تالار گفتمان مانشت
در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ - سیما ۱۹۵۶ - ۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ

سلام دوستان من یه سوال داشتم
خدارو شکر ازمون امور مالیاتی قبول شدم( تحلیلگر سیستم )می خواستم بدونم کسی از کاربران این سایت اطلاعی داره برای مصاحبه چه چیزهایی می پرسند؟

RE: سوال در مورد مصاحبه های استخدامی - Shady205 - 28 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)سیما ۱۹۵۶ نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه سوال داشتم
خدارو شکر ازمون امور مالیاتی قبول شدم( تحلیلگر سیستم )می خواستم بدونم کسی از کاربران این سایت اطلاعی داره برای مصاحبه چه چیزهایی می پرسند؟

سلام سیما خانوم.. باید تجزیه تحلیلت خوب باشه
نرم ۲ و پروژه هایی که انجام دادی رو مرور کن
RUP - UML -..

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - پشتکار - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

سلام
بچه ها کسی میدونه جواب چیه؟
بعد از مصاحبه ازمون چی می پرسند؟
طفا کسانی که رفتند و دیدند راهنمایی بفرمایند.

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - - rasool - - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ

سلام
آزمون کتبی قبول شدید؟
جای دولتی هستش؟

RE: منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - hamidkhl - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها کسی میدونه جواب چیه؟
بعد از مصاحبه ازمون چی می پرسند؟
طفا کسانی که رفتند و دیدند راهنمایی بفرمایند.

نقش تحلیلگر سیستم استخراج نیازمندی ها و مدل سازی Use-Case و هدایت و هماهنگی آن با طرح ریزی عملکرد سیستم می باشد.
برای مثال تعیین اینکه چه عامل ها و چه UseCase هایی وجود دارند و تاثیر آنها بر یکدیگر چگونه است

این تعریف در کتاب مرجع کاملRUP اومده

در ضمن تحلیلگر سیستم باید کار راه انداز خوبی باشد و مهارت های ارتباطی بالایی داشته باشد، اطلاعات در زمینه تکنولوژی و کسب و کار برای این شخص اساسی است

RE: منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - پشتکار - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ق.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  سلام
آزمون کتبی قبول شدید؟
جای دولتی هستش؟

آره دولتیه

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  نقش تحلیلگر سیستم استخراج نیازمندی ها و مدل سازی Use-Case و هدایت و هماهنگی آن با طرح ریزی عملکرد سیستم می باشد.
برای مثال تعیین اینکه چه عامل ها و چه UseCase هایی وجود دارند و تاثیر آنها بر یکدیگر چگونه است

این تعریف در کتاب مرجع کاملRUP اومده

در ضمن تحلیلگر سیستم باید کار راه انداز خوبی باشد و مهارت های ارتباطی بالایی داشته باشد، اطلاعات در زمینه تکنولوژی و کسب و کار برای این شخص اساسی است

یعنی باید مهندسی نرم و UML خوب بلد باشیم درسته؟
اینها به چه درد ادارات دولتی میخوره؟
کتاب مرجع RUP رو میشه معرفی کنید از چه ناشری و چه نویسنده ای؟

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  در ضمن تحلیلگر سیستم باید کار راه انداز خوبی باشد و مهارت های ارتباطی بالایی داشته باشد، اطلاعات در زمینه تکنولوژی و کسب و کار برای این شخص اساسی است

یعنی چی کار راه انداز خوبی؟ از نظر فعال بودن میگید یا از نظر اینکه بر مباحثی مثل مهندسی نرم مسلط باشه؟

RE: منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - hamidkhl - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ق.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  یعنی باید مهندسی نرم و UML خوب بلد باشیم درسته؟
اینها به چه درد ادارات دولتی میخوره؟
کتاب مرجع RUP رو میشه معرفی کنید از چه ناشری و چه نویسنده ای؟

یعنی چی کار راه انداز خوبی؟ از نظر فعال بودن میگید یا از نظر اینکه بر مباحثی مثل مهندسی نرم مسلط باشه؟

بله تحلیلگر سیستم باید RUP,UML بلد باشه
هر جا که پروژه باشه و نیاز به تحلیل باشه اکثراً مورد نیازه حالا چه دولتی چه خصوصی

مرجع کامل کاربردی متدولوژی RUP برای تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری، انتشارات دانشگاه اصفهان، گردآوری: دکتر احمد براآنی و...

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - - rasool - - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ

می خواید برید مصاحبه ی حضوری؟
با شغل تحلیلگر سیستم؟
تا کی وقت داری؟

RE: منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - پشتکار - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  سلام
آزمون کتبی قبول شدید؟
جای دولتی هستش؟

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  می خواید برید مصاحبه ی حضوری؟
با شغل تحلیلگر سیستم؟
تا کی وقت داری؟

هنوز نه
چطو مگه؟

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - samira67 - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

سلام من در امتحان کتبی در شغل تحلیلگر سیستم قبول شدم . چند روزدیگه مصاحبه دارم . تو رو خدا کمکم کنید من به اینکار احتیاج دارم اما نمی دونم باید چه کتابی یا جزوه ای بخونم . اخه این سازمان ۴ تا تحلیلگر سیستم می خواد اما با این مطالبی که من در مورد مسولیتهای تحلیلگر خواندم یک سازمان دولتی ۱ نفر هم براش کافیه ؟ کممممممممممممممممک

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - Premier Homme - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ

توکل کنین به خدا
اگر خدا بخواد اون یک نفر حتما شما خواهید بود . به خودتون انرژی منفی ندید بابا ، آدما کین ؟ نگران یک نفر و اون یک نفرم پارتی داره و ... نباشید ، به خدا امید داشته باشیم ، خدا از همه پارتیا قوی تره کافیه اون بخواد .

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - samira67 - 26 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ

ممنون از دلگرمیتون اما میشه بهم بگید چه کتاب یا جزوه ای بخونم یا سوالاتشون برای مصاحبه ممکنه چی باشه ؟

کارشناس تحلیگر سیستم واسه ثبت احوال - hamed1366 - 01 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ

سلام بچه ها.
خوبید همگی؟
میخواستم بدونم که تو رسته ی شغلی کارشناس تحلیل گر سیستم چه سوالاتی توی مصاحبه میپرسن.؟منظورم بیشتر سوالات تخصصی هستش؟
ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید.
چون توی کامنت هایی که خوندم چیزی عایدم نشد.
تنک یو.

منظور از کارشناس تحلیلگر سیستم چیست؟ - omidd1315 - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ

بچه ها میشه کمک کنید
در مصاحبه تخصصی در مورد تحلیل گر سیستم چیا میپرسند؟
وقتم محدوده!
کمک کنید لطفا

مصاحبه تخصصی کارشناس تحلیل گر سیستم (فوری) - rasool217 - 18 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

با سلام

میخواستم بدونم برای مصاحبه ی تخصصی تحلیل گر سیستم (برای سازمان دولتی) از چه مباحثی ممکنه سوال مطرح شه؟

من شنیدم از uml مطرح میشه ، اگر اینجوریه منظور اینه که از دیاگرام های یو ام ال سوال کلی مطرح میشه یا در مورد شکلاش مثال میدن و میگن این شکل رو تشریح کن؟

همچنین در مورد sql نیز سوال میپرسن؟اگر آره کد نویسی میخوان؟(مثلا میگن کد بنویس که داده های یک جدول رو update کنه یا یه سطروdelete کنه یا add یا query های دیگه؟)

عجله،عجله!!!!!!!!!HuhHuhHuhHuhHuh