تالار گفتمان مانشت
نیازمند یاری سبزتان هستیم - نسخه‌ی قابل چاپ

نیازمند یاری سبزتان هستیم - MONA_STAR - 15 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ

سلام

به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم، امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید.Smile

اما دوستان، دختر خالم بعد از اینکه فهمید قبول شده، رفت سراغ آماده کردن مدارکش، متوجه شده مدرکش نیست Huh، تازه میگه آخرین باری که دیدتش، حدود یک سال پیش بوده...( باید بگم یکی یه دونست ....،از شلختگیش زیاد تعجب نکنید) خلاصه نه اعصاب برای خودش نه خانوادش و نه واسه ما گذاشته( از بس زار میزنه)،حالا خودش هیچ، این بابای بیچارش که نزدیکه سکته کنه، اومده دس به دامن من شده میگه تو مدرکتو بده که ما ... من بهش میگم آخرش میفهمن براش بد میشه، Undecided ( خونه ما هستن، خواب نداریم ماSad )

دوستان که در اینباره اطلاعاتی دارن لطفا مارو بی بهره نذارن. ( واقعا نیازمند یاری تان هستیم)

ممنون.

RE: نیازمند یاری سبزتان هستیم - Fardad-A - 15 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  سلام

اما دوستان، دختر خالم بعد از اینکه فهمید قبول شده، رفت سراغ آماده کردن مدارکش، متوجه شده مدرکش نیست Huh، تازه میگه آخرین باری که دیدتش، حدود یک سال پیش بوده...( باید بگم یکی یه دونست ....،از شلختگیش زیاد تعجب نکنید) خلاصه نه اعصاب برای خودش نه خانوادش و نه واسه ما گذاشته( از بس زار میزنه)،حالا خودش هیچ، این بابای بیچارش که نزدیکه سکته کنه، اومده دس به دامن من شده میگه تو مدرکتو بده که ما ... من بهش میگم آخرش میفهمن براش بد میشه، Undecided ( خونه ما هستن، خواب نداریم ماSad )

دوستان که در اینباره اطلاعاتی دارن لطفا مارو بی بهره نذارن. ( واقعا نیازمند یاری تان هستیم)

ممنون.
من که نفهمیدم مدرک شما چه به درد او میخوره. چون مدرک تحصیلی را از دانشگاه هم استعلام میکنن و اگه درست نباشه دخترخاله تون اخراج میشه.
بنظرم ایشان بره و بگه که مدرکم را گم کرده ام و بعد از دانشگاهی که قبول شده بخواد که از دانشگاه محل تحصیلش استعلام کنند. بهر حال فرصتی میتونه بگیره.

RE: نیازمند یاری سبزتان هستیم - MONA_STAR - 15 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  سلام

ممنون.
من که نفهمیدم مدرک شما چه به درد او میخوره. چون مدرک تحصیلی را از دانشگاه هم استعلام میکنن و اگه درست نباشه دخترخاله تون اخراج میشه.
بنظرم ایشان بره و بگه که مدرکم را گم کرده ام و بعد از دانشگاهی که قبول شده بخواد که از دانشگاه محل تحصیلش استعلام کنند. بهر حال فرصتی میتونه بگیره.

ممنون، بازم مایه دلگرمی هستش،Smile

از دستپاچگی میخوان از رو مدرکم مثلا تقلبی بسازن، که منم گفتم ضایع ست، میفهمن.

نیازمند یاری سبزتان هستیم - Premier Homme - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ

بابا واقعا ضایعست
ایشون به سلامتی یک مقطع پیشرفت کردن ، رشد فکری ، تفکر و .... همه کشک ؟ آخه این چه کاریه بابا
ما آخر نفهمیدم هذف از تحصیل چیه ؟ کسب مدرک یا توسعه تفکر و بینش .. برای هرکاری یک راه حل منطقی و قانونی وجود داره عزیز من .