای رو که باید بگیرم نتونستم بگیرم!

خیلی معضرت میخوام ولی فوق العاده فوق العاده فوق العاده توجیح غیر منطقی دارین واسه ی نزدن تست های آسون . شما مطمئن باش اگه میرفتی دنبال تحلیل همون سوالای به قول خودتون سخت پارسه حتما به طور طبیعی از عهده سوالای آسون بر میومدین. بعدش تا جایی ما دیدیم شما با خوندن کتابای کنکوری حداقل دیگه میتونستین تستهای بازم به قول خودتون آسون رو بزنید Exclamation

اینو همه می دونن که سطح سوالات آی تی راحت تر از کامپیوتر هستش.یه امر بدیهی و اثبات شده است! من با معماری کاری ندارم اما لطف کنید یه نگاه به سوالات ساختمان داده و الگوریتم و ساختمان گسسته و ... (کلاً دروس مشترک آی تی) کنکور۹۱ بندازید!
اگه پارسال کنکورای آزمایشی پارسه رشته آی تی شرکت کرده باشید متوجه میشید من چی میگم! نمیدونم شرکت کردید یا نه. اما اگه می خواید یه نگاهی به سوالات آی تی پارسه بندازید چند تا دفترچه براتون بفرستم با سوالات کنکور خودتون مقایسه کنید!!!! من این مقایسه رو سال پیش انجام دادم و نتیجه ای رو که باید بگیرم گرفتم!نیازی ندارم دوباره این کار رو بکنم....
من جواب ابهام رفیقتووووون رو بالا دادم و مشکل ایشون حل شد!! منظور من سوالات ساده سوالات ساده ی تالیفی و تست های آسون سالهای پیش بود که حین خوندن بهشون بر می خوردم. نه سوالات پارسه!
و اما در مورد سوالات فوق العاده فوق العاده ساده...
من پارسال با وقت محدودی که داشتم اتفاقاً همه ی وقتمو گذاشتم واسه حل همون سوالات پیچیده ی پارسه!!!! من اون سوالات رو خوب یاد گرفتم هنوزم تحلیل همشون یادمه اما نتیجه ای که باید رو نگرفتم!
برای من ابهامی وجود نداره که پ.خ بدم!
در کل دید هر کسی به کنکور متفاوته!!! چون دوستان در مورد سطح سوالات در آزمون ها و کنکور ابهام داشتن من فقط تجربه ی شخصی خودم رو براشون گفتم!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  گسسته درس به این قشنگی دلتون میاد ؟
درس قشنگه تستهاش پوست ادمو کنده میشه!!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam.raz - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

همش میترسیدم سرما بخورم آخرش هم خوردم!!Sad
چند روزه درست وحسابی نخوندم!
بچه ها مطالبی که دکتر حقیقت راجع به لینوکس میگه اهمیت داره تو کنکور؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Sunshine Off - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  همش میترسیدم سرما بخورم آخرش هم خوردم!!Sad
چند روزه درست وحسابی نخوندم!
بچه ها مطالبی که دکتر حقیقت راجع به لینوکس میگه اهمیت داره تو کنکور؟
دوست خوبم انشاالله که سرما جلوی درس خوندنت را نمیگره مراقب خودت باش.به نظرم توی سیتم عامل بیشترمباحثی که همیشه سوال میاد را بخون وروی اون وقت بزار.موفق باشید.

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ

دارم حافظه مجازی رو از کتاب حقیقت میخونم.

۲ ساعته نشستم پاش ۶ صفحه خوندم! چقدر مفهومیه! ولی شیرینه.

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  چرا همه رفتن امتحان دیگه کسی به سوال من توجه نکرد؟Huh
تا جایی که ما دیدیم توی مانشت والله قسمت مجزایی واسه سوالات الگوریتم هست که بچه های حرفه ای دارن اونجا جواب سوالا رو میدن. جدیدا مث اینکه رویه عوض شده و یا شاید هم عنوان تالار ها رو عوض کردن و ما ندیدیم.
جناب آرتا کسی شما رو مجبور نکرده به سوالات بچه ها جواب بدید! این چه طرز جواب دادنه؟! طفلک یه سوال پرسیده باید بتوپی بهش؟! جای اینطور جواب دادن میتونی سکوت کنی.
موفق باشی.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - sheyda - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

[تصویر:  143008_1_1379088001.jpg]

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - آرتا - ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  جناب آرتا کسی شما رو مجبور نکرده به سوالات بچه ها جواب بدید! این چه طرز جواب دادنه؟! طفلک یه سوال پرسیده باید بتوپی بهش؟! جای اینطور جواب دادن میتونی سکوت کنی.
موفق باشی.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

داش امیر من همین جوریشم از این آواتارت میترسم الانم که خودت به ما توپیدی کلی ترسیدم . واااااااااااااااایConfused Big GrinBig GrinWinkTongue

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahak.k - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ

این رابطه از چه مرتبه ای هست؟؟؟(اگه میشه کامل توضیح بدین، ممنون میشم)

[tex]T(n)=T(\sqrt{n} n/2) n[/tex]

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 21 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

sheyda خیلی این میان برنامه هات پر انرژی . مرسیی . قشنگ هم هست .

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 21 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

سلام به همگی... میبینم که بازم یه روز نبودم دعوا راه انداختین...
تبریک به بچه هایی که خوب خوندن و تو آزمون هم گل کاشتن...ایشالله که سر کنکور اصلی هم همینطور باشند...اونایی هم که خوب نشدند ایشالله درس بگیرند و بعدی رو گل بکارندBig GrinTongue
بچه ها آزمون بعدی ۲۵% سوم هست یا ۵۰% ذرصد اول؟
یعنی الان مرور قبل هست یا باید درس جدید خوند یکی منو روشن کنه...مرسیHeart

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 21 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها آزمون بعدی ۲۵% سوم هست یا ۵۰% ذرصد اول؟
یعنی الان مرور قبل هست یا باید درس جدید خوند یکی منو روشن کنه...مرسیHeart
سلام ۵۰% اول ۳ آذر ماه Smile

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Payam92 - 22 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  یعنی الان مرور قبل هست یا باید درس جدید خوند یکی منو روشن کنه...مرسی
مدرسانهم ۵۰ درصد اوله.
من شخصا به خاطر اون روزای طلایی رو به خاطر امتحانات ترم از دست میدم برنامه ریختم و دارم مرور و خلاصه برداری میکنم.Cool

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 22 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  یعنی الان مرور قبل هست یا باید درس جدید خوند یکی منو روشن کنه...مرسی
مدرسانهم ۵۰ درصد اوله.
من شخصا به خاطر اون روزای طلایی رو به خاطر امتحانات ترم از دست میدم برنامه ریختم و دارم مرور و خلاصه برداری میکنم.Cool
مرسی داداAngel
منم ۴ تایی امتحان دارم....ولی خب بگیم ۵۰ درصد کنکوری ها فاروغ التحصیل هستن..۵۰ تای دیگش مثل ما دانشجو هستن...
پس نگران نباش داداش...ایشالله هم معدلمون خوب میشه هم کنکور رو میترکونیم...یا حق

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم ۴ تایی امتحان دارم....ولی خب بگیم ۵۰ درصد کنکوری ها فاروغ التحصیل هستن..۵۰ تای دیگش مثل ما دانشجو هستن...

منم ۶ تا امتحان دارم توی ۹ روز. الان رو خوب بخونیم حله. نگران نباش