تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Hamed92 - 29 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  [quote='Hamed92' pid='149712' dateline='1355860991'

ما که به تازگی خوندیم هم خیلی امیدوار به زدن تست گسسته نیستیم. ولی وقتی قبلا خوندیش یه فصل رو مرور کن ببین با چه سرعتی میتونی به یاد بیاریش و تست بزنی اگه راضی کننده بود ادامه بده وگرنه انرژی ات رو بذار روی محاسبات و آمار.

در ضمن معمولا از سری فوریه ریاضی مهندسی یک تست میاد. شاید بهتر باشه اون فصل رو مطالعه کنی شاید یه تست همین طوری زدی. ایشاالله که به خواسته ات برسی

به رتبه های کنکورهای آزمایشی مخصوصا مدرسان اعتمادی نیست. حالا شاید پارسه احتمال غیرواقعی بودنش از ماهان و مدرسان کمتر باشه.
[/quote]

مرسی دوست عزیز.اگه بخوام چیزی از ریاضی مهندسی بخونم انتگرال مختلطه.دوستم که رشتش برقه قبلا بهم درس داده بودش و به نظرم خوب بود.فوریه سخته....

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sheyda - 29 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

[تصویر:  149772_1_1379087042.jpg]

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - azad_ahmadi - 29 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ

چقدر دلم می خواهد، جواب تست ها همانی باشد که بنظر خودم درست است و نه به نظر طراح. Smile

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 29 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ

و منم چقدر دلم میخواست سوالات اینقدر قصه سرایی نداشتن...
از سال ۸۷ خیلی طراح ها علاقه مند شدند به این موضوع!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esmaeli.sh - 30 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

یعنی آذز هم تمومید ٰ،که اینطور...Dodgy
دیگه باید بریم تو گروه درسی دی ماه ،بقیه هم به نوبت بیان،فقط شلوغ نکنیدBig Grin

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - شاپری - ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

خیلی دارم بد میخونم
ناراحتم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - jameshenas - 30 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ

راضیم....من میتونم....یعنی از من با اعتماد به نفس تر فک نکنم تو مانشت باشه...
ته درس نخوناتون منم...ولی من برنده ام...شک ندارم

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - white bird - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ

چقدر زود اذرم تموم شد
شب یلداتونم پیشاپیش مبارک

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mos_hos - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ

خدا رو شکر این هفته رو خیلی خوب خوندم و برنامه جدیدم خیلی عالی جواب داد.

الان که تستهای سیستم عامل رو میزنم همتون رو درک میکنم
واقعا درسنامه کتاب پارسه با این حجم بالای مطالب حتی ۱ دونه از تستها رو هم پوشش نمیده و فقط خود مطلب رو گفته و نکات اصلی رو تو حل تستها گفته.
انصافا نکات تستهاش خودش بیش از یه کتاب میشه!!!!!!
تا حالا هیچ درسی رو اینقد ضعیف تست نزده بودم!!!

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esisonic - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ

بلاخره کلاس های دانشگاه تموم شد..!!!...حالا میتونم مثل یه پسر خوب ( و البته خر خون ) بشینم واسه کنکور بخونم Big Grin ...!!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  الان که تستهای سیستم عامل رو میزنم همتون رو درک میکنم
واقعا درسنامه کتاب پارسه با این حجم بالای مطالب حتی ۱ دونه از تستها رو هم پوشش نمیده و فقط خود مطلب رو گفته و نکات اصلی رو تو حل تستها گفته.
کدوم فصل سیستم عامل اینطوری پر نکته و خفنه؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m_sardaari - 30 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  خدا رو شکر این هفته رو خیلی خوب خوندم و برنامه جدیدم خیلی عالی جواب داد.

الان که تستهای سیستم عامل رو میزنم همتون رو درک میکنم
ماهیت تستای سیستم عامل همینجوره و ربطی به کتاب دکتر حقیقت نداره.
به نظر من تو تمام کتابای کنکوری تنها کتاب کامل.بدون اشتباه.توضیح روان .کتاب دکتر حقیقته. واقعا باید بهش تبریک گفت با این کتابش.فقط حجم این کتاب زیاده که این از معایب یک کتاب نمیتونه باشه.
طراح سوالای سیسم عامل این چند سال گذشته به نظر میاد سوالا بهش الهام میشدن و از کجا اینارو طرح میکرده حدا میدونه.
و هر کتابی رو هم میخوندیم بازم نمیشه سوالارو جواب داد.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ

کتاب دکتر حقیقت خیییییلی بهتر میشد اگر مثال هم توش میاورد. من کتاب راهنمای چاوم در طراحی سیستم عامل رو هم گرفتم که قبل از تست یکم تمرین حل کنم. وگرنه یهو بری سر تست ها دپرس میشی.

Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  کتاب دکتر حقیقت خیییییلی بهتر میشد اگر مثال هم توش میاورد. من کتاب راهنمای چاوم در طراحی سیستم عامل رو هم گرفتم که قبل از تست یکم تمرین حل کنم. وگرنه یهو بری سر تست ها دپرس میشی.

مازیار شماها کدوم تستا رو میگین؟! که اینقدر سختو پر نکته اس؟؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ

کلا سیستم عامل از قسمت همروندی به بعد تستاش بد قلق میشه