تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asemoooni - 12 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ

درسته که حرفهاتون خیلی روحیه بخش بود اما واسه من که میخام تازه شروع کنم چی؟
فارع التحصیل مهندسی ITهستم و شهریور دو سه تا درسامو کامل خوندم . از مهرماه قصد کرده بودم واسه ارشد خوب بخونم اما چندتا اتفاق باعث شد تا الان هیچ پیشرفتی نداشته باشم
بدون امیدواری کاذب بگید....آیا امیدی هست که برسم؟ دوستان من الان دارن ۲۵%چهارمو میخونن!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - saeedehs - 12 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ)asemoooni نوشته شده توسط:  درسته که حرفهاتون خیلی روحیه بخش بود اما واسه من که میخام تازه شروع کنم چی؟
فارع التحصیل مهندسی ITهستم و شهریور دو سه تا درسامو کامل خوندم . از مهرماه قصد کرده بودم واسه ارشد خوب بخونم اما چندتا اتفاق باعث شد تا الان هیچ پیشرفتی نداشته باشم
بدون امیدواری کاذب بگید....آیا امیدی هست که برسم؟ دوستان من الان دارن ۲۵%چهارمو میخونن!

من حتی از شما هم عقب ترم شما که میگی چندتا درسا کامل خوندی حداقل
امیدم نمدونم چون خودم هر چند روز یبار میگم نمیرسم و الکی خودما الاف کردم Sad
اگه امیدی هست و میشه بچه ها راهکار بدن به خصوص ارشدی هایی که این شرایطا پارسال داشتند و تونستند با برنامه موفق بشنSad

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali123321 - 12 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ)asemoooni نوشته شده توسط:  درسته که حرفهاتون خیلی روحیه بخش بود اما واسه من که میخام تازه شروع کنم چی؟

واقعیت اینه که تو رشته it ظرفیت خیلی خیلی کمه!! من اگه جای تو بودم میشستم با خیال راحت و با حوصله درسارو یه جوری میخوندم که سال دیگه از همه جلوتر باشم. اگه بخوای تو این وقت کم از هردرسی یک چیزی بخونی هم قبول نمیشی هم از نظر احساسی و هیجانی تخلیه میشی. این جوری واسه سال دیگه هم نمیتونی انرژی بذاری.هیچ چیز مفیدتر از درس خوندن عمقی در ارامش نیست. پس منطقی فکر کن. البته من امیدوارم اگه واسه امسال برنامه ریختی حتما قبول شی.... هیچ چیز نشدنی نیست ولی بحث احتمالات دیگه....

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esisonic - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ

امروز حالم بهتره...درد گلوم کمتر شده...
واسه همین امروز میرم کتابخونه...!!! Big Grin
دروس امروز : محاسبات عددی - ساختمان داده - نظریه زبان

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - شاپری - ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ

[quote='fafajoon' pid='146593' dateline='1354340877']
سلام بر دوستان
اول از اینکه این سوال در این قسمت مطرح می کنم معذرت می خوام.چون بازدیدکننده اینجا بیشتر هستش و من نیاز به پاسخ فوری دارم.
من میخوام برای درس مدیریت و مهندسی نرم افزار(رشته مهندسیit)کتاب تست و یه کتاب کنکورهای جامع سال های گذشته با پاسخ تشریحی بخرم.میشه دوستان من راهنمایی کنند چه کتابایی بگیرم؟؟

از سایت سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته نرم افزار ۹۱ رو هنوز نذاشتن

تستای پایگاه رانکوهی رو کجا میشه پیدا کرد؟؟
کابفروشی ها؟ یا سایت خاصی داره ؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - kati - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ

چرا این روز ها داره اینقدر زود می گذره ؟؟!!!! تا میایی چشم به هم بذاری می بینی ۲/۳ روزت رفته!!!Huh
خدا کنه به برنامم برسم.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - lvlina_r - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان کنکوری
نمی دونم کسی منا یادش هست یا نه! من کنکوریه پارسال بود، تا اواخر آبان خوب خوندم و اوایل آذر بود که بی خیال شدم، گفتم بذارم واسه ساله بعد!! که درست و با آرامش بخونم، کنکور دادم، ولی در حدی بود که فقط مجاز شدم و به هیچ وجه دولتی نمی آوردم،
ولی امسال....! بی انگیزه تر از پارسال شدم، اصلا نخوندم،
تقریبا ۵۰ درصد مطالب را پارسال با تست خوندم، چون خلاصه نویسی دارم و خیلی هاشم یادمه، سریع پیش می رم.... به نظرتون می تونم تو این دو ماه بخونم؟؟ تلاشما بکنم؟؟ یا نمیشه؟؟؟

یه نصیحت خواهرانه هم از من داشته باشید، تمام تلاشتونا کنید که امسال از این سد عبور کنید، چون سال دیگه با امسال خیلی فرق نداره، همین آشه و همین کاسه، چه بسا بدتر، من که خیلی پشیمونم چرا پارسال نخوندم....

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - deh-ab - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی سوال به همراه جوابهای ازمون ۸۹ و ۹۰ ایتی رو نداره ؟ اینجا پیدا نکردم .کسی تو مانشت ندیده باشه ؟ سال ۹۱ رو همین جا پیدا کردم اما اگه کسی ۸۹ و ۹۰ ای تی رو داره با جواب بزار ممنون می شم .

با سلام:
لینک دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشید یا حق/...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - anita_66 - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  سلام دوستان کنکوری
نمی دونم کسی منا یادش هست یا نه! من کنکوریه پارسال بود، تا اواخر آبان خوب خوندم و اوایل آذر بود که بی خیال شدم، گفتم بذارم واسه ساله بعد!! که درست و با آرامش بخونم، کنکور دادم، ولی در حدی بود که فقط مجاز شدم و به هیچ وجه دولتی نمی آوردم،
ولی امسال....! بی انگیزه تر از پارسال شدم، اصلا نخوندم،
تقریبا ۵۰ درصد مطالب را پارسال با تست خوندم، چون خلاصه نویسی دارم و خیلی هاشم یادمه، سریع پیش می رم.... به نظرتون می تونم تو این دو ماه بخونم؟؟ تلاشما بکنم؟؟ یا نمیشه؟؟؟

یه نصیحت خواهرانه هم از من داشته باشید، تمام تلاشتونا کنید که امسال از این سد عبور کنید، چون سال دیگه با امسال خیلی فرق نداره، همین آشه و همین کاسه، چه بسا بدتر، من که خیلی پشیمونم چرا پارسال نخوندم....
ببین اصلا به این فکر نکن که قبلا نخوندی. تو پارسال خوندی و الان حداقل یه چیزایی تو ذهنت هست... فکر کن ماههای پیش رو خوندی و الان احتیاج به مرور داری. من بعداز یکماه دوباره دارم سیستم عامل میخونم ولی باورت میشه انگار هنوز بعضی مطالبش واسم جدیده؟؟؟ فشرده بخون... فقط درس و اینکه تو یکماه قطعا همه کتابارو تموم میکنی... و ماه بعدم فقط تست کار کن. موفق باشی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - tayebe68 - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

سلام دوستان

شما تست نرم افزار از روی چی می زنید؟ به غیر از بوران
یک کتاب خوب که (تست مفید و زیاد) داشته باشه به من معرفی می کنید؟؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - unicornux - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  بچه های it....
من واسه super pipline از رو چی بخونم؟ کجای کتاب مانو راجع بهش نوشته؟!! چرا چیزی راجع بهش پیدا نمیشه؟!!

مانو فصل پایپ لاین رو بد توضیح داده.فقط پوران خوبه.راهیان هم زیاد جالب نیست.اما تمرین های مانو رو حل کنید.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

هم به شما میگم هم به همه ی دوستان
بنده یه چیزی کشف کردم. اسلام ناظمی دو تا کتاب داره. یکیش که انقدر قطوره از پرسمن چیزی کم نداره... یکی هم پرسشهای چهار گزینه ایه مهندسی نرم افزار نوشته ی اسلام ناظمی. من پرسشهای چهار گزینه ای رو گرفتم. سوالات معقولی داره. پرسشهای چهارگزینه ای پایگاه داده رانکوهی هم گرفتم. انصافا سوالاش خوبه.

یکی از دوستان هم از تراز و جامعه آماری ماهان پرسید. ترازم ۸۵۲۹ شد. شرکت کننده ها هم ۱۲۰۰ نفر

Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

راهیان ارشد.
پوران احمق که تستاش به درد خودش میخوره.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali123321 - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  بچه های it....
من واسه super pipline از رو چی بخونم؟ کجای کتاب مانو راجع بهش نوشته؟!! چرا چیزی راجع بهش پیدا نمیشه؟!!

مانو فصل پایپ لاین رو بد توضیح داده.فقط پوران خوبه.راهیان هم زیاد جالب نیست.اما تمرین های مانو رو حل کنید.

ممنون. ولی من منظورم super pipline هست !! بابا یکی جواب ما رو بده...!!! Huh پارسال ازش سوال اومده وااااااا ... حالا سر کنکور هی مارو یاد میکنید...!!!! از ما گفتن... Idea

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m_gh - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ

تستای کتاب رانکوهی خوبه،همه مدل تستی هم داره از خیلی ساده تا حد المپیاد.مطمئنم اگه کسی تستای رانکوهی رو بلد باشه پایگاه کنکورو ۱۰۰ میزنه .من خودم یه مقداری پارسال نگاهش کرده بودم فقط یه غلط توپایگاه داشتم اونم از حفضیات بود.