تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahsa IT 2012 - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ

بچه ها همه گی موفق باشید

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها این درسته یا نه؟؟ به نظر من که درسته چون رابطه پایینیش که به عنوان پاسخ نوشتم برقراره! اما مقسمی گفته که این برقرار نیست! چرا؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

ممنون از پاسختون.ولی فکر کنم مقسمی درست گفته باشه. برقرار نیست

Re: RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)mahsa IT 2012 نوشته شده توسط:  ولی فکر کنم مقسمی درست گفته باشه. برقرار نیست
میشه بگید چطوری به این نتیجه رسیدید؟

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  قرار نیست الان همه تست ها رو بزنید که. ۴ تا ۴ تا جلو برید. ولی بعضی فصل ها مثل حریصانه الگوریتم ۱۲-۱۳ تا تست بیشتر نداره همه رو بزنید.
آخه حیف نیست رد بشی از تستا؟! ولی باید زمان رو هم در نظر گرفت دیگه...

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Hamed92 - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

چه جواب مبسوطی دادی جامعه شناس عزیز!ممنونم
راستی مدرسان شریف مسله(س سه نقطه ندارم!( پارسه و نصیر جزوه خلاصه پی دی اف نداره?
هوششو میخوام.پارسه نداره

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_sardaari - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ

سلام دوستان لطفا اگه کسیو میشناسین در مورد این درخواست بهش اطلاع بدین.
ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - آرتا - ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها این درسته یا نه؟؟ به نظر من که درسته چون رابطه پایینیش که به عنوان پاسخ نوشتم برقراره! اما مقسمی گفته که این برقرار نیست! چرا؟

داش امیر اینجا کامل توضیح داده شده :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam.raz - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه.

الان دارم ساختمان داده دور میکنم.

تا ۵۰% اول، جمعا شاید ۲۰۰ تا تست داشته باشه! چیکار کنم این همه تستو؟؟ یا سیستم عامل و شبکه که نزدیک ۴۰۰ تا تست دارن!! اگه فقط دولتی هاش رو بزنم هر درسی دو روز طول میکشه!!

راه حل چیه؟

لطفا نظر بدین دوستان.
من دور اول فقط تستهای فرد رو میزنم
خیلی از تستهایی که پشت سرهم هستن شبیه به همن
نگران نزدنشون نباشید
بازم فرصت پیدا میکنید

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

سلام به همگی....
خسته نباااااااشید.... من امروز هیچی نخوندم بچه هااااااااااااااا.... چه اشترسی(استرس!) دارم! Big Grin
یه روز درس نمی خونم کلی عذاب وجدان میگیرم! آخرش یه روز خود کشی میکنم!
موفق باشید...

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - hanieh18 - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

درسته من از کتاب پوران خوندم درست بود.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Sunshine Off - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سلام به همگی....
خسته نباااااااشید.... من امروز هیچی نخوندم بچه هااااااااااااااا.... چه اشترسی(استرس!) دارم! Big Grin
یه روز درس نمی خونم کلی عذاب وجدان میگیرم! آخرش یه روز خود کشی میکنم!
موفق باشید...
دوست خوبم یک دلیل اینکه میگن برنامه هفتگی خوبه اینه که اگه یک روزی نخونی یک روز دیگه جبرانش میکنی اگردوست داشتی برنامه ریزی خودما بهت میدم یک نگاه بکن،خودم که باهاش اصلا خسته نمیشم تازه راضی هم هستم با اینکه من سرکارهم میرم باز به همه درسام هم میرسم.
داشتن وحفظ روحیه خودش ۵۰درصد راه هست پس سعی کنید روحیه خودتون را ازدست ندید ودرهمه حالات بدونید موفق میشید.اگه یک روز حوصله ندارید کلا اون روز را استراحت کنید اشکالی ندارد به جالش روز دیگه بیشتردرس بخون.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ

گلو درد گرفتمUndecided
یعنی خدا کنه مهارش کنم تا بیشتر نشه و از پا نندازم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - deh-ab - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  گلو درد گرفتمUndecided
یعنی خدا کنه مهارش کنم تا بیشتر نشه و از پا نندازم

سلام:
چه جالب منم فقط گلوم درد میکنه کلی داره رو اعصابم را میره /...
انشاا... نصیب هیچی ادمی نشه کلا این سرماخوردگی چیز مزخرفیه/...

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - SaMiRa.e - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  یعنی خدا کنه مهارش کنم تا بیشتر نشه و از پا نندازم ..
به خودتون امیدواری ندید ، سرماخوردگی یه دوره داره که باید طی بشه ، پس حالاحالاها باهاش درگیرید Big Grin
انشالله سلامتی همه بچه های گروه که زودتر به درسشون برسند . Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam bagheri - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام دوستان خوب هستید ؟ خسته نباشید همگی
من یه دور کوچیک کردم ساختمان گسسته از روی پوران ---- حالا میخوام اساسی شروع کنم تازه------ میخوام راهنماییم کنید که چه فصل هایی مهم تره یعنی من میخوام یه چند تا فصل رو حذف کنم نمیرسم بخونم(من واسه ساختمان گسسته جلد۱ و۲ گریمالدی رو دارم و کتاب پوران رو هم دارم)
Shyممنون میشم راهنماییم کنید Rolleyesمرسی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - MSZ - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوب هستید ؟ خسته نباشید همگی
من یه دور کوچیک کردم ساختمان گسسته از روی پوران ---- حالا میخوام اساسی شروع کنم تازه------ میخوام راهنماییم کنید که چه فصل هایی مهم تره یعنی من میخوام یه چند تا فصل رو حذف کنم نمیرسم بخونم(من واسه ساختمان گسسته جلد۱ و۲ گریمالدی رو دارم و کتاب پوران رو هم دارم)
Shyممنون میشم راهنماییم کنید Rolleyesمرسی

تو آی تی، گراف و درخ و رابطه - تابع و شمارش مهمترین مباحث هستن و تو سال های قبل تقریبا همیشه ازشون سوال اومده
توی سوالای گسسته کنکور آی تی تا به حال که طراحا علاقه عجیبی به مبحث شمارش نشون دادن! تو چند ساله اخیر تقریبا همیشه ازش سوال اومده...

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - SaMiRa.e - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  ....
میخوام راهنماییم کنید که چه فصل هایی مهم تره

من یه توزیع موضوعی دارم برای ۵ سال اخیر سوالات ارشد هست ، حالا نمیدونم چقدردرسته ولی به ترتیب زیر فصول مهمش اینهاست :
گراف و درخت - روابط بازگشتی - منطق ریاضی وجبربول - تئوری اعداد - روابط وتوابع - ساختارهای جبری - مجموعه - توابع مولد