تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - tayebe68 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  هم به شما میگم هم به همه ی دوستان
بنده یه چیزی کشف کردم. اسلام ناظمی دو تا کتاب داره. یکیش که انقدر قطوره از پرسمن چیزی کم نداره... یکی هم پرسشهای چهار گزینه ایه مهندسی نرم افزار نوشته ی اسلام ناظمی. من پرسشهای چهار گزینه ای رو گرفتم. سوالات معقولی داره. پرسشهای چهارگزینه ای پایگاه داده رانکوهی هم گرفتم. انصافا سوالاش خوبه.

آیا کتاب پرسشهای ۴گزینه ای جواب تشریحی هم برای تست ها داره؟ درسنامه چطور؟
تعداد تستهاش حدودا چندتاست؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

بد ویروسه !! بد....

از صبح هیچی نخوندم!!

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - samaneh_aftab - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

اینقدر گفتین سرماخوردگیییییییییییییییی
که منم دچار شدم

بد ویروسیه

از جمعه تا حالا همش خوابیدم
سرم بدجور گیجه. اتاق دور سرم میچرخه. تا نصف صفحه درس میخونم سرم درد میگیره. سرفه امانمو بریدههههه Sad((((((((((

باز شما وضعتون خوبه. همش تو خونه اید . درس میخونید
من تا ۵ سر کارم Sad یعنی اون روزی ۴-۵ ساعتم هم که میخوندم پرید Sad برای آزمون ۲۵% سوم این هفته، حتی نصف هر درس هم نخوندم. چیکار کنم ???????????
افسرده شدم شدید

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ghaderiyaser - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

هوای تهران این یکی دو روز خیلی آلودس. همه مریض شدن. Sad Sad Sad

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ

با تشکر از دوست گرامی dehab که سوالای ۸۹ و ۹۰ ایتی رو گذاشتن اما کسی پاسخ تشریحیش رو نداره .؟؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mammad_asir - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

لینک دانلود آمار پارسه کجاست؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  لینک دانلود آمار پارسه کجاست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مطالب و مثالها یکی هستن اما ترتیب مطالب یکم جابجا هست
.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ghaderiyaser - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ

هوای تهران آلوده شده. اونوقت چرا به پست من منفی میدین؟ فردا پس فردام که تهران تعطیل شده به دلیل آلودگی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

من واسه نظریه کتاب پارسه رو دارم کنارش هم کتاب مدرسان مجموعه کامپیوتر تستهای سال ۷۵ تا ۹۰ به نظرتون کتاب پوران یا مقسمی واسه حل تست بازهم نیاز میشه؟!!! :-s

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ghaderiyaser - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ

نظریه پوران بدک نیست. یه نگاه بندازین ضرر نمی کنید

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  هوای تهران آلوده شده. اونوقت چرا به پست من منفی میدین؟ فردا پس فردام که تهران تعطیل شده به دلیل آلودگی
گویا یه نفر از ترس اینکه ویروس از طریق مانشت بهش منتقل نشه برای هرکی در این مورد صحبت کرده منفی رد کرد!

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - *farnaz* - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ

منم امروز یه صفحه بیشتر نخوندم شدیدا خوابم میومد اینجا هم خیلی سرد شده احتمالا منم دارم سرما میخورم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  هوای تهران آلوده شده. اونوقت چرا به پست من منفی میدین؟ فردا پس فردام که تهران تعطیل شده به دلیل آلودگی
گویا یه نفر از ترس اینکه ویروس از طریق مانشت بهش منتقل نشه برای هرکی در این مورد صحبت کرده منفی رد کرد!

نه محبوبه جون کلا انگار یه سری اینجا میان فقط جهت منفی دادن . حالا چه سودی داره خدا داند ؟؟؟؟؟ ما سوال می پرسیم که کی جواب تشریحی سوالا رو داره می رن منفی میدن . Huh بسی جای تعجب .

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - anita_66 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  هوای تهران آلوده شده. اونوقت چرا به پست من منفی میدین؟ فردا پس فردام که تهران تعطیل شده به دلیل آلودگی

نه محبوبه جون کلا انگار یه سری اینجا میان فقط جهت منفی دادن . حالا چه سودی داره خدا داند ؟؟؟؟؟ ما سوال می پرسیم که کی جواب تشریحی سوالا رو داره می رن منفی میدن . Huh بسی جای تعجب .

SmileSmile اینو خوب اومدی..Angel

یه جورایی امید قبولیمو از دست دادم... آخه ظرفیت آی تی خیلی کمه. ( حالا هی منفی بده...)

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - masume_ml - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه های هوش...کیا سال بعد میخان بیان اینجا؟؟؟؟

Big GrinTongue

سلام ، من می خوام اینجا ارشد بخونم البته من نرم افزاریمTongue

سلام
من هستم،ان شاالله منتظرم باشBig Grin

بچه ها من سمت چپ در اونجایی که ۲۰۶ داره میره تو وایمیستم شما هم بیاین با هم بریم تو تنهایی غریبیمون نیاد.