تالار گفتمان مانشت
ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - نسخه‌ی قابل چاپ

ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - mehdiba3 - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ

امروز رفتم اهواز دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان برای ثبت نام
تا مرحله ۳ برای ثبت نام پیش رفتم برگه تاییدیه ثبت نام دانشجو هم بهم دادن با ذکر شماره دانشجویی و رمز عبور بعد که رسیدم به مرحله نظام وظیفه بهم گفت چون سربازی ثبتنام نمی شه کرد. من کلی با مسئولش بحث کردم که ۳ ماه از سربازیم مونده حتی نامه از پادگان اورده بودم اما فایده نداشت گفت مگه اینکه الان از خدمت مرخص بشی !

منم هدفم این بود که ثبت نام کنم و یک ترم مرخصی بگیرم و ترم مهر بیام سر کلاسا .

سوالم اینه از دوستایی که اطلاع دارن بنظر شما اگه من ۳ ماه دیگه با کارت پایان خدمت برم دانشگاه ثبت نام با تاخیر می کنن من رو و برام ترم بهمن رو مرخصی رد کنن؟(در مقطع ارشد)

اگه مهر برم چی؟ راسته دانشگاه آزاد تا ۱ ترم جاتو رزرو می کنه؟ من چون تکمیل ظرفیت قبول شدم می ترسم موافقت نکنن!

راستی شماره دانشجوییم رو تو سایت که می زنم فعاله فقط نمیشه انتخاب واحد کنم تو سایت! چطور ممکنه هنوز ثبت نامم کامل نشده من بتونم وارد سایت بشم؟

RE: ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - Hamed-IT - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  امروز رفتم اهواز دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان برای ثبت نام
تا مرحله ۳ برای ثبت نام پیش رفتم برگه تاییدیه ثبت نام دانشجو هم بهم دادن با ذکر شماره دانشجویی و رمز عبور بعد که رسیدم به مرحله نظام وظیفه بهم گفت چون سربازی ثبتنام نمی شه کرد. من کلی با مسئولش بحث کردم که ۳ ماه از سربازیم مونده حتی نامه از پادگان اورده بودم اما فایده نداشت گفت مگه اینکه الان از خدمت مرخص بشی !

سوالم اینه از دوستایی که اطلاع دارن بنظر شما اگه من ۳ ماه دیگه با کارت پایان خدمت برم دانشگاه ثبت نام با تاخیر می کنن من رو و برام ترم بهمن رو مرخصی رد کنن؟(در مقطع ارشد)

اگه مهر برم چی؟ راسته دانشگاه آزاد تا ۱ ترم جاتو رزرو می کنه؟ من چون تکمیل ظرفیت قبول شدم می ترسم موافقت نکنن!

راستی شماره دانشجوییم رو تو سایت که می زنم فعاله فقط نمیشه انتخاب واحد کنم تو سایت! چطور ممکنه هنوز ثبت نامم کامل نشده من بتونم وارد سایت بشم؟
با سلام و عرض تبریک به شما دوست عزیز
مشکلی نیست
شما با دانشگاه صحبت کنید، باهاتون راه میان. یک امتیاز مثبت شما همین هست که برای ترم بهمن قبول شدید و اگر ترم بهمن مرخصی صادر بشه و از مهر تشریف ببرید سرکلاس، از برنامه تحصیلی عقب نمی مونید که دانشگاه درس نداشته باشه برای شما یکی ارائه بده زیرا ترم بعدی مهر سال بعد هست و در آن ترم ورودی جدید میاد، پس از لحاظ سیستم آموزشی مشکلی پیش روی شما نیست.
با مسئول تحصیلات تکمیلی همین موارد رو درمیان بگذارید، قطعا ایشون مشکل شما رو با ثبت نام با تاخیر و گرفتن شهریه ثابت ترم بهمن ماه و ردکردن مرخصی تحصیلی حل می کنه. و من فکر می کنم که تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم بهمن یعنی در همان خرداد ماه می تونید برید و درخواست ثبت نام با تاخیر بدهید.
موفق باشید.

ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - mehdiba3 - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  امروز رفتم اهواز دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان برای ثبت نام

با سلام و عرض تبریک به شما دوست عزیز
مشکلی نیست
شما با دانشگاه صحبت کنید، باهاتون راه میان. یک امتیاز مثبت شما همین هست که برای ترم بهمن قبول شدید و اگر ترم بهمن مرخصی صادر بشه و از مهر تشریف ببرید سرکلاس، از برنامه تحصیلی عقب نمی مونید که دانشگاه درس نداشته باشه برای شما یکی ارائه بده زیرا ترم بعدی مهر سال بعد هست و در آن ترم ورودی جدید میاد، پس از لحاظ سیستم آموزشی مشکلی پیش روی شما نیست.
با مسئول تحصیلات تکمیلی همین موارد رو درمیان بگذارید، قطعا ایشون مشکل شما رو با ثبت نام با تاخیر و گرفتن شهریه ثابت ترم بهمن ماه و ردکردن مرخصی تحصیلی حل می کنه. و من فکر می کنم که تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم بهمن یعنی در همان خرداد ماه می تونید برید و درخواست ثبت نام با تاخیر بدهید.
موفق باشید.
ممنون از راهنماییت.
خیلی خوشحال شدم.
پس من ۳ ماه دیگه می رم ثبت نام با تاخیر کنم.

میشه بهم معرفیش کنین باهاش صحبت کنم ببینم چیکار کرده که مرخصی دادن بهش در حین خدمت و منم انجانش بدم؟

ممنون

ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - aatwo - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ

خوب سوال میکردید از دانشگاه ببینید اگه مهر برید برای ثبت نام شما رو قبول می کنند؟
و شهریه ثابت ترم قبل رو بگیرن

RE: ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - mehdiba3 - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  خوب سوال میکردید از دانشگاه ببینید اگه مهر برید برای ثبت نام شما رو قبول می کنند؟
و شهریه ثابت ترم قبل رو بگیرن

سوال کردم گفت مشخص نیست!

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  یکی از بچه های اینجا مشکل سربازی داشت که یک ترم مرخصی گرفت و هیچ مشکلی واسش پیش نیومد و از بهمن میاد سرکلاسا

میشه بگی این دوستمون کیه من باهاش صحبت کنم تا من رو راهنمایی کنه؟

ممنون

ثبتانم ارشدم نکردن!!!!!!!!کمــــــک - mehdimghi - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ

من که سراسری قبول شدم ارشد رییس دانشگاه قبول کرد یه ترم مرخصی رو اما مسئول ثبت نام گفت نمیشه نظام وظیفه ایراد میگیره .
آزاد میشه ولی سراسری نه .
نبووووووووووووووووووووووووووووووووووود ۶ ماه .