تالار گفتمان مانشت
دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - daisy - 10 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

سلام
من امروز این کتاب رو از سایت خود پارسه دانلود کردم. پس فکر کنم انتشارش هم مشکلی نداشته باشه.
کتاب آمار و احتمال پارسه - سال ۹۰ ویرایش چهارم - دکتر طورانی - ۸۰۰ صفحه
چون کتاب اورجیناله و اسکن شده نیست هم حجم کتاب کمه و هم کیفیت بالا (رنگی با جدول و نمودار!)
فصل ۲ (آنالیز ترکیبی) به بعد همون کتاب آمار و احتمالات مهندسیه که ۶۰۰ صفحه است.
لینک دانلود از ۴shared :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حجم کتاب : ۶/۶ Mg

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - pejmaan - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ

با تشکر، مهم تستهاش هست که به درد مهندسی نمیخوره. در ضمن توابع توام هم انگار خلاصه تر از کتاب مهندسی هست؟

RE: دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - sajad2020 - 22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان بالاخره کتاب همون کتاب انتشاراتی هست که میفروشند یا نه فرق داره؟

RE: دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - daisy - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اینکه شما گذاشتید امار و احتمال صنایع هست .مخصوصا امارش زیادیه. واسه صنایع ضریب این درس بیشتره.

کتاب برای رشته مدیریت، حسابداری و اقتصاد هست(برای همین اسم کتاب آمار و احتماله نه آمار مهندسی!) اما همونطور که گفتم از فصل دو به بعد برای آمار مهندسیه. من از روی کتاب آمار مهندسی دکتر طورانی چک کردم. متن دقیقا عین هم بود. البته تست ها متفاوته و برای رشته مهندسی نیست. اما خود متن کتاب به درد یادگیری آمار مهندسی میخوره و امیدوارم که کمک کنه.

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - miss_mx - 16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ

خلاصه این کتاب رو بخونیم خوبه یا اشتباهه؟

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - milad.fashi@gmail.com - 28 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ

Ebook خیلی خوبیه.ممنون از شما و پارسه.

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - El@he - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

بس میشه درسنامه رو از روی این کتاب بخونم؟ همه ی سرفصلاش به جز فصل اول تو کنکور میاد؟ لطفا راهنمایی کنید

RE: دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - sia.hatami - 07 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ

خیلی تشکر از ین که لطف کردین و کتاب رو لینکش رو گذاشتین
بازم تشکر

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - afshin18 - 07 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ

این که خیلی طولانی هستش
فصل اولش مطمئنید که نمی آد؟
ممنون به خاطر لینکه خیلی احتیاج داشتم به یه منبع کامل آمار

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - El@he - 07 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ

من این کتاب رو دانلود کردم و کتاب آمار طورانی رشته های مهندسی رو هم گرفتم. پیشنهاد میکنم حتما کتاب رشته های مهندسی رو تهیه کنید، کتاب انسانی حتی یک نمونه تست از رشته های فنی هم نداره و بهتره تست های رشته ی خودتون رو کار کنید به نظر من! اما مطالب خیلی کم با هم فرق میکنه.

RE: دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - mahsa.rezaei - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)daisy نوشته شده توسط:  سلام من اصلا نمیتونم از ۴shared دانلود کنم Sad(((((
من امروز این کتاب رو از سایت خود پارسه دانلود کردم. پس فکر کنم انتشارش هم مشکلی نداشته باشه.
کتاب آمار و احتمال پارسه - سال ۹۰ ویرایش چهارم - دکتر طورانی - ۸۰۰ صفحه
چون کتاب اورجیناله و اسکن شده نیست هم حجم کتاب کمه و هم کیفیت بالا (رنگی با جدول و نمودار!)
فصل ۲ (آنالیز ترکیبی) به بعد همون کتاب آمار و احتمالات مهندسیه که ۶۰۰ صفحه است.
لینک دانلود از ۴shared :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حجم کتاب : ۶/۶ Mg

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - kefsan - 07 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ

ممنون بابت کتاب. خیلییییییییییییییییییییی تنکس

RE: دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - masoudjavadpoor - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ

سلام
متاسفانه لینک خرابه میشه اون رو اصلاح کنین ممنون میشم

دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - mahshidminj - 16 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ

RE: دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ - deltangeharam - 16 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ

سلام آدرس داده شده برام باز نمیکنه Sad
بی زحمت میتونید برام ایمیلش کنید ؟
یا راهنماییم کنید ؟