تالار گفتمان مانشت
آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - MSZ - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

سلام دوستان
همین اول بگم که قصد شایعه پراکنی ندارم و فقط میخوام سوال کنم! (اینو همین اول گفتم که مورد غضب مدیران واقع نشم!)

یکی از دوستان که ظاهرا ساکن تهران هستن، به گفته خودشون، از چند جایی شنیدن که تعداد سوالات مدیریت و معماری تو کنکور آی تی امسال تغییر میکنه. و اینطور شنیدن که قراره تعداد سوالات این درس ها به ۱۲ تا (یا حتی بیشتر!) افزایش پیدا کنه.

از اونجایی که منبع موثقی وجود نداشته، صرفا خواستم از دوستان عزیز مانشتی سوال کنم که آیا کس دیگه ای هم همچین خبری شنیده یا خیر؟

البته این رو هم باید بگم که میدونم اصولا قبل کنکور چیزی مشخص نیست... ولی اگر خاطرتون باشه ۲ سال پیش تعداد سوالات کنکور آی تی تو هر درس از ۸ تا به ۶ تا کاهش پیدا کرد... اون موقع چند هفته قبل کنکور، از یکی دو جا شنیدم که قراره تعداد سوالات آی تی امسال (یعنی اونسال!) تغییر کنه... و مشخصا شنیده بودم که "احتمالا تعداد سوالات کم میشه" ... که شد!!!

مجددا تاکید میکنم که خودم از هیچ چیزی خبری ندارم و اصلا قصد نشر اکاذیب و یا تشویش اذهان (!!!) عمومی یا خصوصی رو ندارم!!!

سپاس از شما عزیزان

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - neda14078 - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ

دوست عزیز آزمونهای سنجش بر طبق قوانین کنکوره و اینجور که میگن تعدادشون تغییر کرده خبر موثقا باید سنجش اعلام کنه فقط

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - esi66 - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
البته من فکر میکنم چون دروس به صورت تخصصی تقسیم بندی شدن احتمال این هست که سوالات هوش و سیستم و پایگاه اضافه بشه مثلا حداکثر سوالای تخصصی بشه ۲۰ یا ۲۵ سوال.
اما واسه معماری یا مدیریت نظر خاصی ندارم.ضریب یک فکرم میکنم واقعا مظلوم واقع شدن.
یا حق

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - Mänu - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ق.ظ

هر چند که من زیاد حال سر جلسه موندنو سوال زیاد باشه حال کردنشو ندارم اما زیاد باشن بهتره،۶تا سوال میدن ۳ تاش غلطه لاقل بیشتر باشه مطالبم از فصلای مختلف باشه به نظر من عادلانه تره و بهتره

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - MSZ - 17 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

سپاس از دوستانی که پاسخ دادن ... منتظر اطلاعات سایر دوستان هم هستم
تاپیک بسته شده بود (دلیلش رو نمیدونم)... تشکر از جناب فرداد که مجددا تاپیک رو باز کردن.

RE: آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - jahani - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سپاس از دوستانی که پاسخ دادن ... منتظر اطلاعات سایر دوستان هم هستم
تاپیک بسته شده بود (دلیلش رو نمیدونم)... تشکر از جناب فرداد که مجددا تاپیک رو باز کردن.

تا اونجا که من به یاد دارم هیچ وقت کنکور به این سمت نرفته که تعداد سوالا رو زیاد کنه سال ۸۵ از ۱۰ تا سوال به۸ تا و سال ۹۰ از ۸ تا به ۶ تا کاهش پیدا کرد ولی بعید میدونم بخواهند زیادش کنند. هر چند که یه درسی مثل مدیریت واقعا نیازه که سوالاش بیشتر بشه . ولی در کل بازم میگم که بعیده این کار بشه. علی ای حال اگر هم این اتفاق بیفته نباید خیلی تعجب کنید و باید امادگیشو داشته باشید. بعدم این که میگن سازمان سنجش رسما اطلاع میده من برای کنکور ۹۰ میدونم بدون هیچ گونه اطلاعی تعداد سوالات رو کم کردند... فقط برای کنکور کامپیوتر گفتند که یک مرحله ای میشه اما این که هر درس چند تا سوال داشته باشه هم باز اطلاعی داده نشد.
به هر حال انتظار هر چیزی رو داشته باشید.

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ - مورتن - ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ

هر چیزی از این سازمان سنجش بر می آد و اینکه ما یهو خبردار بشیم یا نشیم براشون مهم نیست. همونطور که ممکنه سوالی خارج از سرفصل طرح کنن (بارها شاهدش بودیم) همانطور که ضرایب رو یکدفعه تغییر میدهند و شاهدش بودیم و همانطور که درسی اضافه یا حذف میکنن اون هم قبلا شاهدش بودیم. دیگه تعداد سوال فرق کنه که جزییات هست از نظر اونها