تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  الان تو این حالو هوا چشماتونو ببندید و تجسم کنید سارمان سنجش اشتباهی سوالات ارشد امسالو واست email کرده!! زیرشم نوشته فوق محرمانه!! چیکار میکنید؟!! Big GrinCool
عجب رویاییه هااا Big Grin

بچه ها احساس میکنم دارم سرما میخورم!!
شلغم گذاشتم تا بخورم پیشگیری بشه تا یادم اومد یه لایه کربن شلغم شد!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 10 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  پایگاه جزوه رانکوهی+ مقسمی. اما اصلا تست نزدم. شاید کتاب پرسشهای چهارگزینه ای رانکوهی رو بخونم
درصدات عالیه مازیار... انشالله واسه کنکور اصلی یه مرور مشتی هم میکنی عالی میزنی.

جزوه رانکوهی من یکی دارم ۲۰۶ صفحه اس. همینه؟

و آیا چیز به دردبخوری نسبت به مقسمی داره که بخونمش؟

سپاس فراوان
اره همونه
نه چیز جدیدی نداره اصلا. احساس میکنم اضافه هم زیاد داره. واسه این دیگه رانکوهی رو کنار میزارم مقسمی میخونم. بجاش سوالهای چهار گزینه ای رانکوهی رو میخونم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 10 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  الان تو این حالو هوا چشماتونو ببندید و تجسم کنید سارمان سنجش اشتباهی سوالات ارشد امسالو واست email کرده!! زیرشم نوشته فوق محرمانه!! چیکار میکنید؟!! Big GrinCool
عجب رویاییه هااا Big Grin

بچه ها احساس میکنم دارم سرما میخورم!!
شلغم گذاشتم تا بخورم پیشگیری بشه تا یادم اومد یه لایه کربن شلغم شد!!

چه خواب خوبی بود...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - SaMiRa.e - 10 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

یه مطلبی داشتم میخوندم گفتم بذارم برای دوستانی که خسته شدند ،‌البته میدونم خیلی از این حرفها شنیدید ولی بد نیست یه مروردیگه بشه : Smile

زندگی معمولی انسان بی برنامه، سردرگم، بی هیجان و ناخوشایند به نظر می آید.
تنها آنهایی که به ماجراهای زندگی به عنوان شانسی از میان شانس ها نگاه می کنند که خودشان آن را برای خودشان ایجاد کرده اند،
می توانند کنترل زندگی خود را کاملا در دست بگیرند.
افراد مشهور هر یک داستان های جالبی برای خود دارند و خواندن سرگذشت هر یک از آنها می تواند راهگشای خوبی برای آنان که انگیزه موفقیت دارند، باشند.
فرقی نمی کند کدام آدم مشهور باشی! مهم این است که بخواهی موفق شوی و خسته و درمانده نشوی در این راه سخت، اگر هم شدی دوباره خودت، خودت را شارژ کنی و ادامه راه …

وطبق گفته یکی از همین انسان های مشهور :
شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید. جایگاهی که امروز دارید، ریشه در باوری دارد که داشته اید.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  الان تو این حالو هوا چشماتونو ببندید و تجسم کنید سارمان سنجش اشتباهی سوالات ارشد امسالو واست email کرده!! زیرشم نوشته فوق محرمانه!! چیکار میکنید؟!! Big GrinCool
به ۵ نفر میفروشم ۵۰ میلیون میگیرم میرم بهترین دانشگاه اروپا درس میخونم! Heart

واقعا این پول چیکار که نمیکنه! اگه پول داشتم الان این همه مصیبت نمیکشیدم برای کنکور دادن...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - anita_66 - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

منم واسش ریپلای میزنم خـــــــــــــــــــــــــــــودتی داداش... بذار درسمونو بخونیم. ولی بعدش تو مانشت پخشش میکنمBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  الان تو این حالو هوا چشماتونو ببندید و تجسم کنید سارمان سنجش اشتباهی سوالات ارشد امسالو واست email کرده!! زیرشم نوشته فوق محرمانه!! چیکار میکنید؟!! Big GrinCool
به ۵ نفر میفروشم ۵۰ میلیون میگیرم میرم بهترین دانشگاه اروپا درس میخونم! Heart

واقعا این پول چیکار که نمیکنه! اگه پول داشتم الان این همه مصیبت نمیکشیدم برای کنکور دادن...

واقعا فکرت خوب کار میکند برادر... بسوزه پدر بی پولی

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sohrablou - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ

دشواری؟؟؟؟؟؟؟؟؟Angry
کنکور دشواری نداره !!
عالی عالیBlush

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m_gh - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ

خداوکیلی عجب چیزی گفتیا آدم بهش فکرم می کنه میره تو توهمBig Grin
آقا امیربا این فکرای اقتصادیت معلومه آینده ات درخشانه و پر از پول Tongue

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Eng_Sara - 11 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  وطبق گفته یکی از همین انسان های مشهور :
شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید. جایگاهی که امروز دارید، ریشه در باوری دارد که داشته اید.

Shy آره راست میگه! من الان تو موقعیتی هستم که سه سال پیش بهش فکر می کردم و باورش داشتم!
از لحاظ تحصیلی و دانشگاهی و اینجور چیزا نمیگم! کلاً زندگیمو سه سال پیش اینجوری میدیدم!!!
Big Grin البته این پشت کنکور موندن رو لامصب بهش فکر نکرده بودم سه سال پیش!
Tongue

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - saeed_435 - 11 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ

ی چی میگم دل همتون شاد شه
من تازه از اول این هفته میخوام شروع کنم بگین ایشالا.....ایشالا
میشه؟!Blush

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - virtual girl - 11 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ق.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  یکمی خستگیم در اومد......
رتبم ۱۰ شد با تراز ۸۵۰۰/

هه پارتی بازی کردن ! واسه ما ساعت ۱ شب اس ام اس دادن جوابا رو !
آفرین خیلی خوب شدی
منم تراز ۶۴۰۰ شدم . ولی واسه آزمون بدی دیگه واقن میترکونم ...!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - anita_66 - 11 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  ی چی میگم دل همتون شاد شه
میشه؟!Blush

اصلا دیر نیست ناراحت نباش...منم هرچی میخونم انگار تازه امروز شروع کردم

زنگ تفریح Big Grin

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - fafajoon - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ

سلام بر دوستان
اول از اینکه این سوال در این قسمت مطرح می کنم معذرت می خوام.چون بازدیدکننده اینجا بیشتر هستش و من نیاز به پاسخ فوری دارم.
من میخوام برای درس مدیریت و مهندسی نرم افزار(رشته مهندسیit)کتاب تست و یه کتاب کنکورهای جامع سال های گذشته با پاسخ تشریحی بخرم.میشه دوستان من راهنمایی کنند چه کتابایی بگیرم؟؟

مشترک ۵۲% : نفر اول این درس بودم. خیلی سخت داده بود.
پایگاه ۵۴%: تست نزده بودم اصلا
هوش ۱۱%. دفعه قبل ۱۰۰ زده بودم!!!! ایندفعه خیلی الکی پاسخ دادم وگرنه ۸۳ میزدم!!!!Big Grin
سیستم عامل :۳۸% خیلی کمه
معماری ۸۳% : نفر اول این درسم بودم

سلام . آفرین به شما
واسه هوش و سیستم عامل از چه کتاب های تستی استفاده کردید؟(هوش از روی کتاب راسل مطالعه کردید؟)

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - saeedehs - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  ی چی میگم دل همتون شاد شه
میشه؟!Blush

پس از من دیرتر هم کسی هست که شروع کرده باشه
فکر میکردم من دیگه اخریم Blush
Smile
من یه ۲ هفته ای هست شروع کردم اما درست نحوندم فوقش ۳تا درسا به ۲۵%رسوندم Sad
باید ازین هفته رسمی و درست بخونم انشاالله

(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  مشترک ۵۲% : نفر اول این درس بودم. خیلی سخت داده بود.
پایگاه ۵۴%: تست نزده بودم اصلا
هوش ۱۱%. دفعه قبل ۱۰۰ زده بودم!!!! ایندفعه خیلی الکی پاسخ دادم وگرنه ۸۳ میزدم!!!!Big Grin
سیستم عامل :۳۸% خیلی کمه
معماری ۸۳% : نفر اول این درسم بودم

سلام . آفرین به شما
واسه هوش و سیستم عامل از چه کتاب های تستی استفاده کردید؟(هوش از روی کتاب راسل مطالعه کردید؟)

اره راهنمایی کنید چه کتابی و چطور میخونید که میتونید اول باشید و کامل مطالب را فهمیده باشید Sad

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ania_13 - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ

هر وقت دلم میگیره و نمیتونم درس بخونم و چیزی روم اثر نمیکنه میام اینجا. مانشت یه دلگرمیه بزرگه واسم مطمئنم پر انرژی برمیگردم سراغ درسم