تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mehrdad372 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Engineer نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Engineer نوشته شده توسط:  سلام به همه کنکوریهای عزیز
من هر وقت میام اینجا انرژی میگیرم و عشق درس خوندن پیدا میکنم.
اگه میشه منو راهنمایی کنید:
شما طراحی الگوریتم رو چطور می خونید؟ من که دارم از روی clrs ترجمه دهقان طرزه میخونم و به نظرم پیچیده است و چیزایی که نمیفهمم زود ازش رد میشم و بعدشم عذاب وجدان میگیرم!Confused راستش تحلیل عملکرد حلقه های برنامه ها(همچنین حلقه ها در سیستم عامل قسمت سمافورها) برام سخته راهکاری برای این موضوع به نظرتون میرسه؟
تازه آخر هفته هم میانترم معادلات دیفرانسیل دارمDodgy کسی میدونه چی از معادلات با ریاضی مهندسی مشترکه و به درد کنکور میخوره؟
از همتون پیشاپیش ممنونShy

مجددا سلام
ببخشید ولی لطفا منو راهنمایی کنیدBlush

سلام خوبی
راستش من خودم خیلی برا سیستم عامل کمک خواستم
کسی کمک نکرد
ببین به نظر من تو این وقت کم خودتو درگیر clrs نکن
در یک کلمه بهت بگم طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد اونم تو این وقت کم یعنی سید جوادی
جزوشو بگیر
بخون
اگه تونستی از ویس هاش استفاده کنی چه بهتر
من در مورد ریاضی مهندسی اطلاعاتی ندارم
راستش منم تو سمافور مشکل دارم و این طوال رو مطرح کردم
لطف کن دوستانی که میتونن راهنمایی کنن برا سمافور راهنمایی کنن

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  سلام بچه ها همگی خسته نباشید؟ من معماری و دارم از کتاب پوران میخونم فصل یک از نمایش ممیز شناور به اونور هیچی نفهمیدم موریس مانو رو هم نگاه کردم هیچی توضیح نداده از کجا بخونم اینو؟؟/Huh
البته یه سوال دیگه هم دارم به نظرتون زبان تخصصی پارسه خوبه یا راهیان ارشدHuhهر کی یه چی میگه گیج شدم نمیدونم کدومو برم بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
Tongueیه سوال دیگه میخوام یه کتاب تست بخرم که فقط دروس مشترک و داشته باشه چی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به قول دکتر اجلالی این قسمت در دوره ارشد خودش یک درس سه واحدی جدا هستش
سعی کن تست های پایان فصل رو حل کنی
هرچند که متاسفانه آقای یوسفی خوب توضیح نداده حل تست ها
زبان تخصصی پارسه حرف نداره

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sheyda - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  سلام بچه ها همگی خسته نباشید؟ من معماری و دارم از کتاب پوران میخونم فصل یک از نمایش ممیز شناور به اونور هیچی نفهمیدم موریس مانو رو هم نگاه کردم هیچی توضیح نداده از کجا بخونم اینو؟؟/Huh
البته یه سوال دیگه هم دارم به نظرتون زبان تخصصی پارسه خوبه یا راهیان ارشدHuhهر کی یه چی میگه گیج شدم نمیدونم کدومو برم بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
Tongueیه سوال دیگه میخوام یه کتاب تست بخرم که فقط دروس مشترک و داشته باشه چی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
ممیز شناور رو یه دوصفحه ای تو پترسون توضیح داده ؛ راهیان هم خوب گفته و تو ایتنرنت هم سرچ کنی زیاده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای زبان تخصصی اگه اطلاعات تخصصیتون خوبه شروع کنید به تست زدن . من راهیان ارشد رو دارم ، حقیقت از متنهای تالیفیش اصلا خوشم نمیاد، ولی خوبه به هر حال .تستهای پارسه ۹۰% هم میدیدم خوب بودن . اگه فقط اطلاعات کامپیوتری میخوای داشته باشی پیشنهاد میکنم ویکی پدیا انگلیسی و مطالب رو روی سایتهای کامپیوتری رو سرچ کن و بخون و تستهای سال قبل رو بزن + کتابهای لغتی که بچه ها میخونن مثل ۵۰۴ وتافل و...

واسه خرید کتاب من خودم وقتی نمیدونم چی بگیرم اول میرم همه اونا رو ازکتابخونه قرض میگیرم و بررسی میکنم و بعد تصمیم میگیرم Wink

سوال سومتون رو نمیدونم چون علوم کامپیوترم
موفق باشی Smile

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - just4it - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ

سلام دوستان خوبم

از بعد تاسوعا- عاشورا که کلا تعطیل کرده بودم ، دیگه مثه قبل نمی تونم بچسبم ب درسا (همون قضیه معروف: پشت و باد و ...)

چه وکنم به نظرتون؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Engineer - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  ببین به نظر من تو این وقت کم خودتو درگیر clrs نکن
در یک کلمه بهت بگم طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد اونم تو این وقت کم یعنی سید جوادی
جزوشو بگیر

از راهنماییتون ممنونم. فقط جزوه دکتر سید حمید حاج سیدجوادی سال ۸۴ رو دارم همینه دیگه؟ آیا همه سرفصلهای کنکور رو پوشش داده و به درد ساختمان داده هم میخوره؟ و اینکه آیا اگه جزوه بخونم و در کنارش به کتاب clrs مراجعه کنم کافیه؟ آخه همه میگن clrs مرجع اول کنکوریه!Undecided

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mahi_24 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ

خیلی ناراحتم.۳ روزه هیچی نخوندم.۱۷ هم آزمون.مامانم عمل کرده همه کارای خونه افتاده رو دوش من.دیگه هم نمیتونم برم کتابخونه.تا هفاه دیگه .کلی برنامه ریزی کرده بودم.خواستم شبا بشینم درس بخونم ولی خوابم میگیره.چکار کنم.راه کار بگید.HuhHuhتازه افتاده بودم روی دور درس خوندنو راضی بودم.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - shima_24 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ

بچه ها واسه معماری قسمت پایپلاین پوران خوبه ؟چه کتابی بهتر پوشش داده این قسمت رو؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ

سلام بچها به نظرتون ریاضی مهندسی پارسه بخونم خوبه؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mohammadali1990 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ

خوبه ولی هنوز شروع نکردیش؟ خیلی قطوره ها

درود بر همشهری عزیزSmile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Donna - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم.۳ روزه هیچی نخوندم.۱۷ هم آزمون.مامانم عمل کرده همه کارای خونه افتاده رو دوش من.دیگه هم نمیتونم برم کتابخونه.تا هفاه دیگه .کلی برنامه ریزی کرده بودم.خواستم شبا بشینم درس بخونم ولی خوابم میگیره.چکار کنم.راه کار بگید.HuhHuhتازه افتاده بودم روی دور درس خوندنو راضی بودم.

مشکلمون یکیه.منم مامانم عمل کرده و کارا رو دوش منه.البته من اگه سال دومم بود و با درسا آشنا بودم حتمن انقد عقب نمیوفتادم چون تغییر رشته دادم.دانشگاهم دارم.سعی کن صبحا خیلی زودتر پاشی اینجوری به کاراتم میرسی.فقط ناامید نشو و تا هرچقدر توان داری بخون.توکل کن بخدا .ایشالله موفق میشی

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mehrdad372 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ)Engineer نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  ببین به نظر من تو این وقت کم خودتو درگیر clrs نکن
جزوشو بگیر

از راهنماییتون ممنونم. فقط جزوه دکتر سید حمید حاج سیدجوادی سال ۸۴ رو دارم همینه دیگه؟ آیا همه سرفصلهای کنکور رو پوشش داده و به درد ساختمان داده هم میخوره؟ و اینکه آیا اگه جزوه بخونم و در کنارش به کتاب clrs مراجعه کنم کافیه؟ آخه همه میگن clrs مرجع اول کنکوریه!Undecided
خواهش دوست عزیز
وظیفس
اون جزوه خوبه به اضافه این جزوه که لینکشو میزارم

javadi(

راستشو بخوای کتاب مرجع خوبه ولی برای وقتی که شش ماه یا هفت ماه
به گفته خود آقای سیدجوادی سوالای ساختمان در چند سال اخیر هم الگوریتمی شده
البته اینم بستگی داره چطور از کتاب clrs استفاده کنی
ممکنه شما بخوای فقط سرفصل خاصی رو از رو کتاب clrs بخونی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ

ترم قبل پاسش کردم پیش زمینه دارم ازش،همه مبحثاشو نمیخام بخونم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - jameshenas - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ

بچه هایی که روزای محرم و تاسوعا و عاشورا نخوندین اشکالی نداره...ولی امروز که کاری نداشتین یا فردا ها...
چون چند روز نخوندین کمی ترس برتون داشته...کمی احساس مسئولیت داشته باشین...با درسی که دوسش دارین و با کتابی که دوسش دارین شروع کنین...
من خودم ساختمان و نظریه خوندم فقط..۴ساعت نظریهBig Grin ۴ساعت ساختمان
هدف دار باشین ن ن ن ن ن ن ن

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - hamid88 - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ

سلام به دوستان
با انرژی ادامه بدین تا ایشالا بهترین دانشگاه قبول بشین
موفق باشین

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esmaeli.sh - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

کنکور اونقدام سخت نیس ک آدم نتونه قبول شه به شرطی ک راه درست خوندنو فهمیده باشه..Cool

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - nana0 - 07 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)ZZZZ نوشته شده توسط:  سلام بچها به نظرتون ریاضی مهندسی پارسه بخونم خوبه؟

اگه کتاب کتابشو تهیه نکردی کریمی نصیر بخون پارسه مطالب اضافه خیلییییی داره