تالار گفتمان مانشت
جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - نسخه‌ی قابل چاپ

جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - alireza66 - 29 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ق.ظ

با عرض سلام و ادب
با توجه به اینکه خیلی از اعضای محترم سایت دنبال انتقال و میهمانی به دانشگاه های دیگه بودند و هستند جدولی رو که در سایت دانشگاه آزاد واحد بوئین زهرا که برای همین منظور گذاشته بودند رو در اختیار شما می ذارم .
در ضمن درجه واحد های دانشگاه های آزاد رو هم نشون می ده که واحدی که درس می خونین در چه سطحی هستش
امیدوارم که مفید واقع بشه براتون Shy

جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - Manix - 29 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ

جدول برای من گنگ بود ، در واقع از واحدهایی که در یک گروه هستن (مثل گروه ۱) میشه به هم در خواست نقل و انتقالی داد؟

خود دانشگاه آزاد یه سیستم برای مشاوره نقل و انتقالات دانشجویی داره که فکر می کنم اونم بتونه کمک کنه به بچه هایی که قصد نقل و انتقال دارن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - alireza66 - 29 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  جدول برای من گنگ بود ، در واقع از واحدهایی که در یک گروه هستن (مثل گروه ۱) میشه به هم در خواست نقل و انتقالی داد؟

خود دانشگاه آزاد یه سیستم برای مشاوره نقل و انتقالات دانشجویی داره که فکر می کنم اونم بتونه کمک کنه به بچه هایی که قصد نقل و انتقال دارن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله واحدهایی که در یک گروه هستند اگر دانشگاه مبدا قبول کنه دانشجو می تونه مهمان یا انتقالی بگیره به دانشگاه هم گروه دانشگاه خودش .
برای مثال دانشگاه زنجان و رشت در گروه ۴ هستند پس نقل و انتقال و مهمان گرفتن بین این ۲ دانشگاه برای دانشجو امکان پذیر و راحته

جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - soli - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ

این قانون کلی نیست مثلا اگه کسی یه واحد دور قبول شده باشه و ازدواج کنه بخوات بره شهر خودش که شهر خودش ترازش خیلی بالاست قطعا قبول می کنن این طور نیست که بگن نه هم تراز نیستن نمی تونی - چون نوشته بود انتقالی برای دانشجوهایی که ازدواج می کنن بدون هیچ محدودیتی انجام می شه

RE: جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - alireza66 - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ)soli نوشته شده توسط:  این قانون کلی نیست مثلا اگه کسی یه واحد دور قبول شده باشه و ازدواج کنه بخوات بره شهر خودش که شهر خودش ترازش خیلی بالاست قطعا قبول می کنن این طور نیست که بگن نه هم تراز نیستن نمی تونی - چون نوشته بود انتقالی برای دانشجوهایی که ازدواج می کنن بدون هیچ محدودیتی انجام می شه
بله دوست عزیز بنده هم نگفتم این قانون کلی هستش
اون شرایطی که شما فرمودین شرایط خاص هستش و شامل همه دانشجوها نمی شه ولی این چیزی که بنده گذاشتم برای عموم دانشجویان عزیزمونه .

جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - npour - 04 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ

دوستان من میتونم از تهران جنوب برای علوم و تحقیقات تهران انتقالی بگیرم؟

جدول همترازی واحدهای دانشگاهی جهت انتقال و میهمانی - farshid - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دوستان من میتونم از تهران جنوب برای علوم و تحقیقات تهران انتقالی بگیرم؟
خیر
انتقالی از هر واحدی به علوم تحقیقات تهران ممنوع می باشد