تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Eng_Sara - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  امروز بعد از یک وقفه یک هفته ای دوباره مطالعه کنکوری من شروع شد ...
اون هم استارت با گسسته محترم !!
امیدوارم بتونم خودم رو تا زمان کنکور به سطح مناسبی برسونم ... : )

سلام هنگامه جان. نبودی دلمون برات تنگ شده بود.به سلامتی....

بچه ها من امروز دور اولم تموم میشه.به نظر شما استراحت کنم؟ احساس میکنم نیازی به استراحت ندارم!!
چیکار کنم؟
Sad یه کوچولو هم احساس سرماخوردگی دارم Confused خدا بخیر کنه....

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
بچه ها یه وقتی بذارید مثلا نیم ساعت به هدفاتون فکر کنید و به خیال پردازی بعد از نتیجه بپردازید(+ اندیشی) خیلی تاثیر داره!
اگه وقت کردید به مصاحبه ها هم یه سر بزنید
در کل به چیزای خوب فکر کنید و کم نذارید که خدایی ناکرده...................
برای هم دعا کنید
ممنون

شما چرا دانشجوی کارشناسی ارشد شدی؟؟ Huh Huh Huh Big Grin
منم میتونم بشم؟ Tongue

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  امروز بعد از یک وقفه یک هفته ای دوباره مطالعه کنکوری من شروع شد ...
اون هم استارت با گسسته محترم !!
امیدوارم بتونم خودم رو تا زمان کنکور به سطح مناسبی برسونم ... : )

----------
سه روز اول این هفته برای دو تا از میانترم ها وقت گذاشتم ، هر دو رو سر کلاس هم حاضر شدم، اما متوجه شدم هر دو میانترم هفته ی دیگه بوده !
از مشکلات سر کلاس نرفتن همینه دیگه ... . وقتم الکی حروم شد . هفته ی دیگه باز مجبورم بخونمشون Sad

جات خالی بود.

یه چیزی میگم به خودت امیدوار شیBig Grin . بعد از دو ماه هفته ی گذشته رفتم سر کلاس. دوتا ارائه باید این ترم میدادم که با یه بدبختی طوری جورش کردم که هردوش توی یک هفته بیافته. کلی خوشحال پاشدم رفتم تهران. روز یکشنبه یک ارائه داشتم که بچه های دانشگاه اعتصاب کرده بودن سر کلاس نرفتن کلاس تعطیل شد و روز سه شنبه هم ارائه بعدیم بود که بعلت آلوگی هوا تهران تعطیل شد.

یعنی باید از این اتفاق باید بیان فیلم درست کنن

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  چقدر خوبه آدم صبح ها درس میخونه هااااااااااااا!!!
اصن یه جوریه....وقتی روزتو با درس خوندن شروع میکنی...تا آخر شب همش می خوای درس بخونی!!! Big Grin
خیلی خوبه واقعا... من از جغدی کم کم دارم خارج میشم. قبلا تا ۶ صبح بیدار بودم.

اما الان ۲ روزه که ۷ صبح بیدار میشم. خیــــــــــــلی فرق میکنه!! الان ساعت ۱:۵۵ ه. من تا الان ۵ ساعت مفید درس خوندم!! یعنی تا شب احتمالا به ۹ یا ۱۰ ساعت برسه! اما قبلا زوووور میزدم ۷ ساعت مفید میخوندم! واقعا صبح زود بیدار شدن حرف نداره... اما حیف که دیر فهمیدم ... Undecided

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  اشکال نداری داداش امیرBig Grin
عه آخ جون. پس یه منفی دیگه هم بهت میدم Tongue

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ۸Operation - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدرسان داشتم نصفش غلط بود، با اعصابت بازی میشه
دوست عزیز این مجموعه چند سال اخیره؟!
توی سایتش اطلاعات یا فهرستی چیزی نزده!!!!ممنون میشم دوستان در مورد بانک سوالات اگر کتاب خوبی میشناسن توصیه کنن!آخه می خوام بخرم نمی دونم کدوم بهتره!پارسه هم شنیدم داره؟!شما چیکار می کنید؟!

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - nader618 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان.کسی در مورد قبولی های غیر انتفاعی هوش و نرم سال گذشته اطلاعی نداره.؟؟؟؟؟؟؟
منظورم رتبه های قبولیشونه

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Hamed92 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ

رتبه هاو قبولی ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا سنجش مجموعه تست واسه مهندسی نداره? فقط ای تی داره

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - fafajoon - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)alone boy نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مصمم پشت کنکوری
امیدورام درساتونو خوب خونده باشdد مشق هاتونم نوشته باشید.
دوستان کسی جزوه مبانی مدیرت دانشگاه امیر کبیر رو نداره بزاره واسه دانلود
آخه میگن خیلی جزوه خوبیه واسه کسایی که تا حالا مدیریت برنامه نداشته فوق العاده است دوستانی که تهران تشریف دارید اگه لطف کنید این کار خیر خواهانه رو انجام بدید ممنون میشیم

سلام خواهشا هر کی داره بذاره

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - H3NGAM3H - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سلام هنگامه جان. نبودی دلمون برات تنگ شده بود.به سلامتی....

بچه ها من امروز دور اولم تموم میشه.به نظر شما استراحت کنم؟ احساس میکنم نیازی به استراحت ندارم!!
چیکار کنم؟
Sad یه کوچولو هم احساس سرماخوردگی دارم Confused خدا بخیر کنه....

مرسی سارا ، منم دلم براتون تنگ شده بود ...

نه بابا ، وقتی انرژی داری چرا استراحت ؟
من هروقت زیادی به خودم استراحت میدم تنبل میشم !
اتفاقا سرما هم خوردم ، یه مدته چشام تار هم میبینه ، از بس تو مراسم ظرف هم شستم ، دستم هم پوست میندازه !

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  جات خالی بود.

یه چیزی میگم به خودت امیدوار شیBig Grin . بعد از دو ماه هفته ی گذشته رفتم سر کلاس. دوتا ارائه باید این ترم میدادم که با یه بدبختی طوری جورش کردم که هردوش توی یک هفته بیافته. کلی خوشحال پاشدم رفتم تهران. روز یکشنبه یک ارائه داشتم که بچه های دانشگاه اعتصاب کرده بودن سر کلاس نرفتن کلاس تعطیل شد و روز سه شنبه هم ارائه بعدیم بود که بعلت آلوگی هوا تهران تعطیل شد.

یعنی باید از این اتفاق باید بیان فیلم درست کنن

: ))
واقعا آخر بدشانسی بوده هاا

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  چقدر خوبه آدم صبح ها درس میخونه هااااااااااااا!!!
اصن یه جوریه....وقتی روزتو با درس خوندن شروع میکنی...تا آخر شب همش می خوای درس بخونی!!! Big Grin
خیلی خوبه واقعا... من از جغدی کم کم دارم خارج میشم. قبلا تا ۶ صبح بیدار بودم.

اما الان ۲ روزه که ۷ صبح بیدار میشم. خیــــــــــــلی فرق میکنه!! الان ساعت ۱:۵۵ ه. من تا الان ۵ ساعت مفید درس خوندم!! یعنی تا شب احتمالا به ۹ یا ۱۰ ساعت برسه! اما قبلا زوووور میزدم ۷ ساعت مفید میخوندم! واقعا صبح زود بیدار شدن حرف نداره... اما حیف که دیر فهمیدم ... Undecided

واقعا خیلی عالیه صبح زود بیدار شدن
اما من یه مدته مث مریضا میخوابم ! زودتر از ۱۰ ، ۱۱ محاله از جا کنده بشم ، باید این روند رو اصلاح کنم ...
وگرنه هم دانشگاهی نمیشم با بچه های مانشت !

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سنجش

مدرسان داشتم نصفش غلط بود، با اعصابت بازی میشه

واقعا مدرسات نصفش غلطه؟!
یعنی من روش حساب نکنم ؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ

سلام کتاب چند دوره ارشد معماری کامپیوتر هست؟من شهرستانم اینجا که نیس...SadSadSad

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - deh-ab - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

با سلام:
از دوستان اگه کسی حل تشریحی سوالات سال ۹۱ درس شبکه های کامپیوتری رشته مهندسی فناوری اطلاعات از کتاب اقای دکتر حقیقت داره یه عکس بگیره برای دانلود بزاره ممنون میشم/...من خودم حل کتاب راهیان ارشد و ماهان را دارم نمیدونم چرا فکر میکنم حلشون مشکل داره، روش حل هردوشون متفاوته و جواباشون هم متفاوته /...(البته راهیان ارشد بد نیست ماهان که مضخرفه)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)ZZZZ نوشته شده توسط:  سلام کتاب چند دوره ارشد معماری کامپیوتر هست؟من شهرستانم اینجا که نیس...SadSadSad
من دیروز رفتم ۳ تا کتاب تست خریدم.

مال مقسمیه. کنکور سال ۸۸ ۸۹ ۹۰ هر کدوم یه کتاب. هر کتاب تمام رشته ها رو داره. مهندسی نرم، سخت افزار، علوم کامپیوتر و آی تی. قیمتش هم ارزونه. ۳ تا کتاب شد ۱۴ تومن. اما هنوز نگاشون نکردم که ببینم خوبه یا نه. اما ظاهرا از مدرسان شریف بهتره و ارزون تر. کتاب مدرسان کنکور ۸۳ تا ۹۰ آی تی ۱۰ هزار تومن بود که نمی ارزه. چون همین کتاب هایی که داریم میخونیم واسه درس، حداقل تستهای تا سال ۸۷ رو دارن. و خوبی دیگه مقسمی اینه که همه گرایش ها رو داره. مدرسان رو واسه تمام گرایشا بخوای بگیری شاید ۵۰ تومن بشه هزینش.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - csharpisatechnology - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

اینجا هم مباحث مهم و مسائل فصول مهم معماری کامپیوتر رو من و دوست خوبم teacherpc میذاریم. امیدوارم به ما سر بزنید.التماس دعا

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - parastou - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  برنامه شما تو این مدت باقیمونده چیه ?
من تا اخر ۵۰% دوم که باید نیمه دوم درسارو بخونم و تستاشو تموم کنم.
۱۰۰ اول هم باید برگردم نیمه اول درسارو کار کنم چون همون موقع خودش کامل نشد.
۱۰۰% نهایی هم تستای ۱۰ سال اخیرو به صورت مشابه جلسه کنکور حل میکنم
معقوله به نظرتون? شما چه میکنید?

منم شرایطی شبیه تو رو دارم مثه شما برنامه ریختم. امیدوارم بتونیم تو ۱۰۰% (جامع) بخشهای ناتموم ۵۰% اول رو تموم کنیم.Smile

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - شاپری - ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

بله
مدرسان غلط زیاد داره( کنکور ۱۰ سال اخیر)
زیاد رو جواباش حساب نکن

( تجربه خودم+ دوستامو گفتم)
استاد یوسفی هم پارسال گفت رو مدرسان حساب نکنین گمراهتون میکنه، من باور نکرده بودم، تا اینکه به چشم خودم دیدم

بقول دوستمون مجموع تست مقسمی بهتر از مدرسانه
سنجشم از هر دو بهتره (فکر کنم)
سنجش واسه ۵ ، ۶ سال اخیره ( ۱۰ سال نیست)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - unicornux - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ