تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
چه عیبی داره.خیلیم خوبه:دی
منم یک رقمی بیارم میشم یک بچه رشت که مازندران درس میخونه :دی
پارسال رتبه یک نرم افزار از دانشگاه گیلان بود.
تو کنکور کارشناسی مازندرانی ها همه رتبه هارو درو میکنن.حداقل تو ارشد ما اینکارو بکنیم:دی
پرچمه رشتیا بالاااااااسسسسسس

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  رشتی یا شیرازی بودنش مهم نیست Smileمهم مانشتی بودنشهSmile و استفاده از نوع برنامه ریزی و مدیریت برنامش آقای اگه لطف کنید برنامه تون رو بگید مانشتی های عزیز استفاده کنند ممنون میشیم و یه سوال مهمتر از برنامتون عقب می افتید چطور جبران میکنند و چند ساعت هر رو ز میخونید مرسی در ضمن برای زبان چی میخونید ممنونSmile
بابا دیگه یه آزمون آزمایشی رتبه خوب آوردن که چیزی نیست. من برنامم شاید به درد کسی نخوره. اول هفته برنامه میریزم که فلان چیزارو فلان روزا بخونم. ولی هیچوقت نتونستم بهش عمل کنم. ولی سعی می کنم وقتی عقب می مونم روزای بعد اگه همچین روفرم تر باشم بیشتر بخونم که جبران شه و تزمم اینه که چیزایی که بیشتر فک می کنم می تونم توشون نتیجه بگیرم و راحت تره برام بیشتر وقت می زارم واسش که بتونم استفاده ی بیشتری کنم ازش.ساعت مطالعه ی هر روزم متغیره. معمولا بین ۳ تا ۶ ساعت. دیگه بیشتر از اینم نمی کشم Big Grin وقتی حوصله درس خوندن ندارم ندارم دیگه زور الکی نمی زنم. اون لحظه میرم کاریو که دوس دارم می کنم بعدش اگه تونستم می خونم دوباره. واسه زبان عمومی که ۵۰۴ می خونم. گرامرارم که کلا غلط پولوط میزنم Big Grin زبان تخصصیم هم به خاطر اینکه کتاب انگلیسی زیاد خوندم و می خونم کلا خوبه Smile
امیدوارم به دردت بخوره Smile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - hadimaleki - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ

[/quote]
بابا دیگه یه آزمون آزمایشی رتبه خوب آوردن که چیزی نیست. من برنامم شاید به درد کسی نخوره. اول هفته برنامه میریزم که فلان چیزارو فلان روزا بخونم. ولی هیچوقت نتونستم بهش عمل کنم. ولی سعی می کنم وقتی عقب می مونم روزای بعد اگه همچین روفرم تر باشم بیشتر بخونم که جبران شه و تزمم اینه که چیزایی که بیشتر فک می کنم می تونم توشون نتیجه بگیرم و راحت تره برام بیشتر وقت می زارم واسش که بتونم استفاده ی بیشتری کنم ازش.ساعت مطالعه ی هر روزم متغیره. معمولا بین ۳ تا ۶ ساعت. دیگه بیشتر از اینم نمی کشم Big Grin وقتی حوصله درس خوندن ندارم ندارم دیگه زور الکی نمی زنم. اون لحظه میرم کاریو که دوس دارم می کنم بعدش اگه تونستم می خونم دوباره. واسه زبان عمومی که ۵۰۴ می خونم. گرامرارم که کلا غلط پولوط میزنم Big Grin زبان تخصصیم هم به خاطر اینکه کتاب انگلیسی زیاد خوندم و می خونم کلا خوبه Smile
امیدوارم به دردت بخوره Smile
[/quote]

مرسی از لطفتون به امید موفقیتتون در ازمون اصلی Smile به این میگن رقابت مثبت البته من فناوری هستم

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - deh-ab - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ق.ظ

سلام:
اینم کارنامه ۵۰ درصد من:

زبان: سفید
مشترک۲۴/۴۴(خیلی سوالات برام سخت بود نمیدونم چرا!!!)
مدیریت ۷۷/۷۸ (عاشقشم اگر نبود الان رتبم ۴۰۰ به بالا بود تراز ۹۴۰۰ بهم داده)
تخصصی ۲۰/۳۷ (خیلی پشیمون چرا همه را زدم اگر نزده بوده الان ۳۳/۳۳ بود)
معماری سفید

رتبه ۸۸ آی تی.

کلا راضیم نه به خاطر این که رتبه ۸۸ شدم به خاطر این که اصلا دوره نکردم تمام این ۱۴ روز گرفتاری پشت گرفتاری ولی با خودم عهد بستم دیگه کمتر از ۸ تا۱۰ ساعت نخونم/...

برای همه ارزوی موفقیت میکنم یا حق/...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - deh-ab - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ق.ظ

دوستان اونایی که تو ازمون رتبه دلخواهشون را نیاوردن اصلا ناراحت نباشن با یه کم تلاش و توکل میتونن دفعه بعد بهتر بشن این فقط یه کنکور آزمایشی هست و ملاکش اینه که نقطه ضعفاتون را بشناسین اگر قرار باشه با یه رتبه بد روحیتون خراب بشه که دیگه واویلاست/...
در کل زیاد فکر گذشته نکنید برای اینده برنامه ریزی کنید و به اون پایبند باشید/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mis masi - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ق.ظ

من که مایه خجالته رتبم.روم نمیشه بگم

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - رعنا - ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ

سلام دوستان
اصلا دست و دلم تو این ایام سوگواری به خوندن و کتاب نمیرهSad
نمیدونم من اینطوری ام یا شمام این حسو دارین؟!Sad
انگاری که عذاب میکشم وقتی نشستم میخونم یا اینکه احساس می کنم خوب نیست بخونم ،نمیدونم بهم کمک کنید یکدل بشم  

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mina25 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ق.ظ

سلام به همه دوستان،
منم علی رغم همه مشکلات دارم تلاشم را می کنم ، لطفا برام دعا کنید.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ق.ظ

امروز عصر بعد آزمون رفتم بیرون قدم زدم.

بعدشم با چند تا از دوستام رفتم بیرون. الانم دارم انیمیشن Brave رو نگاه میکنم و تخمه میشکونم!

بعد از مدتها یه روز رو مثل آدم زندگی کردمBlush البته یه روز که نه، از عصر تا شب!

از فردا ۲۵% سوم شروع میشه. خداوند هممون رو کمک کنه انشالله.

پس تا فردا.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sarhang - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ق.ظ

سلام

نمیدونم میتونم این پست رو اینجا بزنم یا نه ولی اگر مدیران اجازه بدن فقط تا شام غریبان اینجا باشه بعد خودشون پاکش کنن
حدود ساعت یک شبکه تهران یک ویدیو کلیپ زیبا گذاشت اما کوتاه

کاملش رو دانلود کردم الان بار ۵ یا ۶ که گوش میدم خیلی بهم حال داد خواستید دانلودش کنید (زیاد اهل مداحی نیستم ولی این خیلی حال داد)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کی دلش شکست منم دعا کنه

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - svk7 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ

سلااااااااام
امیدوارم بعدیا درست شه
مشترک ۳۶
ریاضی ۲۵
نرم ۲Smile
رتبه :۹۶

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 04 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  رتبه :۹۶

آقای شمسی پوریان، ما روی شما حساب میکنیم ها. گفته باشم.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - آرتا - ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ

سلام بچه های مصمم ، ان شالله حال همتون خوب باشه.
اینم نتیجه آزمون من :

زبان : ۶۷/۷
ریاضیات : ۳۷/۵۰
مشترک : ۳۹/۵
تخصصی : ۳۵/۴

رتبه نرم : ۲

[attachment=8012]

نمیدونم یادتونه یا نه که از آزمون قبلی قرار بود دیگه طمع زدن همه ی تست ها رو توی خودم کم کنم ولی با دیدن این آزمون پارسه یه نتیجه جدید گرفتم، اینکه هر چقدر ما این حرص رو کم کنیم ولی باز ماهیت بعضی از تست ها باعث میشه اشتباه بزنی . یعنی یه تستی رو در عین اینکه فکر میکنی کامل مسلطی و میزنی وقتی توی پاسخ نامه میبینی که بله اصلا نکته ی اصلی این تست رو بلد نبودی . با یه مثال واستون کامل موضوع رو روشن می کنم :

مسئله ژوزفیوس یه الگوریتم استاندارده که توی کتاب قدسی حالت ساده اون از کتاب کنوث چاپ دهه ها قبل کامل توضیح داده شده (قبلا توی یکی از پستام در مورد آقای کنوث و کتابش توضیح دادم) ولی متاسفانه توی کتاب قدسی فرمول کلی رو نگفته و خود آقای کنوث هم اونو به عنوان تمرین واگذار کرده و جای بسی خوشحالی که این فرمول کلی توسط یه جوون ایرانی به نام آرمین شمس براق توی دانشگاه فردوسی ابداع شده و مقاله اش رو هم چاپ کرده الانم آقای شمس توی دانشگاه منچستر ادامه تحصیل میده و مورد تحسین آقای کنوث پدر طراحی الگوریتم قرار گرفته . حالا این جریان و چگونگی ثبت این فرمول توسط این ایرانی و ابهامات بعضی ها توی ایران بر سر تقلب این جوون که بعدا اثبات شد واقعا خودش ابداع کرده رو بعدا اگه شد واستون میگم .

حالا توی این آزمون پارسه یه سوال از همین ژوزفیوس اومده با یه تغییر کوچیک که فکر کنم همین باعث شده خیلی ها این سوال رو به اشتباه با همون فرمول ساده ی کتاب قدسی حل کنن که اتفاقا جزء گزینه ها هم بود من مطئنم ۹۹ درصد کسانی که این سوال رو زدن همین گزینه اشتباه کتاب قدسی رو زدن در حالی جواب درست میشه همون گزینه ای که توسط فرمول کلی آقای شمس ابداع شد.
جریان این ژوزفیوس اینه که یه مسئله کلاسیک رو تبدیل به یه لیست حلقوی میکنی اگه گره ی استارت گره ی ۱ باشه یه بار شیفت به چپ بدی ولی اگه گره ی استارت گره ای غیر از ۱ باشه اونوقته که دیگه باید بری سراغ همون فرمول کلی.
از من به بچه هایی که پارسه آزمون ندادن حتما یه نگاهی به جواب این سوال بکنن نکته ی مفیدیه یا مقاله ش رو بخونن اگه خواستین تا مقاله رو واستون بفرستم.
البته چند تا سوال دیگه توی این آزمون بود که باز همچین نکته هایی داشت مخصوصا مخصوصا مخصوصا نظریه زبان که به معنای واقعی کلمه دهن طراح نظریه پارسه سرویس Big Grin

حالا من اینو میگم که این سوال رو هر کی زده واقعا فکر کرده که درسته یعنی خلاصه کلام با شک نزده ولی دریغ از اینکه واقعا فرمول یه چیزه دیگست که توی هیچ کتابی هم توضیح داده نشده این باعث میشه که تعداد تست های اشتباه باز زیاد بشه. یعنی هر چقدر ما بخوایم تست اشتباه نزنیم ولی باز ماهیت بعضی از تست ها جلوی این کار رو میگیره . من میگم که زیاد نگران تست های غلط نباشیم ولی سعی کنیم که تا میتونیم به حداقل برسونیم

asusx59s : خدایا ۱۰۰ میلیون تومن نذرت که تا شب مانشت نیام
مازیار جان این جمله تو خیلی پر معنا است واسه من

پ.ن : پیش به سوی گرفتن این نفر اول با تلاش بیشتر توی آزمون بعدی چونکه دوره ی زدن تست واسم داره هفته بعدی شروع میشه بچه ها شما هم این روزای حساس رو از دست ندین

موفق باشید
یا علی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 04 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام بچه های مصمم ، ان شالله حال همتون خوب باشه.
اینم نتیجه آزمون من :

زبان : ۶۷/۷
ریاضیات : ۳۷/۵۰
مشترک : ۳۹/۵
تخصصی : ۳۵/۴

رتبه نرم : ۲
پس این رتبه ی ۲ کثیف تو بودی Big Grin تبریکات فراوان. راستی رتبه ی ۱ نرم گرایشش هوشه نگران نباش Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sheyda - 04 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  عصبانیم ، ۲ ساعت دارم با الگوریتم .... بدم میاد از این حس که یه چیزی اینقدر وقتم رو الکی بگیره .

سلام
دیشب یه نفر که میگه خیلی عصبانی بوده 'ana_12345' رفته رو پروفایل من دو تا منفی اعتبار گذاشته و دلیلش رو هم نوشته "ادامه موضوع بی ربط با پیج "! حالا منظورشون چی بوده و کدوم موضوع رو دقیقآ میگن ؟! Smile
من فعلا توی این تاپیک فقط مینویسم که در اینجا هم صحبتهام نسبتا مورد توجه دوستان بوده Heart و اینجا هم که بچه حتی درمورد خواب و خیالاشون هم میگن ولی من چندتا پست کوچیک درمورد موفقیت نوشتم و هیچکدوم از مدیران هم تاحالا تذکری ندادن که حرفهام بی ربط هست!
فکرنمیکنید اگه بخوایم پیشرفت داشته باشیم باید بتونیم حتی نظرات غیرموافق رو هم لحاظ کنیم و احترام بذاریم؟حداقل ماهایی که تحصیلکرده های این مملکت هستیم! Exclamation
باآرزوی موفقیت

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esisonic - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

من که طبق معمول خراب کاری

زبان : ۳۵ ( خوبه تا حالا نخوندم!!)
ریاضی : ۰ (نتیجه ی زدن ۱۰ تا سوال)
مشترک : ۱۷
تخصصی : -۶ (تو ۳ تا آزمون حضوری همین شده)
...
ینی روحیه داغون در حد لالیگا!!!
میخوام زار بزنـــــــــــــــــــــــــم...

تا کی شکست؟؟...هر چی میخونم بد تر میشه!!!