تالار گفتمان مانشت
بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ

سلام.

دوستان طبق دفترچه‌ی راهنما، رشته‌ی فناوری اطلاعات طبق عکس ضمیمه شده هستش.

میخوایم بحث کنیم راجع به اینکه انتخاب رشتمون به چه ترتیب باشه و کدومش بهتره؟

نظر من اینه:
اولین انتخاب که واحد قزوینه. اما بعدش چی؟ کرمان؟ کرمانشاه؟ پردیس علوم و تحقیقات قزوین یا...؟

لطفا نظراتتون رو بگید تا هر چه زودتر به یه جمع بندی برسیم.

سپاس.

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

یه قزوین درست حسابی که اونم اگه ۱۵ نفر پذیرش داشته باشه به نظرتون یکم شانس قبولی کم نیست!؟ یعنی نفر ۱۶ ام قبول نمیشه؟!
بچه ها به نظرتون آی تی قزوین یا مهندسی نرم افزار تهران؟!
محاسبات و ریاضی مهندسی رو کلاً نخونیم به نظرتون نرم افزار واحد های تهران میشه قبول شد؟
تراز بالای ۶۵۰۰ می خواد!!!!
من که مخم هنگ کرده!
امیر اگه صرفاً میخوای آی تی بخونی که هیچ... اما با همه ی علاقه ای که به مهندسی فن آوری اطلاعات دارم میخوام آزاد مهندسی نرم افزار شرکت کنم.
آخه منابع امتحانی همچین تفاوتی نداره! البته به جز ریاضی مهندسی و محاسبات! مدار و نظریه هم که زیاد سخت نیست!!
Big Grin البته تصمیمم هنوز جدی نیست.

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

من که فقط شبکه میخوام. از نرم افزار متنفرم.

حالا نمیدونم کرمان و کرمانشاه و اینا چطورن. قضیه پردیس و اینا هم نمیدونم...

تو هم خوبه شرکت کن نرم افزارو. تیری در تاریکیه دیگه. فقط تیرش ۴۰/۰۰۰ تومنه Tongue

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - H3NGAM3H - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ

بچه ها محل آزمون بر اساس انتخاب اول تعیین میشه ؟

RE: بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  بچه ها محل آزمون بر اساس انتخاب اول تعیین میشه ؟
نه. ۴۶ محل آزمون درنظر گرفته شده.

هر جا انتخاب کنی همونجا آزمون میدی.

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - H3NGAM3H - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ

البته من فکر نکنم اصلا ثبت نام کنم اگه بدونم آزمونش جایی غیر از بوشهر هست که دیگه صد در صد قیدش رو میزنم

RE: بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  البته من فکر نکنم اصلا ثبت نام کنم اگه بدونم آزمونش جایی غیر از بوشهر هست که دیگه صد در صد قیدش رو میزنم
بوشهر هم داره.

اطلاعات راجع به پردیس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - ana_12345 - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ

این همه دانشگاه ازاد داریم بعد فقط همین ۳ تا شهر ایتی دارن ؟

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ

خوش به حالت هنگامه بوشهر هستی! Big Grin

اول واحد های اصلی دانشگاه آزاد رو بزن ته تهش پردیس علوم تحقیقات رو هم بزن. البته به نظرم پردیس قزوین ارزشش رو داشته باشه بعد از واحد قزوین بزنی. این لینک پردیس رو هم خوندم جالب بود.

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  این همه دانشگاه ازاد داریم بعد فقط همین ۳ تا شهر ایتی دارن ؟

Angry منم از صبح دارم حرص همینو میخورم!!!! Cool

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

من تصمیم گرفتم فقط واحد قزوین رو بزنم و بعدش پردیس قزوین.

همین.

RE: بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - mirabi77 - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ

سلام من دانشجوری ترم اول شبکه علوم تحقیقات کرمان هستم
یک ترم کرمان خوندم و ۹ واحد پاس کردم اگه الان انصراف بدم و دوباره کنکور بدم و قزوین قبول شم این ۹ واحد قبول میکنن؟

RE: بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوری ترم اول شبکه علوم تحقیقات کرمان هستم
یک ترم کرمان خوندم و ۹ واحد پاس کردم اگه الان انصراف بدم و دوباره کنکور بدم و قزوین قبول شم این ۹ واحد قبول میکنن؟
آره قبول میکنن.
راضی بودید؟ چطور بود کرمان؟ تراز و درصداتون هم اگه یادتونه بگید.
ممنون.

بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - IT.setareh91 - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ

دوستان یک سوال فنی.
اگر من مثلا شبکه آزاد قزوین رو انتخاب بکنم و محل آزمون رو شهر محل سکونتم بزنم (که محل آزمون هست اما نه شبکه و نه گرایش های دیگه آی تی رو در مقطع ارشد ندارد) میشه آرمون رو شهر خودم بدم؟ یا همون قزوین؟

RE: بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال فنی.
اگر من مثلا شبکه آزاد قزوین رو انتخاب بکنم و محل آزمون رو شهر محل سکونتم بزنم (که محل آزمون هست اما نه شبکه و نه گرایش های دیگه آی تی رو در مقطع ارشد ندارد) میشه آرمون رو شهر خودم بدم؟ یا همون قزوین؟
بله مشکلی نداره همون شهر خودتون میتونین آزمون بدین.

RE: بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد IT92 - IT.setareh91 - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال فنی.
بله مشکلی نداره همون شهر خودتون میتونین آزمون بدین.

ممنونم از پاسخ شما.
مطمئنا دیگه؟؟؟ شهر من اصلا این رشته رو نداره ها.
دوستان دیگه اگر تناقضی هست بفرمایند